zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Na co zwrócić uwagę przy zakupie przewijaka dla niemowląt do toalety publicznej?


Kategorie

Filtrowanie

Metalowy kosz na śmieci 25 litrowy STEEL wykonany ze stali nierdzewnej

Metalowy kosz na śmieci 25 l STEEL351,29 zł337,78 zł brutto274,62 zł netto

Rękawice lateksowe L

Rękawice lateksowe L38,44 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Royal WC CM 5 l mocny do sanitariatów płyn

Mocny środek do czyszczenia sanitariatów WC CM 10 l201,93 zł129,62 zł brutto105,38 zł netto

Ręcznik papierowy w roli MINI

Ręcznik papierowy w mini rolce8,52 zł8,07 zł brutto6,56 zł netto

Papier toaletowy CleanPRO Jumbo biały

Papier toaletowy biały Jumbo 150m11,32 zł10,50 zł brutto8,54 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE żółte

Worki na śmieci LDPE 240 l żółte20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

Papier toaletowy

Dwuwarstwowy papier toaletowy6,43 zł5,93 zł brutto4,82 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przewijaka dla niemowląt do toalety publicznej?

Przewijak dla niemowląt do toalety publicznejNasza oferta cennych składanych przewijaków dla niemowląt montowanych na ścianie jest idealna do użytku w restauracjach, centrach handlowych, obiektach rekreacyjnych i innych miejscach publicznych.

Przewijaki można przymocować i zamontować na ścianie za pomocą wytrzymałych mocowań; dając spokój rodzicom i opiekunom. Składane stanowiska do przewijania niemowląt są idealne do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni, ponieważ ich mechanizm zawiasowy umożliwia dokładne złożenie urządzenia do ściany, gdy nie jest używane. Jednostki poziome są składane tak, aby ich najdłuższy koniec znajdował się najbliżej ściany.

Nasze produkty można kupić bezpośrednio na stronie internetowej toalet komercyjnych lub kontaktując się z naszym doświadczonym zespołem sprzedaży, który chętnie służy radą i wskazówkami.

Przewijaki jak i stanowiska do przewijania niemowląt dostarczane są bezpośrednio z naszego magazynu w najlepszych cenach (porównaj ceny hurtowe) oraz z krótkim czasem dostawy - dostarczamy szybko i tanio, wygodnie i praktycznie.

Stanowisko do przewijania niemowląt oszczędza miejsce i jest bardzo funkcjonalna - idealny cichy pomocnik w Twojej strefie sanitarnej! Po prostu zamontuj przewijak na ścianie i, jeśli chcesz, otwórz go w pionie lub poziomie - wykonany z szerokiej gamy materiałów. Do naszych zadowolonych klientów należą również:
 • Przewijaki dla ośrodków opieki
 • Przedszkolne przewijaki ścienne składane
 • Składane półki do przewijania do żłobków
 • Przewijaki do przewijania dla szpitali
 • Przewijak do obiektów użyteczności publicznej i pomieszczeń sanitarnych
Składany przewijak ścienny - idealne urządzenie higieniczne do toalety publicznej. Zajmująca mało miejsca i praktyczna zmiana jest łatwa dzięki składanemu przewijakowi do montażu na ścianie! Półka do przewijania niemowląt została zaprojektowana, aby zaoszczędzić miejsce i zapewnić ten sam komfort, co klasyczny przewijak domowy.

Zobacz przegląd materiałów, a także możliwe wymiary wys. X szer. X gł. (Wysokość x głębokość x szerokość) w cm. Wystarczy przeczytać opis produktu w odpowiedniej przewijaku lub arkusz danych dołączony do produktu. Tutaj podano wymiary i głębokość montażu dla odpowiedniego przewijaka.
 

Stanowiska przewijania dzieci do toalet - poziome


W sektorze prywatnym bardzo popularne i przyciągające wzrok są ścienne przewijaki lub składany drewniany przewijak w kolorze białym jako meble do pokoju dziecięcego.

Do miejsc publicznych lub gastronomii polecamy łatwe do czyszczenia plastikowe przewijaki lub półki do przewijania, oczywiście składane ze stali nierdzewnej z plastikową tacką. Przewijak ścienny i składany przewijak są również dostępne w wersji metalowej - ze stali nierdzewnej.

Większość przewijaków ściennych jest wykonana z różnych rodzajów drewna i metalu. Na tej stronie pokażemy, które modele i kategorie przewijaków są dostępne parametry techniczne.
 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przewijaka ściennego

 • Stabilność jest najważniejszym kryterium przy zakupie dowolnego przewijaka. W końcu trzeba się upewnić, że dziecko w żadnym wypadku nie zostanie zranione, bo mebel może się zawalić z powodu niestabilności. W każdym razie bezpieczeństwo jest dla niemowląt najwyższym priorytetem.
 • Większość rodziców przywiązuje dużą wagę do łatwości obsługi. Ważną rolę odgrywają tu również względy bezpieczeństwa. Klapa przewijaka powinna być łatwa do otwarcia jedną ręką, ponieważ podczas tego procesu często trzymasz dziecko w drugiej ręce. Dlatego obsługa powinna być absolutnie możliwa jedną ręką. Ponadto „obsługa” przewijaka nie może przerodzić się w naukę o rakietach. Możesz więc obejść się bez zbędnych ozdobników i technicznych błędów.
 • Wysokie ściany boczne są standardem dobrych przewijaków, służą jako ochrona przed upadkiem. Małe dzieci próbują włączyć przewijak. Oni też powinni być częścią ich rozwoju. Ale pewnego dnia udaje Ci się całkowicie odwrócić (z pozycji leżącej na brzuchu i odwrotnie), głównie wtedy, gdy nie patrzysz. Bez wysokich ścian bocznych dziecko upadłoby teraz. Zwróć również uwagę na to, jak dokładnie te ściany boczne są wysokie. Powinny skutecznie zapobiegać upadkowi ciała dziecka, ale jednocześnie musisz mieć możliwość wygodnej pracy na stole i wokół niego.
 • Przewijaki są oznaczone maksymalną dopuszczalną wagą (dla leżącego na nich dziecka i niektórych przyborów kuchennych). Na to powinieneś zwrócić uwagę. Przy 15 kg jesteś po bezpiecznej stronie, praktycznie żadne dziecko nie będzie tak ciężkie, jeśli nadal będzie owinięte na stole.
 • Klapa powinna mieć ważną cechę bezpieczeństwa: amortyzatory lub składane hamulce zapobiegają drobnym i poważnym obrażeniom podczas otwierania, a zwłaszcza podczas zamykania klapy. Tu chodzi mniej o dziecko niż o własne ręce. Ale delikatna klapka jest również bezpieczniejsza dla dziecka, ponieważ w pewnych okolicznościach możesz upuścić dziecko w ramionach, jeśli klapka mocno uderzy o twoje palce.
 • Model po złożeniu oczywiście nie może samoczynnie się otwierać, zwłaszcza jeśli został zamontowany na ścianie. Odbywa się to za pomocą sprężyn i dodatkowych urządzeń zabezpieczających. Musisz mieć zaufanie do ich funkcjonalności.
 • Dobrą jakość można rozpoznać po wysokiej jakości materiałach i pierwszorzędnym wykonaniu. Nie musi to być zbyt drogie, ale nie oszczędzaj w złym miejscu. Należy zawsze pamiętać, że pieniądze nie przeważają nad bezpieczeństwem i wygodą Twojego dziecka.
 • Upewnij się, że przebieralnia jest wystarczająco duża. Chcesz położyć coś obok dziecka, tak aby mogło się ono swobodnie poruszać. Obszar, w którym naturalne ruchy rąk i nóg dziecka mogą uderzać o boczne krawędzie, jest wyraźnie za mały.
 • Stoły do ​​przewijania naściennego zapewniają również pewną ilość miejsca na przechowywanie przyborów kuchennych. Będziesz to zawsze potrzebować podczas zmiany pieluch, więc musi być wystarczająco dużo wolnego miejsca.
 • Nadal nie jesteś pewien, który model będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego dziecka? Recenzje klientów mogą Ci pomóc.
 
Wygodny wieszakPojemnik na chusteczkiDopuszczalne obciążenie przewijaka dla dzieci
 


Przewijak ścienny: zalecenia z naszego sklepu

 
Jak widać, oferujemy szeroką gamę przewijaków ściennych. Mogą być wykonane z drewna z powłoką HPL lub z metalu, dostępne w różnych kolorach i nadające się do różnych celów. Drewniany stół to model do częstych zabiegów, cieszący się dużym zainteresowaniem klientów biznesowych.

Model ten jest szczególnie polecany wszędzie tam, gdzie mamy konsekwentnie przewijają swoje pociechy - w restauracjach, hotelach czy gabinetach lekarskich. Oferuje również wystarczająco dużo miejsca na artykuły pielęgnacyjne i pieluchy na wbudowanej półce ze szkła akrylowego. Jeśli chodzi o maksymalną stabilność i trwałość, polecamy składany stalowy przewijak z matą do przewijania i systemem półek w kolorze białym Pippi byBo.

Praktyczny system uzwojenia składa się z ocynkowanego metalu i po zamknięciu jest bryzgoszczelny. Dużą zaletą jest to, że tę składaną owijkę można łatwo złożyć. Spójrz na nasze modele, znajdziesz coś dla siebie.
 

Jakie są zalety i wady przewijaka ściennego?

 

Korzyści

 • Jeśli przewijak jest zaprojektowany jako składany, w stanie złożonym zajmuje bardzo mało miejsca. To chyba największa zaleta. Przede wszystkim jednak składane przewijaki są łatwe do złożenia.
 • Składane stoły do ​​przewijania są zwykle nieco tańsze niż większe stoły do ​​przewijania.
 • Po upływie czasu zwijania są inne możliwe zastosowania jako normalna półka.
 • Wysokość uzwojenia można określić na podstawie rodzaju montażu. Jest to bardzo ważne z ergonomicznego punktu widzenia, aby chronić swoje plecy. Nie powinieneś pochylać się podczas zmiany pieluch, byłoby to zbyt męczące z powodu wielu godzin, które spędzisz na tym. Ogólna zasada jest taka, że ​​optymalna wysokość owinięcia to mniej więcej 75 cm wzrostu. Zwróć także uwagę na maksymalne obciążenie w kg.
 • Składane przewijaki można umieścić w dowolnym miejscu, podczas gdy przewijak zwykle wymaga pewnej ilości miejsca.

Niekorzyści

 • Stoły do ​​przewijania często oferują trochę więcej miejsca na przechowywanie wielu przyborów kuchennych, podczas gdy miejsce przy przewijakach jest często ograniczone.
 • Przebieralnia również mogłaby być nieco mniejsza.
 

Wniosek dotyczący składanych przewijaków


Naścienne przewijaki dla niemowląt oferują duże korzyści w małych mieszkaniach oraz w ciasnych warunkach w gabinetach lekarskich, samolotach, kawiarniach i restauracjach. Są szczególnie oszczędzające miejsce.

Mniejsze kompromisy wymagają jedynie przestrzeni magazynowej i ewentualnie przebieralni. Istnieją również półki do przewijania, które mają dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów.

Istnieje jednak dodatkowe rozwiązanie dotyczące przestrzeni magazynowej. Jako dodatek, mianowicie organizer do przewijania, który można przymocować do ściany obok przewijaka. Zalety składanych przewijaków zdecydowanie przeważają.

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).