zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » FAQ » Jak powstrzymać dozownik mydła przed kapaniem?


Kategorie

Filtrowanie

Rękawice nitrylowe L

Rękawice nitrylowe L21,52 zł20,09 zł brutto18,60 zł netto

Papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza - 2 warstwy

Dwuwarstwowy papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza20,53 zł18,56 zł brutto15,09 zł netto

Koszopopielnica mała 8 L / Kosz na śmieci z popielniczką

Kosz na śmieci z popielnicą 8L74,73 zł66,67 zł brutto54,20 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB55B

Automat szorująco-zbierający Zauber ZB55B21 998,55 zł20 734,28 zł brutto16 857,14 zł netto

Czyściwo przemysłowe włókninowe

Włókninowe czyściwo przemysłowe w dużej roli 1,9 kg69,50 zł66,42 zł brutto54,00 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Jak powstrzymać dozownik mydła przed kapaniem?

Data dodania: 20-10-2022 Wyświetleń: 766
Kiedy dozowniki mydła zaczynają przeciekać, nie tylko powodują dodatkowy bałagan podczas sprzątania, ale mogą sprawić, że Twoja łazienka będzie wyglądać na zaniedbaną i nieprofesjonalną. Jest to szczególny problem w środowiskach korporacyjnych i wykonawczych, takich jak kancelarie prawne i agencje projektowe, ale także w restauracjach, kawiarniach i centrach rozrywki.

Ponieważ firmy i dozorcy starają się usprawnić toalety, szczególnie w następstwie COVID-19, problemy takie jak nieszczelny dozownik mydła mogą szybko stać się cierniem w oku. Tutaj przechodzimy przez kilka kroków, aby przezwyciężyć jeden z najczęstszych i frustrujących problemów w łazience.


1. Sprawdź konstrukcję swojego dozownika

 
Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów dozowników mydła, niektóre bardziej podatne na kapanie niż inne. Istnieją dwa główne typy konstrukcji dozowników mydła; te, które pobierają mydło ze zbiornika znajdującego się pod pompką (zazwyczaj są montowane na blacie), oraz te w których zbiornik znajduje się nad pompką (zazwyczaj są montowane na ścianie).
 

2. Zbiornik nad pompką? 

 
Jeśli w dozowniku mydła znajduje się zbiornik na mydło nad pompką, może to oznaczać wyciek z luźnego zaworu lub uszczelki. W wielu przypadkach może to być spowodowane nieprawidłową instalacją lub nagromadzeniem mydła. Wyjmij zbiornik lub worek na mydło i sprawdź, czy nie ma zestalających się pozostałości mydła w miejscu, w którym zbiornik styka się z pompką. W ramach rutynowej konserwacji należy go namoczyć i przepuścić ciepłą wodą, aby usunąć i rozpuścić wszelkie nagromadzenie. Samo to może rozwiązać około 90% problemów z kapaniem mydła, szczególnie w modelach montowanych na ścianie.


3. Zbiornik pod pompką?


Gdy zbiornik na mydło znajduje się pod blatem lub ręczną pompką, należy go wciągnąć do dyszy. W tym przypadku głównym powodem kapania mydła jest pozostawienie odrobiny mydła w pobliżu końcówki dyszy i powolne opadanie po użyciu. Chociaż prawdopodobnie nie pozostawi wielkiego bałaganu, ten wyciek jest nie mniej irytujący. Gęstsze mydło do rąk często rozwiązuje problem. Co jest jednak bardziej powszechne w tego typu dozownikach mydła, jest to, że pompka nie pobiera wystarczającej ilości mydła. Jest to również spowodowane przez krzepnące nagromadzenie mydła i słabe uszczelnienie. Aby to naprawić, musisz wziąć wąż, który łączy pompkę ze zbiornikiem i przepłukać lub namoczyć gorącą wodą. Powinno to usunąć wszelkie blokady i przywrócić prawidłowy stan  dozownika mydła .

 

4. Jeśli wszystko inne zawiedzie, zainstaluj tackę ociekową

 
Tacka ociekowa zaprojektowana głównie do wychwytywania nadmiaru mydła, które kapie, gdy użytkownik zbyt szybko zabiera ręce, może być również używana do przechwytywania kapania mydła, gdy dozownik jest uszkodzony. Utrzymuje obszar w czystości i zapobiega poślizgnięciom lub upadkom.
 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).