zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

» Kluczowe lokalizacje dozownika do dezynfekcji rąk


KategorieFiltrowanie

Dozownik łokciowy Dermados Ecolab 0.5 l do płynów dezynfekujących i mydła

Dozownik łokciowy Dermados Ecolab 0.5 l 131,61 zł126,00 zł brutto102,44 zł netto

Podajnik do papieru toaletowego w dużych rolach Jumbo GOLD

Pojemnik na papier toaletowy GOLD49,18 zł34,18 zł brutto27,79 zł netto

Pojemnik na papier toaletowy RANGE

Pojemnik na papier toaletowy RANGE79,70 zł63,00 zł brutto51,22 zł netto

Pojemnik na papier toaletowy Losdi

Pojemnik na papier toaletowy LOSDI71,34 zł46,00 zł brutto37,40 zł netto

Dozownik mydła w płynie

Pojemnik na mydło ze stali nierdzewnej STEEL 0.8 L157,44 zł143,00 zł brutto116,26 zł netto

Odświeżacz powietrza Mediclean Zapach pieniędzy 500 ml

Odświeżacz powietrza Zapach Pieniędzy Mediclean 500 ml23,31 zł24,35 zł brutto19,80 zł netto

Elektryczny odświeżacz powietrza Tork plastik biały

Elektryczny odświeżacz powietrza Tork biały266,16 zł199,99 zł brutto162,59 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Kluczowe lokalizacje dozownika do dezynfekcji rąk

Przez cały dzień pracy pracownicy używają rąk do pracy przy komputerze, prowadzenia samochodu, podają sobie rękę, otwierają drzwi i wiele więcej. Wszystkie te działania narażają ręce na szkodliwe zarazki i bakterie. 

Umieszczając odpowiedni dozownik do dezynfekcję rąk w strategicznych miejscach w całym biurze i innych obszarach o dużym natężeniu ruchu, możesz zachęcić pracowników do poprawy higieny rąk i uczynienia biura zdrowszym środowiskiem pracy.

Najlepszym sposobem, aby przypomnieć pracownikom o korzystaniu z dezynfekcji rąk, jest zapewnienie łatwego dostępu do dozownika z płynem dezynfekującym zawsze w zasięgu wzroku. Ważne jest, aby umieścić środek do dezynfekcji rąk w pobliżu i wokół powierzchni o wysokim poziomie dotyku i obszarów wspólnych, w tym:

 
 • Wejścia i wyjścia. Pojedyncza klamka może potencjalnie być przyczyną powszechnej choroby w miejscu pracy. W rzeczywistości nowe badania wykazały, że w ciągu dwóch do czterech godzin wirus umieszczony na klamce został odebrany przez 40 do 60 procent pracowników i gości w obiekcie. Oprócz częstego dezynfekowania klamek, włączników światła i innych wysoko-dotykowych powierzchni w miejscu pracy, należy również zapewnić w pobliżu stanowisko do odkażania rąk, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji.
 • Kafeteria, kiosk z żywnością i pokój do odpoczynku, a jeśli jedzenie jest spożywane z rękami zakażonymi przez zarazki, łatwo trawi się zarazki i zaraża się kilkoma chorobami. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych punktów dostępowych w biurze jest pokój wypoczynkowy i kuchnia. Chociaż środek do dezynfekcji rąk nie zastępuje nikogo, kto przygotowuje jedzenie, może pomóc wyeliminować pewne zarazki.
 • Sale konferencyjne są często zapełnione pracownikami, klientami i innymi odwiedzającymi, którzy wymieniają uściski dłoni, zamieniając zarazki. Zapewniając gościom i pracownikom łatwo dostępną stację do dezynfekcji rąk, w pobliżu drzwi lub przy stole, chroni ręce przed zarazkami przed i po spotkaniu.
 • Biurka, telefony, klawiatury komputerowe i myszy komputerowe są kluczowymi punktami przenoszenia zarazków, ponieważ ludzie często je dotykają. Biorąc pod uwagę, że pracownicy spędzają większość swojego dnia przy biurku, gdzie również jedzą, piją, a nawet kaszlą i kichają, biurka stają się "polem minowym wirusów", które może żyć na powierzchni nawet przez trzy dni. Umieszczenie indywidualnych środków do dezynfekcji rąk w biurkach zapewnia higienę rąk w zasięgu ręki.
 • Obszary o dużym natężeniu ruchu. Istotne jest również zapewnienie dezynfekcji rąk poza biurem. Obszary o wysokim natężeniu ruchu, takie jak terminale lotnisk, korytarze handlowe i centra rekreacyjne, powinny oferować stanowiska higieny rąk, aby odwiedzający byli jak najzdrowsi. Dozowniki łokciowe do dezynfekcji rąk, nie tylko zapewnią czyste obszary o dużym natężeniu ruchu, ale także poprawia wizerunek lotniska, centrum handlowego lub centrum wystawowego.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).