zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Kluczowe lokalizacje dozownika do dezynfekcji rąk


Kategorie

Filtrowanie

Ręcznik kuchenny dwie rolki

Ręcznik kuchenny w roli Classic (2 rolki)6,72 zł5,76 zł brutto4,68 zł netto

Kosz posiada praktyczny przycisk, który otwiera klapę.

Kosz na śmieci 20 litrów ze stali nierdzewnej połysk130,77 zł115,00 zł brutto93,50 zł netto

Zestaw łazienkowy z uchwytem na papier toaletowy i szczotką WC

Stojak do WC na szczotkę i papier112,46 zł80,01 zł brutto65,05 zł netto

Stojak łazienkowy

Stojak łazienkowy na szczotkę do WC i papier toaletowy112,46 zł80,01 zł brutto65,05 zł netto

Metalowy kosz na śmieci 12l  stal szlachetna biała

Biały kosz na śmieci 12l stal nierdzewna100,00 zł96,65 zł brutto78,58 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE czerwone

Worki na śmieci czerwone 240 l LDPE20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE niebieskie

Worki na śmieci niebieskie 240 l LDPE20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Kluczowe lokalizacje dozownika do dezynfekcji rąk

Przez cały dzień pracy pracownicy używają rąk do pracy przy komputerze, prowadzenia samochodu, podają sobie rękę, otwierają drzwi i wiele więcej. Wszystkie te działania narażają ręce na szkodliwe zarazki i bakterie. 

Umieszczając odpowiedni dozownik do dezynfekcję rąk w strategicznych miejscach w całym biurze i innych obszarach o dużym natężeniu ruchu, możesz zachęcić pracowników do poprawy higieny rąk i uczynienia biura zdrowszym środowiskiem pracy.

Najlepszym sposobem, aby przypomnieć pracownikom o korzystaniu z dezynfekcji rąk, jest zapewnienie łatwego dostępu do dozownika z płynem dezynfekującym zawsze w zasięgu wzroku. Ważne jest, aby umieścić środek do dezynfekcji rąk w pobliżu i wokół powierzchni o wysokim poziomie dotyku i obszarów wspólnych, w tym:

 
  • Wejścia i wyjścia. Pojedyncza klamka może potencjalnie być przyczyną powszechnej choroby w miejscu pracy. W rzeczywistości nowe badania wykazały, że w ciągu dwóch do czterech godzin wirus umieszczony na klamce został odebrany przez 40 do 60 procent pracowników i gości w obiekcie. Oprócz częstego dezynfekowania klamek, włączników światła i innych wysoko-dotykowych powierzchni w miejscu pracy, należy również zapewnić w pobliżu stanowisko do odkażania rąk, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji.
  • Kafeteria, kiosk z żywnością i pokój do odpoczynku, a jeśli jedzenie jest spożywane z rękami zakażonymi przez zarazki, łatwo trawi się zarazki i zaraża się kilkoma chorobami. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych punktów dostępowych w biurze jest pokój wypoczynkowy i kuchnia. Chociaż środek do dezynfekcji rąk nie zastępuje nikogo, kto przygotowuje jedzenie, może pomóc wyeliminować pewne zarazki.
  • Sale konferencyjne są często zapełnione pracownikami, klientami i innymi odwiedzającymi, którzy wymieniają uściski dłoni, zamieniając zarazki. Zapewniając gościom i pracownikom łatwo dostępną stację do dezynfekcji rąk, w pobliżu drzwi lub przy stole, chroni ręce przed zarazkami przed i po spotkaniu.
  • Biurka, telefony, klawiatury komputerowe i myszy komputerowe są kluczowymi punktami przenoszenia zarazków, ponieważ ludzie często je dotykają. Biorąc pod uwagę, że pracownicy spędzają większość swojego dnia przy biurku, gdzie również jedzą, piją, a nawet kaszlą i kichają, biurka stają się "polem minowym wirusów", które może żyć na powierzchni nawet przez trzy dni. Umieszczenie indywidualnych środków do dezynfekcji rąk w biurkach zapewnia higienę rąk w zasięgu ręki.
  • Obszary o dużym natężeniu ruchu. Istotne jest również zapewnienie dezynfekcji rąk poza biurem. Obszary o wysokim natężeniu ruchu, takie jak terminale lotnisk, korytarze handlowe i centra rekreacyjne, powinny oferować stanowiska higieny rąk, aby odwiedzający byli jak najzdrowsi. Dozowniki łokciowe do dezynfekcji rąk, nie tylko zapewnią czyste obszary o dużym natężeniu ruchu, ale także poprawia wizerunek lotniska, centrum handlowego lub centrum wystawowego.

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).