zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» Dlaczego warto używać dozowników bezdotykowych!


Kategorie

Filtrowanie

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Dlaczego warto używać dozowników bezdotykowych!

Niezależnie od tego, czy szukasz dozowników do użytku w szpitalu, biurze czy hotelu, dozowniki bezdotykowe oferują wiele korzyści.


Masz do wyboru wiele wzorów, materiałów i wypełnień; dodatkowo są dwie zalety:
 
 • Higiena - to absolutny numer 1 wśród dozowników bezdotykowych. Ponieważ kontakt z dozownikiem nie jest konieczny, uzyskuje się wysoki poziom higieny. Nikt nie musi dotykać dozownika rękami, aby na dozowniku nie pozostały żadne pozostałości mydła ani innych bakterii.
 
 • Łatwość użycia - dozowniki bezdotykowe są bardzo łatwe w użyciu. Tam, gdzie często używasz dwóch rąk, jednej do dozowania mydła, a drugiej do zbierania mydła, teraz używasz tylko jednej ręki. Dzięki czujnikowi odpowiednia ilość produktu (np. Mydła lub środka dezynfekującego) jest automatycznie dozowana.
 
 

Zastosowania

Dozowniki bezdotykowe nadają się do stosowania z następującymi wypełnieniami: mydło w płynie, żel alkoholowy, środki dezynfekujące, balsamy i kremy. Pompka dozownika jest odpowiednia dla dozowanego produktu. Większość dozowników mydła nadaje się do montażu na ścianie, niektóre mogą również nadawać się do użytku wolnostojącego. Dozowniki są uniwersalne do wielokrotnego napełniania lub mogą być napełniane standardowymi opakowaniami 0,5 lub 1 litr. Możliwe jest również użycie opakowania typu woreczek.

Materiały

Bezdotykowe dozowniki płynu do dezynfekcji lub mydła są dostępne w wersjach ze stali nierdzewnej, białej stali nierdzewnej, czarnej stali nierdzewnej, plastiku przypominającego stal nierdzewną lub tworzywa sztucznego w kolorze białym. Dozowniki mają zakres od 500 ml do 1200 ml. Mamy rozwiązanie na każdą sytuację!

Czy bezdotykowy dozownik jest dla mnie odpowiedni?

Dozowniki bezdotykowe mogą być używane wszędzie. Ze względu na wysoki poziom higieny nadają się do szpitali, gabinetów stomatologicznych i placówek opiekuńczych. W zakładzie opieki zdrowotnej dozownik bezdotykowy będzie używany głównie do dozowania mydła i dezynfekcji.

Hotele i restauracje

Hotele i restauracje mogą korzystać z dozowników bezdotykowych, aby rozpieszczać swoich gości. W połączeniu z mydłem w pianie łazienki dla gości emanują luksusem.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).