zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Czy suszarki do rąk kieszeniowe są bezpieczne?


Kategorie

Filtrowanie

Ręcznik kuchenny dwie rolki

Ręcznik kuchenny w roli Classic (2 rolki)6,72 zł5,76 zł brutto4,68 zł netto

Popielnica stojąca zewnętrzna czarna

Kosz na śmieci z popielnicą prostokątna zewnętrzna czarna241,67 zł225,00 zł brutto182,93 zł netto

Stojak łazienkowy na papier toaletowy i szczotkę WC

Chromowany stojak na papier toaletowy ze szczotką do WC98,40 zł67,69 zł brutto55,03 zł netto

Kosz na śmieci łazienkowy 3 L stal nierdzewna satynowa

Kosz na śmieci 3 litry stal nierdzewna matowa44,62 zł36,92 zł brutto30,02 zł netto

Rękawice lateksowe XS

Rękawice diagnostyczne lateksowe XS59,92 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Worki na odpady 240l LDPE zielone

Worki na śmieci zielone 240 l LDPE20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE żółte

Worki na śmieci LDPE 240 l żółte20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Czy suszarki do rąk kieszeniowe są bezpieczne?

Czy suszarki do rąk są bezpieczne? To wydaje się być pytanie na ustach wszystkich. 

W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć gazetę lub czytać bloga bez napotkania złośliwego raportu na temat bezpieczeństwa kieszeniowych suszarek do rąk. Popularnym poglądem jest to, że suszarki kieszeniowe rozprzestrzeniają zarazki i bakterie w toalecie.

Fakty mówią same za siebie
 

Suszarki do rąk kieszeniowe nie zbierają bakterii tylko je filtrują


Szybko staje się normą w nowoczesnych suszarkach do rąk zawierających wysoko efektywny filtr cząstek stałych (HEPA). Filtr HEPA umożliwia suszenie rąk i zatrzymywanie ponad 99% bakterii przenoszonych przez powietrze i innych szkodliwych cząstek, co oznacza, że ​​powietrze wpadające do rąk użytkowników pozostaje czyste. Dozowniki ręczników papierowych są również otwarte na powietrze, natomiast elementy suszarek do rąk są całkowicie zamknięte.
 

Kieszeniowe suszarki do rąk są bezdotykowe, co sprzyja higienie


Automatyczne suszarki mają czujniki ruchu, więc nie wymagają fizycznego dotyku, aby je aktywować. Jest to ważny fakt do rozważenia przy zadawaniu pytań: czy suszarki do rąk są bezpieczne? 
Ponieważ suszarki kieszeniowe są bezdotykowe, nie będą zbierać bakterii z rąk poprzedniego użytkownika i przenosić ich na skórę następnej osoby. Ręczne urządzenia, takie jak dozowniki ręczników papierowych są często odpowiedzialne za to.
Bezdotykowy charakter suszarek do rąk oznacza, że ​​nagromadzenie się bakterii i innych szkodliwych cząstek pozostaje uspokajająco niskie. 
 

Suszarki do rąk kieszeniowe są łatwe w utrzymaniu w czystości


Suszarki do rąk zaprojektowano tak, aby były bezpieczne i łatwe do czyszczenia. Daleko od tworzenia się zarazków i bakterii, pomagają temu zapobiec. Najlepszym rozwiązaniem są kieszeniowe suszarki do rąk, które mają dostępne filtry HEPA. Modele te umożliwiają ręczną zmianę filtra, co oznacza, że ​​nadal bezpiecznie i skutecznie czyści powietrze.
 

Obudowa suszarki kieszeniowej ma znaczenie


Stal nierdzewna, tworzywo akrylowe i metal malowany proszkowo - są to najczęściej stosowane materiały osłonowe do nowoczesnych suszarek do rąk. 

Powód tego jest dwojaki: po pierwsze; te materiały są bezpieczne i łatwe do czyszczenia przy użyciu większości antybakteryjnych produktów sterylizujących, a po drugie; powierzchnie te są niewiarygodnie gładkie - nawet na poziomie mikroskopowym - uniemożliwiają bakteriom przyleganie do zewnętrznej części suszarki. 

Niektóre rewolucyjne, nowe suszarki do rąk są tak bezpieczne, że są zaprojektowane tak, aby aktywnie oczyścić powietrze z toalety przez 24 godziny na dobę. 
 

Suszarki do rąk antybakteryjne - Technologia UVC


Niektóre rewolucyjne, nowe suszarki do rąk są tak bezpieczne, że są zaprojektowane tak, aby aktywnie oczyścić powietrze z toalety przez 24 godziny na dobę. Stosując metodę sterylizacji, która wykorzystuje światło UV o wystarczająco krótkiej długości fali, te zaawansowane suszarki mogą rozkładać mikroorganizmy w otaczającym powietrzu, usuwając ich zdolności reprodukcyjne i skutecznie je niszcząc. 

 
Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).