zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Jak działają suszarki do rąk?


Kategorie

Filtrowanie

Rękawice lateksowe S

Rękawice lateksowe S38,44 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Ręcznik kuchenny dwie rolki

Ręcznik kuchenny w roli Classic (2 rolki)6,72 zł5,76 zł brutto4,68 zł netto

Łazienkowy kosz na śmieci

Kosz na śmieci ze stali nierdzewnej 3 litry połysk44,62 zł36,92 zł brutto30,02 zł netto

Stojak łazienkowy na papier toaletowy i szczotkę WC

Chromowany stojak na papier toaletowy ze szczotką do WC98,40 zł67,69 zł brutto55,03 zł netto

Rękawice lateksowe XS

Rękawice diagnostyczne lateksowe XS59,92 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Koszopopielnica mała 8 L / Kosz na śmieci z popielniczką

Kosz na śmieci z popielnicą 8L87,47 zł74,73 zł brutto60,76 zł netto

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza1 150,75 zł1 052,52 zł brutto855,71 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Jak działają suszarki do rąk?

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, ćwiczysz w centrum rozrywki, czy jesz w restauracji, mycie rąk i używanie suszarki do rąk to codzienność. 

Chociaż łatwo jest nie zauważyć, jak działają suszarki do rąk, fakty mogą Cię zaskoczyć - i na pewno sprawią, że pomyślisz dwa razy, gdy użyjesz jej ponownie.
 

Suszarka do rąk: Jak to działa?


Podobnie jak w przypadku automatycznych drzwi, czujniki ruchu są istotną częścią działania suszarek do rąk. I - choć są automatyczne - czujniki działają w dość wyrafinowany sposób. Emitując niewidzialny promień światła podczerwonego, czujnik na suszarce ręcznej jest wyzwalany, gdy obiekt (w tym przypadku twoje ręce) wpada na swoją drogę, odbijając światło z powrotem do czujnika.

Kiedy czujnik wykrywa odbijanie się światła, natychmiast wysyła sygnał elektryczny przez obwód suszarki do silnika, nakazując mu zainicjowanie i pobranie energii z sieci. 

Sposób działania suszarek do rąk w celu usunięcia nadmiaru wilgoci zależy od modelu używanej suszarki, ale wszystkie suszarki mają dwie rzeczy wspólne:
  • silnik suszarki do rąk
  • wentylator
Starsze, bardziej tradycyjne modele wykorzystują silnik suszarki do rąk do napędzania wentylatora, który następnie wdmuchuje powietrze przez element grzewczy i przez szeroką dyszę - odparowuje wodę z rąk. Jednak ze względu na wyższe zużycie energii technologia ta przechodzi w przeszłość. 

Jak działają dzisiaj suszarki do rąk? Cóż, inżynierowie opracowali nowe typy osuszaczy, które wymuszają przepływ powietrza przez bardzo wąską dyszę, opierając się na wynikowym ciśnieniu powietrza, aby zeskrobać wodę z powierzchni skóry. Modele te nadal wykorzystują silnik suszarki ręcznej i wentylator, ale ponieważ do zapewnienia ciepła nie jest potrzebna żadna energia, nowoczesna metoda jest znacznie szybsza i sprawia, że ​​suszarka do rąk jest tańsza w eksploatacji.

Aby wydmuchać powietrze, suszarka do rąk musi najpierw wciągnąć powietrze z otaczającej atmosfery. Ponieważ powietrze w toalecie zawiera bakterie i mikroskopijne cząstki kału, niektórzy ludzie wyciągnęli wnioski na temat bezpieczeństwa suszarek do rąk - ale prawda jest taka, że ​​suszarki lepiej niszczą zarazki niż je rozprzestrzeniają. 

W dzisiejszych czasach powszechne jest stosowanie elektrycznych suszarek do rąk z wysokowydajnym filtrem cząstek stałych (HEPA). Ten sprytny zestaw umożliwia suszenie rąk i zatrzymywanie ponad 99% bakterii w powietrzu i innych zanieczyszczeń, co oznacza, że ​​powietrze wpadające do rąk użytkowników pozostaje niewiarygodnie czyste. 

Teraz znasz sekrety działania suszarek do rąk.

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).