zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Zastosowanie » Środki czystości do hoteli


Kategorie

Filtrowanie

Papier toaletowy szary ORO Maxi

Szary papier toaletowy w rolkach Maxi1,23 zł1,18 zł brutto0,96 zł netto

Piktogram WC stal matowa Merida

Piktogram WC stal matowa Merida54,12 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho 8 litrów

Profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho 8 litrów1 037,10 zł940,48 zł brutto764,62 zł netto

Unitec 5 L Uniwersalny płyn gruntownie czyszczący

Unitec 5 L Uniwersalny płyn gruntownie czyszczący 75,52 zł60,74 zł brutto49,38 zł netto

Automatyczny bezdotykowy dozownik EkaPlast

Bezdotykowy dozownik płynu dezynfekującego EkaPlast 1200 ml295,20 zł275,52 zł brutto224,00 zł netto

Papier toaletowy Jumbo szary.

Papier toaletowy Jumbo szary 100 m3,97 zł3,80 zł brutto3,09 zł netto

Czyściwo przemysłowe włókninowe

Włókninowe czyściwo przemysłowe w dużej roli 1,9 kg69,50 zł66,42 zł brutto54,00 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Środki czystości do hoteli

Data dodania: 23-08-2016 Wyświetleń: 11402

Utrzymanie czystości w hotelach

 
Hotel to miejsce stworzone w celu zaspokojenia nie tylko podstawowych potrzeb noclegowych, ale również rekreacyjnych i wypoczynkowych gości w nim przebywających.  Komfort osób przebywających w takich miejscach zależy nie tylko od atmosfery panującej w danym miejscu ale przede wszystkim od czystości oraz poziomu utrzymanej higieny.  Uporządkowane hole, pachnące świeżością pokoje oraz łazienki zachęcają gości hotelowych do ponownego skorzystania z usług placówki. 
 
 

Środki czystości stosowane w hotelarstwie

alt
 
Bardzo dużą rolę w kreowaniu wizerunku hotelu odgrywają osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości oraz osoby których zadaniem jest zaopatrzenie ich w odpowiednie środki czystości oraz sprzęt do sprzątania. Jak wiadomo w miejscu jakim jest hotel istnieje bardzo duża liczba różnorodnych powierzchni wymagających czyszczenia, dlatego też wymagają one stosowania zróżnicowanych preparatów spełniających określone wymagania. Zakup środków czystości w sklepach sieciowych nie stanowi dla hoteli korzystnego rozwiązania ze względu na koszty. Idealne rozwiązanie stanowią profesjonalne środki czystości których zaletą jest nie tylko korzystna cena oraz duże, ekonomiczne opakowanie, ale też szeroki asortyment produktów przystosowanych do różnych powierzchni oraz spełniających określone wymagania.


Profesjonalne środki czystości charakteryzują się:

 • wysoką wydajnością

 • optymalizacją składu chemicznego do danego obszaru zastosowań

 • niskim kosztem użytkowania

 • są biodegradowanle

 • są antyalergiczne

 

Hotelowe środki czystości

 
Pośród preparatów dostępnych w ofercie chemii profesjonalnej do sprzątania  wyróżniamy koncentraty do sprzątania oraz środki gotowe do użycia. Najbardziej ekonomiczny rozwiązaniem które sprawdza się w hotelach o dużej powierzchni jest stosowanie skoncentrowanych środków czystości. Preparaty gotowe do użycia natomiast idealnie sprawdzają się w ciągach komunikacyjnych oraz budynkach z niewielką ilością miejsc noclegowych. Dobór odpowiedniej technologii sprzątania jest niezwykle istotny ponieważ od niej właśnie uzależnione są koszty sprzątania.
 

Fachowa pomoc


W celu doboru odpowiedniego rozwiązania dla swojego hotelu najlepiej zasięgnąć porady dostawcy posiadającego specjalistyczną wiedzę w zakresie chemii profesjonalnej, jej doboru do odpowiedniej powierzchni a także rodzaju zabrudzeń. Jego doświadczenie w dziedzinie środków czystości pomoże zoptymalizować proces sprzątania, a co za tym idzie obniżyć koszty związane ze sprzątaniem. Dodatkowo doradzi w jaki sposób przeszkolić pracowników w zakresie dozowania określonych środków czyszczących.

 

Chemia dla hoteli
Środki czyszczące dla hoteli


Wszystkie wymienione wyżej czynniki przyczyniają się do poprawy efektywności, jakości wykonywanej pracy oraz dużych oszczędności, których jak wiadomo poszukuje każda osoba administrująca hotelem. Poza tym stosowanie profesjonalnych środków czystości usprawnia pracę osobom korzystających z nim - wybrane powierzchnie mogą doczyścić w krótszym czasie wkładając w to mniejszy wysiłek. Dzięki chemii do zdań specjalnych pracownicy wykonują większą ilość pracy w tym samym czasie.

 

Sprzęt i środki utrzymania czystości w hotelu


SILVER proponuje szeroki asortyment preparatów przeznaczonych do stosowania w hotelach:
 • skoncentrowane preparaty oraz gotowe do użycia środki czystości do użycia ręcznego lub maszynowego, bardzo wydajne oraz ekonomiczne produkty przeznaczone do mycia, zabezpieczania i konserwacji różnych powierzchni w obiektach hotelowych
 • preparaty stanowiące podstawę wyposażenia każdego hotelu
 • perfumowane preparaty do mycia oraz odświeżacze powietrza pozwalające na dłużej utrzymać w pokojach przyjemny zapach oraz pozostawiają długotrwałe wrażenie świeżości i czystości
 • środki przeznaczone do czyszczenia trudnych do usunięcia zabrudzeń  takich jak gumy do żucia
 • specjalistyczne preparaty do powierzchni takich jak drewniane podłogi, dywany czy też wykładziny dywanowe
 • specjalistyczne preparaty do mycia sanitariatów- usuwają pozostałości mydła, osady wapienne
 • środki myjąco-dezynfekujące posiadające właściwości antybakteryjne
 • preparaty do zmywarek przemysłowych
 • preparaty przyjazne środowisku dzięki wysokiemu stopniowi biodegradacji 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).