zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Dlaczego warto używać dozowników bezdotykowych!


Kategorie

Filtrowanie

Metalowy kosz na śmieci 25 litrowy STEEL wykonany ze stali nierdzewnej

Metalowy kosz na śmieci 25 l STEEL351,29 zł337,78 zł brutto274,62 zł netto

Rękawice lateksowe S

Rękawice lateksowe S38,44 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Popielnica stojąca zewnętrzna czarna

Kosz na śmieci z popielnicą prostokątna zewnętrzna czarna241,67 zł225,00 zł brutto182,93 zł netto

Stojak łazienkowy

Stojak łazienkowy na szczotkę do WC i papier toaletowy112,46 zł80,01 zł brutto65,05 zł netto

Gąbka Vileda do czyszczenia delikatnych powierzchni

Gąbka Vileda z delikatnym padem białym6,11 zł5,31 zł brutto4,32 zł netto

Kosz na śmieci łazienkowy 5 L stal szlachetna połysk

Kosz na śmieci 5 litrów - stal nierdzewna polerowana51,43 zł48,34 zł brutto39,30 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały celuloza

Papier toaletowy JUMBO z celulozy 100m6,81 zł6,36 zł brutto5,17 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Dlaczego warto używać dozowników bezdotykowych!

Niezależnie od tego, czy szukasz dozowników do użytku w szpitalu, biurze czy hotelu, dozowniki bezdotykowe oferują wiele korzyści.


Masz do wyboru wiele wzorów, materiałów i wypełnień; dodatkowo są dwie zalety:
 
  • Higiena - to absolutny numer 1 wśród dozowników bezdotykowych. Ponieważ kontakt z dozownikiem nie jest konieczny, uzyskuje się wysoki poziom higieny. Nikt nie musi dotykać dozownika rękami, aby na dozowniku nie pozostały żadne pozostałości mydła ani innych bakterii.
 
  • Łatwość użycia - dozowniki bezdotykowe są bardzo łatwe w użyciu. Tam, gdzie często używasz dwóch rąk, jednej do dozowania mydła, a drugiej do zbierania mydła, teraz używasz tylko jednej ręki. Dzięki czujnikowi odpowiednia ilość produktu (np. Mydła lub środka dezynfekującego) jest automatycznie dozowana.
 
 

Zastosowania

Dozowniki bezdotykowe nadają się do stosowania z następującymi wypełnieniami: mydło w płynie, żel alkoholowy, środki dezynfekujące, balsamy i kremy. Pompka dozownika jest odpowiednia dla dozowanego produktu. Większość dozowników mydła nadaje się do montażu na ścianie, niektóre mogą również nadawać się do użytku wolnostojącego. Dozowniki są uniwersalne do wielokrotnego napełniania lub mogą być napełniane standardowymi opakowaniami 0,5 lub 1 litr. Możliwe jest również użycie opakowania typu woreczek.

Materiały

Bezdotykowe dozowniki płynu do dezynfekcji lub mydła są dostępne w wersjach ze stali nierdzewnej, białej stali nierdzewnej, czarnej stali nierdzewnej, plastiku przypominającego stal nierdzewną lub tworzywa sztucznego w kolorze białym. Dozowniki mają zakres od 500 ml do 1200 ml. Mamy rozwiązanie na każdą sytuację!

Czy bezdotykowy dozownik jest dla mnie odpowiedni?

Dozowniki bezdotykowe mogą być używane wszędzie. Ze względu na wysoki poziom higieny nadają się do szpitali, gabinetów stomatologicznych i placówek opiekuńczych. W zakładzie opieki zdrowotnej dozownik bezdotykowy będzie używany głównie do dozowania mydła i dezynfekcji.

Hotele i restauracje

Hotele i restauracje mogą korzystać z dozowników bezdotykowych, aby rozpieszczać swoich gości. W połączeniu z mydłem w pianie łazienki dla gości emanują luksusem.

 
Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).