zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Jak wybrać optymalny przewijak do toalety publicznej?


Kategorie

Filtrowanie

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Jak wybrać optymalny przewijak do toalety publicznej?

Data dodania: 19-11-2020

Położyliśmy płytki, zamontowaliśmy armaturę sanitarną, podajniki mydła i suszarki, wydaje się więc, że jesteśmy gotowi na otwarcie marketu, restauracji, baru, stacji benzynowej czy jakiegokolwiek innego miejsca użyteczności publicznej. Nic bardziej mylnego, brakuje jeszcze jednego bardzo ważnego elementu wyposażenia toalety, mianowicie przewijaka dla niemowląt. Jak wybrać ten najbardziej optymalny?

 

Rozmiar ma znaczenie

Wybierając przewijak dla niemowląt do toalety publicznej powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego kształt i wymiary. Na rynku dostępne są różne rodzaje tego typu urządzeń, do najbardziej popularnych należą te montowane na lub w ścianie. Są one instalowane w toaletach publicznych ze względu na swoją kompaktowość: rozłożone dają dostatecznie dużo miejsca do przebrania dziecka, natomiast złożone tworzą równą płaszczyznę z płytkami lub wystają ponad nie zaledwie na kilka centymetrów. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w tych pomieszczeniach, gdzie nie ma zbyt dużo przestrzeni. Jeśli w toalecie publicznej mamy sporo miejsca, możemy śmiało wybrać stanowisko stojące.

 

Bezpieczeństwo malucha

Przy wyborze każdego artykułu, który ma być użytkowany przez dzieci, powinniśmy sprawdzić to, z jakich materiałów został wykonany. Czasem na rynku pojawiają się bowiem urządzenia wykonane z toksycznych tworzyw, wydzielających tak szkodliwe substancje jak np. formaldehyd, kadm czy rtęć. Dobry przewijak do niemowląt będzie miał certyfikaty CPSIA i RoHS, mówiące o tym, że produkt został wykonany z najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych materiałów. Sprawdźmy ponadto w instrukcji, jakie obciążenie może wytrzymać dany model. Ważne jest również odpowiednie wyprofilowanie urządzenia oraz to, czy jest ono wyposażone w pasy bezpieczeństwa - maluch musi leżeć wygodnie i być chroniony przed ewentualnym upadkiem.

 

Praktyczne przewijaki dla niemowląt do toalet publicznych

Urządzenia wykonane z łatwych do utrzymania w czystości tworzyw będą dużym ułatwieniem dla personelu serwisowego pracującego w naszym lokalu gastronomicznym, sklepie czy teatrze. Przy wyborze warto zwrócić uwagę również na elementy dodatkowe, które zwiększą komfort użytkowania jak np. uchwyt na torebkę lub podajnik chusteczek, a także to, czy dany przewijak dla niemowląt można bez problemu złożyć i rozłożyć jedną ręką.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).