zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Jak posprzątać i zdezynfekować dom po grypie?


Kategorie

Filtrowanie

Piktogram TOALETA DAMSKA Merida stal matowa

Piktogram TOALETA DAMSKA Merida stal matowa57,72 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza - 2 warstwy

Dwuwarstwowy papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza20,53 zł18,56 zł brutto15,09 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB30B ECO z baterią żelową

Maszyna do mycia podłóg - automat czyszcząco-zbierający Zauber EKO17 189,25 zł15 638,56 zł brutto12 714,28 zł netto

Tacka

Metalowy okapnik do dozowników Merida Stella 90,20 zł72,16 zł brutto58,67 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB14B

Maszyna czyszcząca do podłóg18 892,80 zł15 990,00 zł brutto13 000,00 zł netto

Czyściwo przemysłowe włókninowe

Włókninowe czyściwo przemysłowe w dużej roli 1,4 kg52,48 zł48,99 zł brutto39,83 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Jak posprzątać i zdezynfekować dom po grypie?

Data dodania: 04-04-2023 Wyświetleń: 133
Koronawirus: Jak posprzątać i zdezynfekować dom po grypie?Spędzamy dużo czasu w domu, zwłaszcza gdy jesteśmy chorzy na grypę. Grypa jest wysoce zaraźliwa, dlatego po wyzdrowieniu bardzo ważne jest posprzątanie i zdezynfekowanie domu. Istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się grypy na inne osoby mieszkające w domu podczas choroby i po jej zakończeniu, na przykład:
 
  • Przestań dotykać twarzy - Grypa przenosi się z osoby na osobę drogą kropelkową na powierzchniach lub w powietrzu. Dotykanie tych zanieczyszczonych powierzchni (nieświadomie) może przenosić wirusa do twojego organizmu, a dotykając twarzy, po prostu zwiększasz ryzyko zarażenia się grypą.
  • Wyrzucaj chusteczki - Upewnij się, że masz specjalny kosz lub plastikową torbę do wyrzucania zużytych chusteczek i regularnie pierz całą odzież i pościel, aby zmyć wszelkie zarazki. Pozostawianie zużytych chusteczek w domu nie tylko zanieczyszcza więcej powierzchni, ale także grozi zarażeniem wirusem innych osób.
  • Myj ręce - Regularne mycie rąk zatrzymuje przenoszenie zarazków z jednej powierzchni na drugą, a także chroni Twoje zdrowie podczas podróży środkami transportu publicznego i odwiedzania zatłoczonych miejsc.
 

Jakie środki czystości zabijają grypę?

 
Aby chronić się przed grypą i zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków, niektóre produkty czyszczące, takie jak Dol-Sept-Med SF biobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni , mają za zadanie dezynfekować podczas czyszczenia. Ten konkretny spray jest łatwy w użyciu, ponieważ nie trzeba go rozcieńczać, wystarczy spryskać nim powierzchnię i przetrzeć czystą szmatką. Innym odpowiednim produktem jest koncentrat do dezynfekcji powierzchni Dol-Sept Extra, który jest uniwersalnym środkiem dezynfekującym, powszechnie stosowanym w szpitalach. Ten produkt jest zgodny ze standardami BSEN w zakresie zwalczania MRSA, E. coli, salmonelli, listerii i innych.
 

Jak chronić się przed koronawirusem (COVID-19)? 

 
Niedawna epidemia koronawirusa zdominowała wiadomości, ponieważ coraz więcej osób szybko zaraża się, a liczba ofiar śmiertelnych wzrasta. Ćwicząc te same techniki, które zastosowałbyś w celu uniknięcia grypy, możesz uniknąć zarażenia się wirusem. Jeśli mieszkasz w ruchliwej okolicy, zalecamy podjęcie następujących środków ostrożności, aby chronić swoje zdrowie i zdrowie innych:
 
  • Noszenie maski uniemożliwia dotykanie ich twarzy (co jest głównym sposobem, w jaki ludzie zarażają się chorobami)
  • Unikaj bliskiego kontaktu z osobami chorymi lub kaszlącymi/kichającymi
  • Zostań w domu, jeśli sam podejrzewasz, że jesteś chory
  • Myj ręce mydłem przez co najmniej 20 sekund, a jeśli nie jest to łatwo dostępne, wystarczy środek dezynfekujący do rąk zawierający co najmniej 70% alkoholu
 
Tutaj w sklepie internetowym esilver.com.pl sprzedajemy różne środki dezynfekujące odpowiednie zarówno do czyszczenia domowego, jak i komercyjnego. Posiadamy najlepsze i najskuteczniejsze marki , które pasują do każdego rodzaju czyszczenia, dając Ci pewność, że otrzymasz produkty wysokiej jakości. Aby uzyskać więcej informacji na temat któregokolwiek z naszych produktów, skontaktuj się z członkiem naszego zespołu już dziś . 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).