zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Czystość w toalecie - Znaczenie czystej toalety w biurze


Kategorie

Filtrowanie

Kosz na śmieci Ecobin

Kosz na śmieci do segregacji odpadów 50 l ECOBIN98,00 zł90,90 zł brutto73,90 zł netto

Maszyna do czyszczenia podłóg

Szorowarka jednotarczowa do czyszczenia3 450,65 zł3 390,00 zł brutto2 756,10 zł netto

Płyn do mycia i dezynfekcji podłóg i ścian Alurox PPS 10 l

Płyn do mycia i dezynfekcji podłóg i ścian Alurox PPS 10 l162,52 zł149,85 zł brutto121,83 zł netto

Szczotka toaletowa ze stali nierdzewnej

Szczotka WC Roxanne WZ3 - połysk 23,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Elektryczna suszarka do rąk M-165-S/S 1650W

Suszarka do rąk metalowa ECO 1650 W327,50 zł295,00 zł brutto239,84 zł netto

Niebieskie czyściwo przemysłowe w roli Katrin Basic xl blue 445569

Czyściwo papierowe niebieskie Katrin74,60 zł38,52 zł brutto31,32 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Czystość w toalecie - Znaczenie czystej toalety w biurze

Data dodania: 07-01-2020
Czystość toalety jest bardzo ważna dla wszystkich ludzi. To miejsce, w którym wszystkie zarazki i bakterie zaczynają atakować ludzkie ciało. To jest powód, dla którego toalety muszą być codziennie dezynfekowane.

Ludzie spędzają większość czasu w biurze, co sprawia, że ​​toalety biurowe są bardziej nieczyste niż inne. Nieczyste toalety mogą wpływać na wydajność i powodować różne choroby. Dlatego wszyscy potrzebujemy czystych toalet w biurze, aby trzymać się z dala od tych niechcianych problemów.
 

Jakie jest znaczenie posiadania czystych toalet?


Opisaliśmy 7 powodów posiadania czystej toalety. 

1. Brak bakterii:
czysta łazienka oznacza łazienkę wolną od zarazków. Każde biuro potrzebuje takich odkażonych toalet dla swoich pracowników. Zarazki i bakterie powodują wiele problemów zdrowotnych i sprawiają problemy pracownikom. Jeśli toaleta jest codziennie sprzątana, nie ma obaw przed takimi czynnikami, a pracownicy mogą bez problemu wykonywać swoją pracę. 

2.Zdrowe środowisko:
wiele osób czerpie satysfakcję z czystego środowiska. My też to kochamy. Całkowicie czysta i nieskazitelna toaleta z zapachem świeżej cytryny znajduje się na liście życzeń wszystkich pracowników i klientów.

Wszyscy chcemy, aby nasza biurowa toaleta była czysta i pachnąca. Ale brudna toaleta wpływa na morale pracowników biurowych. Trzymają się z daleka od tego, aby się tam udać, co również stwarza problemy zdrowotne. Higiena w toalecie nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy tylko właściwe czyszczenie co 2 godziny.

3. Nie będzie zwolnień lekarskich:
nie musisz być geniuszem, aby zrozumieć ten punkt. Brudna toaleta zawiera szkodliwe zarazki i bakterie. Kiedy pracownicy ich używają, elementy dostają się do ich ciała. Powoduje niebezpieczne choroby. Następnie pracownicy biorą zwolnienia lekarskie, a cała produkcja zatrzymuje się w mgnieniu oka.

Według badań informacyjno-graficznych, zwolnienia chorobowe kosztują w USA ponad 250 USD rocznie i powodują spadek produkcji o 55%. Dlatego bardzo ważne jest utrzymanie toalet w czystości, aby utrzymać pracowników w dobrym stanie. Zespół sprzątający powinien skupić się na codziennym odkażaniu toalet, aby zmniejszyć atak zarazków.

4. Nie ma spustoszenia brudu: 
brudna toaleta może być uciążliwym pracownikiem biura i może nawet tego nie zrozumieć. Latający pył i zarazki atakują ich ciało. Powodują ból głowy, problemy skórne i problemy z oddychaniem.

Po dotknięciu poziom energii tych pracowników zmniejsza się. Mogą odczuwać brak motywacji podczas codziennej pracy w biurze. Lepsze nawyki sprzątania i doskonałość utrzymania czystości z pewnością pogorszą ogólny stan zdrowia wszystkich pracowników biurowych.

5. Czysta toaleta przyciąga klientów:
istnieje wiele firm, które mają toalety do użytku swoich klientów. Załóżmy, że klient przyszedł do biura i musi spieszyć się do toalety. Kiedy ten klient zmierzy się z nieczystą i "śmierdzącą" toaletą w biurze, szybko stamtąd wyjdzie.

Ta sytuacja może zaszkodzić wizerunkowi tego biura. Świeża toaleta zawsze przyciąga klientów, a klienci są jedyną drogą do sukcesu w biznesie.

6. Twoi klienci również będą zadowoleni:
nie chodzi tylko o klientów, ale także o twoich osobistych dealerów, potencjalnych i obecnych klientów, partnerów handlowych i potencjalnych pracowników. Czy chcesz, aby mieli do czynienia z nieczystą toaletą w twoim biurze?

Zaatakowana wirusami toaleta jest pełna zarazków, które również mogą na nie wpływać. Oznaczą twoje miejsce pracy jako brudne. Nie możesz ukryć takich wiadomości, ponieważ rozprzestrzeniają się tak szybko jak zarazki. Wystarczy kilka strategii czyszczenia, aby utrzymać czystość i higienę toalety w biurze przez cały dzień.

7. Nie będzie straty czasu:
nieczysta toaleta jest zawsze punktem dyskusji między pracownikami. Dyskutują o tym przez cały dzień i powstają długie rozmowy. Długie dyskusje tego rodzaju mogą w pewien sposób wpłynąć na wydajność pracowników. Ale świeża toaleta sprawia, że ​​pracownicy są szczęśliwi, a ich produktywność jest ogromna.
 

Jak utrzymać czystość w toalecie?


Utrzymanie warunków sanitarnych jest tak samo konieczne jak proces czyszczenia. Jest to całkowicie w rękach pracowników biurowych. Jeśli jesteś pracownikiem biurowym i masz brudne toalety, możesz przestrzegać niektórych etykiet toalety, aby uniknąć takich sytuacji.

• Nigdy nie należy wychodzić z toalety bez spłukiwania. Jeśli zapomnisz spłukać, twoi koledzy określą cię jako niewykształconego i uznają ten czyn za chamstwo. Może to mieć fatalne skutki dla twojego wizerunku w biurze.

• Zawsze myj deskę sedesową do sucha za pomocą papierów toaletowych. Nikt nie lubi siedzieć na mokrych deskach sedesowych, a to również jest szkodliwe. Większość infekcji występuje z powodu rozprzestrzeniania się zarazków w obszarach sanitarnych. Mokre toalety są jednym z najlepszych miejsc, w których zarazki pozostają aktywne. Wycieranie zajmuje tylko kilka sekund, ale będzie to naprawdę zachęcający znak dla następnej osoby korzystającej z tej toalety.

• Nigdy nie należy spłukiwać plastikowych przedmiotów, ponieważ nie rozpadną się one od razu w wodzie. Jest to również sprzeczne z etykietami toalety i mogą one również zatkać rury spustowe. 

• Jeśli czujesz śmierdzący zapach, otwórz okna lub uruchom wentylator wyciągowy. Istnieje również mała sztuczka, aby zapobiec takim zapachom.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).