zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

» » Obiekty sportowe


KategorieFiltrowanie

Dozownik ręczników papierowych w listkach ZZ

Podajnik na ręczniki papierowe ZZ GOLD47,59 zł34,32 zł brutto27,90 zł netto

Pojemnik na papier toaletowy Losdi

Pojemnik na papier toaletowy LOSDI71,34 zł46,00 zł brutto37,40 zł netto

Kieszeniowa suszarka do rąk HP

Suszarka do rąk kieszeniowa 2000 W HP1 690,00 zł1 469,00 zł brutto1 194,31 zł netto

Elektroniczny odświeżacz z wyświetlaczem LCD

Elektryczny odświeżacz powietrza z wyświetlaczem LCD98,85 zł90,26 zł brutto73,38 zł netto

Mop bawełniany 50 cm

Mop kieszeniowy bawełniany 50 cm14,76 zł8,00 zł brutto6,50 zł netto

Szczotka toaletowa naścienna

Szczotka do WC z uchwytem ściennym29,99 zł20,50 zł brutto16,67 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Obiekty sportowe

Data dodania: 29-08-2016 Obiekty sportowe takie jak hale sportowe, baseny, sale gimnastyczne, sauny są bardzo wymagające pod względem utrzymania czystości. W miejscach tego typu nie tylko należy dbać o pozbycie się brudu w postaci śladów po butach, odbicia piłek czy też zwykłego kurzu, ale również usuwanie oraz zapobieganie rozwojowi grzybów i bakterii. Miejsca przeznaczone do Utrzymanie czystości obiektów sportowychrekreacji narażone są w szczególny sposób na kontakt z potem a co za tym idzie drobnoustrojami przenoszonymi wraz z nim dlatego też zaniedbanie higieny w takich obiektach mogłoby nieść poważne konsekwencje zdrowotne dla osób z nich korzystających.
 

Bezpieczeństwo a higiena

 
Ważnym zagadnieniem jest również bezpieczeństwo w odniesieniu do kontuzji. Odpowiednio przygotowane i zabezpieczone podłogi i inne powierzchnie użytkowe są mniej śliskie co ogranicza częstotliwość urazów. Przyczepność do podłoża podczas uprawiania sportów to niewątpliwie jeden z ważniejszych czynników.

Użytkownicy obiektów sportowych przywiązują również uwagę do profesjonalnego wyposażenia w materiały eksploatacyjne takie jak ręczniki papierowe, mydła, papier toaletowy. Pełne wyposażenie w materiały higieniczne wpływa na podnoszenie frekwencji użytkowników. Przyjemną atmosferę w budynkach użyteczności publicznej pomagają stworzyć również odświeżacze powietrza, zarówno te do stosowania  ręcznego jak i popularne odświeżacze do elektronicznych  dozowników. Zwłaszcza te drugie utrzymują stały poziom zapachu dającego poczucie świeżości w pomieszczeniu. Są one szczególnie przydatne w miejscach narażonych na częste występowanie nieprzyjemnych zapachów takich jak na przykład siłownie czy toalety.

Środki czystości i sprzęt do sprzątania dla hal sportowychUtrzymanie czystości w obiektach sportowych wymaga starannego zaplanowania zakupu środków jakie będą używane do sprzątania poszczególnych powierzchni. Preparaty używane do mycia wszelkiego rodzaju parkietów, posadzek powinny przede wszystkim posiadać właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Poza tym należy zwracać uwagę aby zabezpieczały przed ścieraniem oraz pielęgnowały. Z kolei środki czystości używane w saunach, na basenach, siłowniach powinny nie tylko doskonale myć ale i dezynfekować oraz usuwać grzyby.

SILVER posiada pełną ofertę produktów dedykowanych obiektom sportowym. Posiada szeroką ofertę płynów antystatycznych i antypoślizgowych idealnie nadających się do zabezpieczania posadzek, preparaty myjąco-dezynfekujące, środki do dezynfekcji, płyny do szyb i luster. W asortymencie znaleźć można również wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne takie jak mydła, ręczniki papierowe, a także szeroką gamę zapachową odświeżaczy powietrza.
W celu usprawnienia  sprzątania oferuje również sprzęt do sprzątania. Wózki do sprzątania i wózki serwisowe nie tylko pozwalają sprawnie sprzątać duże powierzchnie ale w łatwy sposób pozwalają na transportowanie środków czystości. Kolejnym przydatnym sprzętem w tego typu miejscach są profesjonalne mopy oraz ściągacze do podłóg i okien. Sprzątanie miejsc takich hale sportowe czy też sale gimnastyczne niejednokrotnie wymagają ściągania kurzu czy też pajęczyn z dużych wysokości dlatego też proponowane są kije teleskopowe oraz szczotki do pajęczyn. Praca z profesjonalnym sprzętem nie tylko jest bardzo sprawna ale nie sprawia też większego wysiłku.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).