zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Jak wybrać odpowiednie wycieraczki wejściowe?


Kategorie

Filtrowanie

Super Crystal 10 l Dolphin płyn na bazie alkoholu

Środek myjący na bazie alkoholu Super Crystal 10 l129,64 zł93,75 zł brutto76,22 zł netto

Metalowy kosz na śmieci 25 litrowy STEEL wykonany ze stali nierdzewnej

Metalowy kosz na śmieci 25 l STEEL351,29 zł337,78 zł brutto274,62 zł netto

Rękawice lateksowe L

Rękawice lateksowe L38,44 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Popielnica stojąca zewnętrzna czarna

Kosz na śmieci z popielnicą prostokątna zewnętrzna czarna241,67 zł225,00 zł brutto182,93 zł netto

Gąbka Vileda do czyszczenia delikatnych powierzchni

Gąbka Vileda z delikatnym padem białym6,11 zł5,31 zł brutto4,32 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały

Papier toaletowy BIG ROLL7,28 zł6,15 zł brutto5,00 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Jak wybrać odpowiednie wycieraczki wejściowe?

Kluczem do udanej maty do wnętrz jest rozmiar. Musi mieścić się w odpowiedniej przestrzeni, aby usiąść na równi z podłogą i nie mieć żadnych fałd, które mogłyby stanowić potencjalne ryzyko potknięcia i uszkodzenia maty. Nie tylko to, musi mieć wystarczający rozmiar, aby odwiedzający, którzy chodzą po Twojej macie, podejmowali wystarczające kroki, aby usunąć większość wilgoci ze swoich butów. Podobnie wózki inwalidzkie i spacerówki mogą wjeżdżać na teren posesji z błotem lub brudem na kołach, więc mata wewnętrzna musi zapewniać wystarczająco dużo miejsca na co najmniej pełny obrót.

W przypadku budynków użyteczności publicznej lub innych dużych przestrzeni komercyjnych mogą być wymagane niestandardowe maty wewnętrzne, aby pasowały do ​​pożądanej przestrzeni, co z przyjemnością świadczymy.

Oprócz zapewnienia wystarczającej ilości miejsca na pełny obrót wózka inwalidzkiego lub spacerowego, maty wewnętrzne, zwłaszcza w wejściach, nie powinny utrudniać ani utrudniać korzystania z urządzenia. Oferujemy dopasowane maty do studzienek do wnętrz, które eliminują ten problem, ponieważ leżą na równi z podłogą, ale wiele z naszych mat do wnętrz ma nachylone gumowe obramowanie, które umożliwia łatwy dostęp. Nieco grubsza wycieraczka wewnętrzna zapewni lepszą wydajność pod względem wchłaniania wilgoci, ale jeśli masz jakiekolwiek obawy co do uzyskania odpowiedniej wysokości, porozmawiaj z naszym zespołem, który będzie w stanie pomóc.

Podczas gdy wycieraczki wejściowe nie są narażone na tak złą pogodę, jak te na zewnątrz, często są montowane w miejscach, w których poziom ruchu jest wysoki, dlatego muszą być wykonane z trwałego materiału, aby przetrwać próbę czasu. W biurach, szkołach, supermarketach i na lotniskach stosuje się maty wewnętrzne, aby zmniejszyć ryzyko śliskich podłóg, ale są to miejsca, w których panuje duży ruch, dlatego należy dokładnie przemyśleć wybór wytrzymałej maty do wnętrz. Maty do dużych obciążeń i maty przeciw wilgoci doskonale sprawdzają się jako maty wejściowe do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu.
 

Antypoślizgowe maty wewnętrzne


Podłogi wewnętrzne mogą być błyszczące i niebezpieczne, gdy są mokre, dlatego maty wewnętrzne mogą zapewnić dużą ochronę. Istnieją dwa rodzaje podkładów, dzięki którym maty wewnętrzne pozostają na miejscu i nie ślizgają się - gumowe lub syntetyczne, takie jak PVC, nylon lub winyl. Maty wewnętrzne z gumowym podkładem mogą być nieco droższe, ale są cięższe i nie poruszają się w ogóle z tym dodatkowym ciężarem utrzymującym matę na miejscu. 
 

Utrzymywanie mat podłogowych w czystości


Podczas gdy gumowe maty pozostawione na zewnątrz można od czasu do czasu spłukać, maty wewnętrzne mogą być nieco trudniejsze do utrzymania w czystości. Jednak aby były skuteczne, należy je regularnie czyścić, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się brudu lub brudu. Regularne czyszczenie pomoże im wchłonąć więcej wilgoci, gdy pogoda się zmieni. Większość naszych mat do wnętrz można odkurzać, aby usunąć większość brudu i są one wystarczająco trwałe, aby wytrzymać również głębokie czyszczenie.
 
Wycieraczka wewnętrzna do butówwycieraczka obiektowa do butówmata podłogowa wewnętrzna


Maty podłogowe z logo


Duża mata do wnętrz to najlepszy element nieruchomości, więc dlaczego nie wykorzystać w pełni przestrzeni, aby wyeksponować swoją markę lub dodać odrobinę koloru do wnętrza. Możemy zapewnić bezpłatny projekt, który możesz dostosować przed rozpoczęciem produkcji, aby mieć pewność, że jesteś zadowolony z wyglądu mat z logo do wnętrz.

Maty wewnętrzne w centrach rozrywki, hotelach, kinach to idealne miejsce na powitanie gości wchodzących do budynku.
 

Chroń swoje posadzki za pomocą mat zewnętrznych
 

Brudne, mokre i śliskie podłogi mogą być prawdziwym koszmarem, szczególnie w środowisku takim jak szpital lub szkoła, gdzie znajdują się osoby bezbronne, które mogą się poślizgnąć i zrobić sobie krzywdę. Podobnie, może wyglądać raczej brzydko w biurze, jeśli pierwsze wrażenie będzie wyglądać na brudną podłogę pokrytą śladami.  

Tego bólu głowy na mokrą podłogę z całą pewnością można uniknąć, nawet jeśli pogoda na zewnątrz jest niekorzystna, nadal można chronić swoje podłogi, stosując zewnętrzne maty podłogowe jako ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. 
 

Wycieraczki wejściowe gumowe


Jeśli w Twoim budynku jest dużo osób przechodzących przez punkty wejściowe, będziesz potrzebować trwałych wycieraczek zewnętrznych, które wytrzymają próbę czasu i będą działać wydajnie, wychwytując jak najwięcej wilgoci.

Wycieraczka wejściowa gumowa charakteryzuje się: 
 
  • Guma jest wytrzymała i odporna na każdą pogodę. Wycieraczka zewnętrzna wykonana z gumy może być zabrudzona i zamoczona w wodzie, a mimo to może zatrzymywać wilgoć z butów osób wchodzących i wychodzących z posesji.
  • Dostępność to kolejna kluczowa kwestia w punktach wejściowych do budynku. Wszystkie nasze zewnątrz maty jest dostępne w szerokiej gamie wykończeń, takich jak maty zgrzebłowych , włosia maty i wycieraczki wejściowe gumowe o strukturze plastra miodu.
  • Maty zewnętrzne będą narażone na wszelkie warunki pogodowe i dlatego muszą być antypoślizgowe, aby nie stanowiły zagrożenia dla pracowników lub gości. Dywaniki gumowe pozostaną na swoim miejscu, zapewniając ochronę zarówno podłóg, jak i tych, które wchodzą do Twojej posesji.
 

Inne materiały w wewnętrznych wycieraczkach wejściowych


Wytrzymałe maty zewnętrzne z logo mają żebrowaną fakturę i można je umieścić przy wejściu do budynku. Wytrzymała, zapętlona powierzchnia włosia jest niezwykle chłonna i wychwytuje brud, kurz i żwir z butów, pozostawiając podłogi czyste i uporządkowane.

Maty szczotkowe z barierą to doskonałe maty podłogowe na zewnątrz i są popularnym wyborem w tysiącach szkół, biur i sklepów, które dostarczamy w całej Wielkiej Brytanii. Dostępna w niestandardowych rozmiarach mata szczotkowa barierowa pomoże Ci obniżyć koszty czyszczenia.

Łapacze brudu robią dokładnie to, co sugeruje nazwa, łapią brud. Zbierają większość wody i brudu z butów gości. Idealny do użytku w miejscach, w których może gromadzić się dużo wody, na przykład na powierzchniach zewnętrznych, wytłaczany wzór wafla może sprostać temu zadaniu.  

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).