zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Na co zwrócić uwagę przy zakupie wózka do sprzątania


Kategorie

Filtrowanie

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U SILVER Bartłomiej Srebro
  Biuro oraz magazyn:
  ul. Kościuszki 38 A
  38-300 Gorlice
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wózka do sprzątania

Data dodania: 01-06-2022 Wyświetleń: 33
Jednym z przeoczonych urządzeń czyszczących umożliwiających osiągnięcie takiej wydajności jest wózek do sprzątania. Za każdym razem, gdy sprzątacz musi wrócić do szafki na środki czystości, aby zdobyć różne chemikalia, więcej ręcznika papierowego lub wiadro do mopa, traci się dużo czasu w tym, co i tak może być bardzo napiętym harmonogramem.

Wózki do sprzątania umożliwiają pracownikom większą wydajność – są wystarczająco lekkie i łatwe do pchania, a jednocześnie mieszczą szeroką gamę akcesoriów pomocniczych, środków czystości i urządzeń do usuwania zabrudzeń. Daje to personelowi elastyczność w zakresie noszenia przy sobie różnych urządzeń czyszczących i środków czyszczących, co pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie czasu.

Wózki sprzątające dla personelu wykonane są z wysokiej jakości tworzywa polipropylenowego. Są idealne do wąskich i małych przestrzeni. Wiadra na wózkach mają 8 l. pojemności i uchwyty w kolorach czerwonym, niebieskim, żółtym i
zielonym, aby ułatwić czyszczenie i oddzielić obszary czyszczenia. Wózki na odpady medyczne mają 120 l. pojemności, ale można je podzielić na 2 x 60 l. (jak odpady domowe i odpady medyczne). W środku wózka można przewozić niezbędne narzędzia do sprzątania, takie jak mopy, aluminiowe uchwyty i środki chemiczne firmy. Wózki do sprzątania są demontowane i można zaplanować własny wózek zgodnie z potrzebami w zakresie sprzątania i sprzętu. Wszystkie jednostki wózków są modułowe, więc możesz dodawać lub usuwać jednostki oraz poprawiać lub zmieniać przeznaczenie swoich wózków.
 

Dlaczego dzisiejsze wózki stają się coraz bardziej atrakcyjne?

 
Wózki sprzątające

Wózek do sprzątania jest zasadniczo praktycznym narzędziem. Można argumentować, że jego wygląd jest nieistotny, o ile może pomieścić wszystko, czego sprzątacz będzie potrzebował podczas swojej zmiany. Dlaczego więc dzisiejsze wózki do sprzątania stają się coraz bardziej atrakcyjne? Wprawdzie nowe techniki druku ułatwiają firmom dodawanie logo, haseł i obrazów do swoich wózków. Ale czy producenci ulepszają wózki do sprzątania tylko dlatego, że mogą?

Wręcz przeciwnie, trend upiększania wózków jest odzwierciedleniem głęboko zakorzenionej zmiany podejścia do sprzątania. Wygląd wózków nabiera coraz większego znaczenia. Z punktu widzenia klienta brudny wózek nie sprawi wrażenia czystości i higieny. Jednak wózki muszą być wydajne i atrakcyjne.

Jeśli chodzi o wózki do sprzątania, są zdecydowanie bardziej potrzebne, niż nam się wydaje  —  dają wiele do przemyślenia w kwestii usprawnienia utrzymania porządku na danym obiekcie. Tutaj przechodzimy przez kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę:
 

Projekt


Projekt wózków do sprzątania jest ważnym czynnikiem dla sektorów takich jak hotele, ponieważ chcą one wywrzeć dobre wrażenie na przechodzących obok gościach. Na przykład duży, wypchany wózek wydaje się wydajny, ale koliduje z wizerunkiem, który starają się utrzymać zarządcy nieruchomości premium.

Niektóre wózki do sprzątania są również oznaczone kolorami w celu zmniejszenia zanieczyszczenia krzyżowego. Wózki te są wyposażone w pokrywy oznaczone kolorami, aby pomóc pracownikom szybko znaleźć odpowiednie środki czyszczące, dezynfekujące, czy narzędzia i ubrania do pracy. Z rosnącym naciskiem na sprzątanie w ciągu dnia, firmy wymagają wózków, które dobrze wyglądają, ale również oczekują wózków, które są ergonomiczne, bezpieczne, higieniczne i łatwe w użyciu.
 

Wózki na odpady


Potrzebujesz zbierać odpady i zabierać je ze sobą? Jeśli tak, poszukaj wózków z pojemnikiem na odpady o wymaganej pojemności. Istnieją również wózki z pokrywami i przegródkami, które maskują zapach i chronią przechodniów przed chemikaliami i tekstyliami.
 

Powierzchnia


Zastanów się, w jakim obszarze będzie używany Twój wózek do sprzątania. Jeśli będzie on pozostawiony bez nadzoru w miejscu publicznym, najlepiej zaopatrzyć się w wózek z zamykaną przegródką na chemikalia.
 

Magazynowanie


Zastanów się, ile sprzętu czyszczącego i środków czyszczących będzie używanych przez personel. Po dokonaniu oceny, co ma być przetransportowane na wózku do sprzątania, upewnij się, że wózek ma środki do jego przenoszenia. Ważne jest, aby wózek był skonfigurowany tak, aby odpowiadał potrzebom konkretnego miejsca sprzątania.
 

Powierzchnia podłogi


Zastanów się, jaką masz powierzchnię podłogi. Jeśli na miejscu sprzątania znajdują się dywany, koła muszą być większe, w przeciwnym razie do pchania wózka potrzebna jest zbyt duża siła.
 

Przestrzeń


Masz ograniczoną przestrzeń? Upewnij się, że Twój wózek nie jest zbyt duży w stosunku do obszaru użytkowania.


Wózki do sprzątania są świetne pod względem wydajności i mogą zaoszczędzić zespołowi dużo wspólnego czasu, a także rozwiązać problem z brakiem szafek do sprzątania. Splast to jeden z czołowych producentów sprzętu do utrzymania czystości, mamy szeroką ofertę wózków do sprzątania tego producenta, aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas pod numer (18) 354 37 67  lub napisz do nas na adres  sklep@esilver.com.pl

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).