esilver.com.pl sklep internetowy

zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278

» » Obiekty sportowe


Kategorie



Filtrowanie

Stalowy pojemnik na papier toaletowy INTRO

Pojemnik na papier toaletowy STEEL158,42 zł142,64 zł brutto115,97 zł netto

Ręcznik papierowy składany Katrin Handy Pack

Ręcznik papierowy składany biały Katrin79,92 zł76,53 zł brutto62,22 zł netto

Profesjonalny odkurzacz do zbierania wody i suchych zanieczyszczeń

Odkurzacz na mokro i na sucho 30 l895,08 zł860,00 zł brutto699,19 zł netto

Czyściwo uniwersalne Katrin Basic XL zielone jednowarstwowe

Uniwersalne czyściwo papierowe Katrin Basic XL zielone39,85 zł36,94 zł brutto30,03 zł netto

Dozownik do mydła w płynie LAB 0,8 l

Dozownik do mydła ze stali nierdzewnej Lab 0,8l146,37 zł121,37 zł brutto98,67 zł netto

Wiaderko z wyciskaczem Vileda

Wiadro z wyciskaczem Vileda Super Mop53,32 zł35,67 zł brutto29,00 zł netto

Elektryczna suszarka do rąk M-165-S/S 1650W

Suszarka do rąk metalowa ECO 1650 W327,50 zł295,00 zł brutto239,84 zł netto

Wiadro na kółkach do sprzątania z mopem sznurkowym

Wiadro na kółkach do sprzątania z mopem sznurkowym289,29 zł269,31 zł brutto218,95 zł netto

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

  • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
    Wola Łużańska 203
    38-322 Łużna
  • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
  • Zadzwoń508 146 278
    18 354 37 67
  • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Obiekty sportowe

Obiekty sportowe takie jak hale sportowe, baseny, sale gimnastyczne, sauny są bardzo wymagające pod względem utrzymania czystości. W miejscach tego typu nie tylko należy dbać o pozbycie się brudu w postaci śladów po butach, odbicia piłek czy też zwykłego kurzu, ale również usuwanie oraz zapobieganie rozwojowi grzybów i bakterii. Miejsca przeznaczone do Utrzymanie czystości obiektów sportowychrekreacji narażone są w szczególny sposób na kontakt z potem a co za tym idzie drobnoustrojami przenoszonymi wraz z nim dlatego też zaniedbanie higieny w takich obiektach mogłoby nieść poważne konsekwencje zdrowotne dla osób z nich korzystających.
 

Bezpieczeństwo a higiena

 
Ważnym zagadnieniem jest również bezpieczeństwo w odniesieniu do kontuzji. Odpowiednio przygotowane i zabezpieczone podłogi i inne powierzchnie użytkowe są mniej śliskie co ogranicza częstotliwość urazów. Przyczepność do podłoża podczas uprawiania sportów to niewątpliwie jeden z ważniejszych czynników.

Użytkownicy obiektów sportowych przywiązują również uwagę do profesjonalnego wyposażenia w materiały eksploatacyjne takie jak ręczniki papierowe, mydła, papier toaletowy. Pełne wyposażenie w materiały higieniczne wpływa na podnoszenie frekwencji użytkowników. Przyjemną atmosferę w budynkach użyteczności publicznej pomagają stworzyć również odświeżacze powietrza, zarówno te do stosowania  ręcznego jak i popularne odświeżacze do elektronicznych  dozowników. Zwłaszcza te drugie utrzymują stały poziom zapachu dającego poczucie świeżości w pomieszczeniu. Są one szczególnie przydatne w miejscach narażonych na częste występowanie nieprzyjemnych zapachów takich jak na przykład siłownie czy toalety.

Środki czystości i sprzęt do sprzątania dla hal sportowychUtrzymanie czystości w obiektach sportowych wymaga starannego zaplanowania zakupu środków jakie będą używane do sprzątania poszczególnych powierzchni. Preparaty używane do mycia wszelkiego rodzaju parkietów, posadzek powinny przede wszystkim posiadać właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Poza tym należy zwracać uwagę aby zabezpieczały przed ścieraniem oraz pielęgnowały. Z kolei środki czystości używane w saunach, na basenach, siłowniach powinny nie tylko doskonale myć ale i dezynfekować oraz usuwać grzyby.

SILVER posiada pełną ofertę produktów dedykowanych obiektom sportowym. Posiada szeroką ofertę płynów antystatycznych i antypoślizgowych idealnie nadających się do zabezpieczania posadzek, preparaty myjąco-dezynfekujące, środki do dezynfekcji, płyny do szyb i luster. W asortymencie znaleźć można również wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne takie jak mydła, ręczniki papierowe, a także szeroką gamę zapachową odświeżaczy powietrza.
W celu usprawnienia  sprzątania oferuje również sprzęt do sprzątania. Wózki do sprzątania i wózki serwisowe nie tylko pozwalają sprawnie sprzątać duże powierzchnie ale w łatwy sposób pozwalają na transportowanie środków czystości. Kolejnym przydatnym sprzętem w tego typu miejscach są profesjonalne mopy oraz ściągacze do podłóg i okien. Sprzątanie miejsc takich hale sportowe czy też sale gimnastyczne niejednokrotnie wymagają ściągania kurzu czy też pajęczyn z dużych wysokości dlatego też proponowane są kije teleskopowe oraz szczotki do pajęczyn. Praca z profesjonalnym sprzętem nie tylko jest bardzo sprawna ale nie sprawia też większego wysiłku.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).