zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Ile zarazków mają Twoje ręce?


Kategorie

Filtrowanie

Rękawice nitrylowe L

Rękawice nitrylowe L21,52 zł20,09 zł brutto18,60 zł netto

Piktogram WC stal matowa Merida

Piktogram WC stal matowa Merida54,12 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho 8 litrów

Profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho 8 litrów1 037,10 zł940,48 zł brutto764,62 zł netto

Czyściwo przemysłowe włókninowe

Włókninowe czyściwo przemysłowe w dużej roli 1,4 kg52,48 zł48,99 zł brutto39,83 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Ile zarazków mają Twoje ręce?

Data dodania: 19-06-2020 Wyświetleń: 1361
Czasami może być trudno zrozumieć, jak czyste lub brudne mogą być nasze dłonie - w końcu to nie tak, że widzimy bakterie gołym okiem. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, co mogą kryć się w naszych rękach i jak mycie rąk i środki dezynfekujące mogą faktycznie pomóc w walce z problemami spowodowanymi przez nieczyste ręce, więc dowiedzmy się.
 

Ile zarazków jest na twoich rękach w tym samym czasie?

Można powiedzieć wiele z nich, szczególnie jeśli ostatnio nie myłeś rąk. Za każdym razem, gdy dotykasz obiektu lub podajesz komuś rękę, prawdopodobnie zbierasz bakterie i potencjalnie wirusy. Szacuje się, że na naszych centymetrach kwadratowych skóry na naszych rękach żyje około 1500 bakterii. Obszary takie jak paznokcie i między palcami często zawierają jeszcze więcej. Podczas gdy niektóre bakterie są dla nas dobre, niektóre zewnętrzne bakterie, które możemy zebrać, mogą potencjalnie powodować problemy zdrowotne i infekcje - szczególnie w przypadku opieki zdrowotnej lub przygotowywania posiłków.

W zależności od tego, gdzie byłeś i z kim rozmawiałeś, wirusy na twoich rękach mogą obejmować zwykłego wirusa grypy, a nawet norowirusa, który powoduje wirusowe zapalenie żołądka i jelit, które może tak szybko rozprzestrzeniać się po domach spokojnej starości i statkach wycieczkowych. Te zarazki i wirusy zbyt łatwo docierają do naszych ust i nosa, gdy dotykamy twarzy lub jemy przez cały dzień.
 

Jakie są zalety mycia rąk lub ścierania rąk na bazie alkoholu?

Mycie rąk i dezynfekcja rąk mogą mieć ogromny wpływ na poprawę higieny rąk i ograniczenie rozprzestrzeniania się niepożądanych zarazków i wirusów. W dwóch oddzielnych badaniach stwierdzono, że mycie rąk może zmniejszyć epizody choroby biegunkowej o około 30%, a ryzyko infekcji dróg oddechowych o 16%. Te dwa rodzaje chorób zabijają miliony dzieci każdego roku w krajach rozwijających się, gdzie ogólna higiena jest stałym problemem, dlatego istnieją programy mające na celu poprawę świadomości i praktyk higienicznych. W Polsce mamy szczęście, że urządzenia do mycia rąk i dezynfekcji są łatwo dostępne, a my możemy zachować zdrowie i dobre samopoczucie poprzez dobrą higienę rąk.
 

Znaczenie mycia rąk, suszenia i dezynfekcji dostępności w obiektach użyteczności publicznej

Kiedy zalety czyszczenia rąk są tak oczywiste, niezwykle ważne jest, aby ten proces był tak prosty i dostępny, jak to możliwe, w obiektach użyteczności publicznej, w których wiele osób wchodzi w interakcje i dzieli się miejscami. Dozowniki mydła, chusteczki odkażające, ręczniki papierowe i suszarki do rąk o dużej prędkości - wszystkie mają swój udział w tworzeniu higienicznego obiektu. Kierownicy budynków odpowiadają za wybór produktów do higieny rąk, które wytrzymają próbę czasu i zapewnią łatwe metody higieny rąk, pomagając kontrolować patogenne mikroorganizmy, które mogą powodować problemy.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).