zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Czy będzie druga fala SAR-CoV-2?


Kategorie

Filtrowanie

Rękawice nitrylowe M

Rękawice nitrylowe bezpudrowe M21,52 zł20,09 zł brutto18,60 zł netto

Piktogram WC stal matowa Merida

Piktogram WC stal matowa Merida54,12 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza - 2 warstwy

Dwuwarstwowy papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza20,53 zł18,56 zł brutto15,09 zł netto

Rękawice winylowe XL

Rękawice winylowe XL21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

Tacka

Metalowy okapnik do dozowników Merida Stella 90,20 zł72,16 zł brutto58,67 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Czy będzie druga fala SAR-CoV-2?

Data dodania: 07-10-2020 Wyświetleń: 291
Obecnie wciąż jesteśmy w pierwszej fali pandemii koronawirusa. Biorąc pod uwagę, że wirus otrzymał odpowiednią nazwę po 2019 r., Czyli roku, w którym zaczął się rozprzestrzeniać, a do 2021 r. Dzieli nas zaledwie 13 tygodni, to naturalne, że zaczynamy czuć, że życie z COVID-19 w naszym życiu może być naszą nową rzeczywistością. W związku z tym dwuczęściowe pytanie o wartości wielu milionów dolarów brzmi: „Czy nastąpi druga fala pandemii, a jeśli tak, to kiedy?”

W naszym kraju nigdy nie udało się wystarczająco obniżyć liczby przypadków zakaźnych do dobrego poziomu wyjściowego, co oznacza, że ​​nadal przeżywamy pierwszą falę pandemii.

Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że zaopatrujemy się w tyle artykułów pierwszej potrzeby, których ludzie potrzebują, niezależnie od tego, czy jest kolejna blokada, czy nie. Tak czy inaczej, coraz więcej osób nadal pracuje w domu, więc musimy upewnić się, że mamy wystarczającą ilość papieru toaletowego konwencjonalnego, ręczników kuchennych, rękawic jednorazowych, maseczek i oczywiście mydła do rąk i środków dezynfekujących. Dla tych z Państwa, którzy muszą udać się do miejsca prowadzenia działalności poza domem, zapewniamy, że mamy przy sobie wystarczającą ilość takich samych produktów i materiałów o rozmiarach komercyjnych i przemysłowych.
 

Dezynfekcja powierzchni w dobie Covid-19

Dezynfekcja twardych powierzchni za pomocą SARS-CoV-2 lub wirusa wywołującego COVID-19 jest dość łatwa, ale co z dezynfekcją miękkich powierzchni? Miękkie powierzchnie nie są tak łatwe do dezynfekcji, jeśli chodzi o dywaniki, ręczniki, odzież, pościel i zasłony. Zaleca używanie mydła i wody do czyszczenia często dotykanych miękkich powierzchni lub, jeszcze lepiej, wrzucanie ich do pralki, jeśli nadają się do prania w pralce. Wypierz te miękkie rzeczy zgodnie z instrukcjami producenta i użyj ustawienia najcieplejszej wody, uznanego za odpowiednie dla danego rodzaju tkaniny. Pozwól, aby wyczyszczone przedmioty całkowicie wyschły przed umieszczeniem w ich stałym miejscu do spoczynku lub przed złożeniem i odłożeniem do późniejszego użytku.

Jeśli planujesz zakupy środków czystości, artykułów biurowych i artykułów spożywczych, najpierw sprawdź nas. Kupowanie w Internecie produktów najwyższej jakości w dogodnym dla Ciebie terminie z obsługą od drzwi do drzwi po niskich, hurtowych cenach to coś, do czego łatwo się przyzwyczaić! Śmiało, zasługujesz na specjalne traktowanie, którym obdarzamy wszystkich naszych klientów. Przeglądaj nasz sklep online, aby znaleźć wszystkie rzeczy związane ze sprzątaniem i nie tylko! Jeśli chodzi o ratujące życie maski na twarz, jednorazowe rękawiczki lub środki dezynfekujące, zaufaj nam, mamy produkty w niskich cenach.

Chociaż dezynfekcja powierzchni w domu jest ważna, jeszcze ważniejsze jest noszenie masek na twarzy w miejscach publicznych i częste mycie rąk. Kupuj u nas. Razem wygramy tę walkę z koronawirusem. Bądź bezpieczny.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).