zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Komercyjne mydło do rąk i higiena rąk w miejscu pracy


Kategorie

Filtrowanie

Dozownik do mydła w płynie 1 l

Dozownik mydła w płynie 1 l USO80,48 zł55,35 zł brutto45,00 zł netto

Rękawice winylowe bezpudrowe S

Rękawice winylowe S21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

Piktogram WC stal matowa Merida

Piktogram WC stal matowa Merida54,12 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Czyściwo przemysłowe włókninowe

Włókninowe czyściwo przemysłowe w dużej roli 1,9 kg69,50 zł66,42 zł brutto54,00 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Komercyjne mydło do rąk i higiena rąk w miejscu pracy

Data dodania: 10-09-2020 Wyświetleń: 369
Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, dostawcą czy klientem, pierwsze wrażenie dotyczące higieny i czystości jest ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o toaletę na terenie przedsiębiorstwa.
 

Pierwsze wrażenie będzie trwałe, dlatego warto zadbać o to, aby obiekty były dobrze wyczyszczone, dobrze wentylowane i wyposażone w doskonałe urządzenia do mycia i suszenia rąk.


Infekcje rozprzestrzeniają się skuteczniej, jeśli ludzie nie myją dokładnie rąk, więc nie dawaj im możliwości łatwego odejścia w Twojej firmowej toalecie. Wpływ na morale i produktywność w miejscu pracy może być nie do oszacowania, jeśli pracownicy łatwo i regularnie chorują w wyniku rozprzestrzeniania się infekcji, co kosztuje czas i pieniądze.

Higiena rąk w miejscu pracy

Mycie rąk pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów. Czy wiesz, że po skorzystaniu z toalety liczba zarazków na opuszkach palców może się podwoić?

 
Oferuj dobre mydło antybakteryjne, silną bieżącą wodę i działające urządzenia do osuszania rąk. Jeśli wszystko jest bezdotykowe, jeszcze lepiej, ale upewnij się, że ludzie mają możliwość zachowania czystości i powstrzymania rozprzestrzeniania się zarazków.
 

Wybór odpowiedniego mydła do rąk


Mycie rąk pozostaje jedną z najłatwiejszych i najważniejszych czynności, jakie każdy może zrobić, aby zapobiec przenoszeniu się zarazków i bakterii z człowieka na człowieka. Wybór odpowiedniego środka do mycia rąk i sprzętu do suszenia dla Twojej firmy będzie zależał od rodzaju wykonywanej pracy, liczby pracowników i budżetu.
 

Komercyjne mydło do rąk i opcje dozowników


To prosty fakt, higiena rąk w miejscu pracy jest ważna, być może trudniejszy jest wybór tego, które mydło jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie, Twoich gości i współpracowników. Wcześniej należy podjąć decyzję, czy zainstalować dozownik mydła w opakowaniu zbiorczym, czy też zamknięty dozownik mydła w kartuszach.

Zanim skupisz się na wyborach, zastanów się, czy Twoja łazienka musi radzić sobie z dużym czy małym ruchem i oczywiście jakie wrażenie chcesz osiągnąć w ramach swojego budżetu.

Poszukaj informacji na temat dostępnych w handlu dozowników mydła i uchwytów na butelki z mydłem, które obejmują wszystkie dozowniki do łazienek, których możesz potrzebować, niezależnie od tego, czy używasz dozownika do mydła w opakowaniach zbiorczych, czy też mydeł do rąk na wkładach.
 

Jakiego rodzaju mydła komercyjnego używa Twoja firma?


W nowoczesnej toalecie w miejscu pracy najważniejsze jest stworzenie odpowiedniego wrażenia. Celem jest znalezienie luksusowego mydła o zapachu, który zachwyci użytkowników. Oferujemy szeroki wybór zapachów mydła do rąk, od delikatnych perfum po klasyczne i współczesne.

W lokalach gastronomicznych lub tam, gdzie przetwarzana jest żywność, używane jest nieperfumowane mydło bakteriobójcze. Poszukaj mydła, które jest delikatne dla skóry, zwłaszcza, że ​​rola może wymagać częstego mycia rąk. Ponadto mydło powinno spełniać normę EN1276; zabija 99,999% bakterii.

W przypadku ciężkich miejsc pracy, takich jak garaże i warsztaty inżynieryjne, przemysłowe mydło do rąk musi ciężko pracować, aby usunąć wnikający olej, smar i brud. Jednocześnie mydło musi być delikatne, aby chronić skórę.

Podobnie osoby wykonujące zawód opiekuna również muszą chronić swoją skórę, zwłaszcza przed czynnikami drażniącymi, które mogą wysuszać skórę. Pracownicy będą potrzebować nieperfumowanych mydeł z emolientami do ochrony skóry. Podobnie, szukaj środków do dezynfekcji rąk, które zawierają środki nawilżające i które mogą wykazać, że spełniają niezbędne normy europejskie dotyczące dezynfekcji rąk EN 1500, EN 13727 i EN 1276. Wreszcie, nie zapomnij, że kremy nawilżające i ochronne będą również mile widzianym dodatkiem dla Twojego personelu.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).