zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Clinex


Kategorie

Filtrowanie

Ściągacz do wody z podłóg zielona z kijem

Ściągaczka do wody z podłóg zielona 55 cm88,87 zł73,28 zł brutto59,58 zł netto

Wózek do sprzątania jednowiadrowy z prasą do mopów

Wiadro na kółkach do mycia podłóg z wyciskarką219,35 zł199,26 zł brutto162,00 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB30B ECO z baterią żelową

Maszyna do mycia podłóg - automat czyszcząco-zbierający Zauber EKO17 189,25 zł16 490,78 zł brutto13 407,14 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Clinex

Clinex
Produkty czyszczące Clinex polecane są do stosowania w domu, w szkole i w biurze. Bezpieczne i skuteczne usuwanie zabrudzeń, zarazków i innych zanieczyszczeń zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych i kontroluje alergeny, takie jak kurz i pleśń, pomagając nam zachować zdrowie. Produkty czyszczące umożliwiają nam również dbanie o nasze domy i posiadłości.

Środki chemiczne Clinex nanochem stosowane do czyszczenia i czyszczenia produktów, takich jak detergenty do prania, wybielacze, produkty do zmywania naczyń i inne domowe środki czyszczące, pomagają poprawić skuteczność czyszczenia, czyniąc domy, biura i inne środowiska zarówno łatwiejszymi do czyszczenia, jak i bardziej higienicznymi.

Substancje chemiczne stosowane w produktach czyszczących, takich jak detergent do prania, mogą pomóc tym produktom działać równie dobrze w zimnej wodzie, jak iw gorącej wodzie, umożliwiając konsumentom oszczędzanie pieniędzy i energii podczas prania odzieży. Ponadto wysoce skoncentrowane płynne preparaty do prania, które są możliwe dzięki chemii, wymagają mniejszej ilości materiałów opakowaniowych i generują mniej odpadów.

Produkty do czyszczenia Clinex w gospodarstwach domowych,  zawierają środki antybakteryjne, nie tylko usuwają brud, ale mogą również zabijać zarazki, które mogą powodować choroby. Mogą pomóc chronić się przed sezonowymi epidemiami grypy i epizodami chorób przenoszonych przez żywność. Ośrodki opieki społecznej, szpitale, restauracje i inne obiekty publiczne polegają na właściwościach dezynfekcyjnych środków czyszczących na bazie chloru, aby chronić środowisko naturalne przed zarazkami.

Produkty Clinex są również powszechnymi środkami czyszczącymi. Na przykład etery glikolowe zawarte w produkcji, są bardzo skuteczne jako aktywny składnik wysoko wytrzymałych preparatów do czyszczenia szkła, podłóg i innych twardych powierzchni. Te rozpuszczalniki mają dobrą kompatybilność z wodą, wysoką rozpuszczalność dla smarów i olejów oraz dobrą biodegradowalność.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).