zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Kij teleskopowy: czym jest i dlaczego ułatwia sprzątanie


Kategorie

Filtrowanie

Silny środek do czyszczenia WC CM PRO 10 l

Silny środek do czyszczenia WC CM PRO 10 l Royal260,61 zł172,45 zł brutto140,20 zł netto

Kosz na śmieci łazienkowy 3 L stal nierdzewna satynowa

Kosz na śmieci 3 litry stal nierdzewna matowa44,62 zł36,92 zł brutto30,02 zł netto

Kosz na śmieci łazienkowy 5 L stal nierdzewna satyna

Łazienkowy Kosz na śmieci 5 litrów stal nierdzewna satyna51,43 zł48,34 zł brutto39,30 zł netto

Uchwyt na papier toaletowy metalowy przykręcany

Uchwyt na papier toaletowy metalowy przykręcany39,50 zł28,27 zł brutto22,98 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały

Papier toaletowy BIG ROLL7,28 zł6,15 zł brutto5,00 zł netto

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem do 80m²1 667,52 zł1 403,96 zł brutto1 141,43 zł netto

Papier toaletowy

Dwuwarstwowy papier toaletowy6,43 zł5,93 zł brutto4,82 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Kij teleskopowy: czym jest i dlaczego ułatwia sprzątanie

Kij teleskopowy, czyli wygodne sprzątanie

Chyba większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że wygoda podczas sprzątania jest bardzo ważna nie tylko ze względu na nasze zaangażowanie w daną czynność, ale też  przez wzgląd na nasze zdrowie. Niekomfortowa pozycja podczas mycia podłogi czy okien może wyraźnie dać się we znaki następnego dnia w postaci lżejszego lub nawet intensywnego bólu. Dlatego właśnie wymyślono kije teleskopowe. Są nieocenione, jeśli chodzi o wyposażenie profesjonalnych ekip sprzątających.
 

Kij teleskopowy, czyli co?

Czym dokładnie jest kij teleskopowy? To kij, na którego końcu można łatwo zamontować mopa czy wszelkiego rodzaju ściągaczki. Kij można składać i rozkładać na dowolną długość, zazwyczaj od 80 do 140 cm. Dzięki temu długość mopa można ustawić tak, aby wygodnie było nim sprzątać zarówno osobie niskiej, jak i wysokiej. Kije teleskopowe świetne sprawdzają się nie tylko przy myciu posadzek, ale też i okien. Zdecydowanie ułatwiają pracę osobom niskim. Kije teleskopowe od dobrych dostawców mają specjalne matowe wykończenia, dzięki którym podczas sprzątania można je pewnie trzymać w dłoni. Wiele z nich posiada też uchwyty, za które można powiesić kij, co ułatwia jego przechowywanie. Kije teleskopowe od renomowanych dostawców są do tego stosunkowo lekkie, co jeszcze bardziej wpływa na wygodę pracy. Niska waga nie wpływa jednak negatywnie na ich wytrzymałość: solidnie wykonany kij teleskopowy posłuży ekipie sprzątającej przez długie lata.
 

Czy warto?

Kije teleskopowe, jak już było wspomniane, są w zasadzie standardowym wyposażeniem profesjonalnych ekip sprzątających. Co ciekawe, wiele osób prywatnych decyduje się też na zakup kija do swojego domu. Dobrze dopasowana długość kija znacząco ułatwia sprzątanie, umożliwia też dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Kije teleskopowe cenią sobie zwłaszcza właściciele domów jednorodzinnych, na których barkach poza myciem okien i podłóg są jeszcze tarasy, garaże, altany grillowe, czy zabrudzenia na elewacji. Kij teleskopowy umożliwia sięgnięcie dalej niż zwykły kij od mopa.

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).