zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » FAQ » Czy elektryczne suszarki do rąk są lepsze dla środowiska?


Kategorie

Filtrowanie

Szczotka do WC COSMO stojąca stal połysk

Szczotka do toalet Cosmo stal nierdzewna połysk46,35 zł38,07 zł brutto30,95 zł netto

Rękawice winylowe XL

Rękawice winylowe XL21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały celuloza

Papier toaletowy JUMBO z celulozy 100m6,81 zł6,36 zł brutto5,17 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB55B

Automat szorująco-zbierający Zauber ZB55B21 998,55 zł20 734,28 zł brutto16 857,14 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Czy elektryczne suszarki do rąk są lepsze dla środowiska?

Data dodania: 05-01-2023 Wyświetleń: 143
Suszarki do rąk są jednym z najważniejszych udogodnień w łazience, które musi zapewnić każdy, kto prowadzi toaletę, i mogą występować w postaci prostych ręczników papierowych lub w postaci elektrycznych suszarek do rąk. Istnieją jednak różne rodzaje elektrycznych suszarek do rąk – ale który rodzaj suszarki jest lepszy dla środowiska?
 

Ręczniki papierowe

 
Ręczniki papierowe są nadal niezwykle popularną metodą suszenia rąk w wielu łazienkach na całym świecie. W przypadku suszenia rąk najważniejszą częścią higieny jest odejście od suszarki z całkowicie suchymi rękami, ponieważ pomaga to zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii i zarazków. Chociaż ręczniki papierowe są w tym bardzo skuteczne; ilość produktów odpadowych, które wytwarzają po zużyciu, czyni je jedną z bardziej nieprzyjaznych dla środowiska metod suszenia rąk.
 

Suszarki do rąk na przycisk

 
Są to tradycyjne suszarki do rąk, które zna większość użytkowników łazienek. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby uruchomić suszarkę. Chociaż są stosunkowo niedrogie i można je postrzegać jako standardową suszarkę do rąk w wielu miejscach, niektóre modele o niskim poborze mocy mogą wysuszyć ręce nawet do minuty, zużywając w ten sposób więcej energii, niż jest to konieczne. Ten typ suszarki jest najczęściej dostępny jako suszarka do rąk z wydmuchem .
 

Automatyczne suszarki do rąk

 
Automatyczne suszarki do rąk, jak sugeruje nazwa, uruchamiają się automatycznie, gdy użytkownik zbliży do nich ręce. Eliminuje to konieczność dotykania potencjalnie zasiedlonej przez bakterie powierzchni suszarki, a także jest bardziej energooszczędne, ponieważ zatrzymują się one automatycznie, gdy ręce odsuwają się od suszarki. Jednak podobnie jak w przypadku suszarek przyciskowych, modele o niższej mocy mogą zająć użytkownikom sporo czasu, aby całkowicie wysuszyć ręce, co oznacza, że ​​mogą one być bardzo marnotrawstwem energii w porównaniu z następnym typem elektrycznych suszarek do rąk.
 

Kieszeniowe suszarki do rąk

 
Aby rozwiązać problemy związane ze zużyciem energii i wadami czasowymi w przypadku tradycyjnych suszarek do rąk, producenci opracowali również suszarki o większej prędkości, które mogą wysuszyć ręce w niecałe 30 sekund. Główną wadą tego typu suszarek jest to, że kosztują one więcej niż tradycyjne suszarki, a ponieważ są tak wydajne, wydają się być głośniejsze; co może dodać trochę niepożądanego hałasu do środowiska łazienki.

Jednak pod względem tego, która elektryczna suszarka do rąk jest najlepsza dla środowiska; odpowiedzią są szybkie, kieszeniowe suszarki. Z czasem schnięcia poniżej 10 sekund, bezdotykową obsługą i filtrem HEPA, który usuwa 99,9% bakterii; szybkie suszarki do rąk to jedne z najbardziej higienicznych suszarek z jednymi z najkrótszych dostępnych czasów suszenia, co czyni je jednymi z najlepszych elektrycznych suszarek do rąk, jakie można kupić.

Podsumowując ten artykuł, szukając przyjaznych dla środowiska suszarek do rąk do łazienki, najlepiej jest znaleźć szybką, automatyczną elektryczną suszarkę do rąk o niskim wskaźniku suszenia. Jeśli interesuje Cię nasza oferta suszarek do rąk, w tym nasza oferta suszarek do rąk z ostrzami, tutaj możesz zobaczyć wszystkie nasze produkty - Suszarki do rąk .

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).