zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Zastosowanie » Obiekty sportowe


Kategorie

Filtrowanie

Dozownik do mydła w płynie 1 l

Dozownik mydła w płynie 1 l USO80,48 zł55,35 zł brutto45,00 zł netto

Rękawice winylowe bezpudrowe M

Rękawice winylowe pudrowane M21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

Rękawice nitrylowe L

Rękawice nitrylowe L21,52 zł20,09 zł brutto18,60 zł netto

Neutralizator przykrych zapachow Naner 1 l

Płyn neutralizujący nieprzyjemne zapachy NANER 1 L52,48 zł46,08 zł brutto42,67 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Obiekty sportowe

Data dodania: 29-08-2016 Wyświetleń: 3379 Obiekty sportowe takie jak hale sportowe, baseny, sale gimnastyczne, sauny są bardzo wymagające pod względem utrzymania czystości. W miejscach tego typu nie tylko należy dbać o pozbycie się brudu w postaci śladów po butach, odbicia piłek czy też zwykłego kurzu, ale również usuwanie oraz zapobieganie rozwojowi grzybów i bakterii. Miejsca przeznaczone do Utrzymanie czystości obiektów sportowychrekreacji narażone są w szczególny sposób na kontakt z potem a co za tym idzie drobnoustrojami przenoszonymi wraz z nim dlatego też zaniedbanie higieny w takich obiektach mogłoby nieść poważne konsekwencje zdrowotne dla osób z nich korzystających.
 

Bezpieczeństwo a higiena

 
Ważnym zagadnieniem jest również bezpieczeństwo w odniesieniu do kontuzji. Odpowiednio przygotowane i zabezpieczone podłogi i inne powierzchnie użytkowe są mniej śliskie co ogranicza częstotliwość urazów. Przyczepność do podłoża podczas uprawiania sportów to niewątpliwie jeden z ważniejszych czynników.

Użytkownicy obiektów sportowych przywiązują również uwagę do profesjonalnego wyposażenia w materiały eksploatacyjne takie jak ręczniki papierowe, mydła, papier toaletowy. Pełne wyposażenie w materiały higieniczne wpływa na podnoszenie frekwencji użytkowników. Przyjemną atmosferę w budynkach użyteczności publicznej pomagają stworzyć również odświeżacze powietrza, zarówno te do stosowania  ręcznego jak i popularne odświeżacze do elektronicznych  dozowników. Zwłaszcza te drugie utrzymują stały poziom zapachu dającego poczucie świeżości w pomieszczeniu. Są one szczególnie przydatne w miejscach narażonych na częste występowanie nieprzyjemnych zapachów takich jak na przykład siłownie czy toalety.

Środki czystości i sprzęt do sprzątania dla hal sportowychUtrzymanie czystości w obiektach sportowych wymaga starannego zaplanowania zakupu środków jakie będą używane do sprzątania poszczególnych powierzchni. Preparaty używane do mycia wszelkiego rodzaju parkietów, posadzek powinny przede wszystkim posiadać właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Poza tym należy zwracać uwagę aby zabezpieczały przed ścieraniem oraz pielęgnowały. Z kolei środki czystości używane w saunach, na basenach, siłowniach powinny nie tylko doskonale myć ale i dezynfekować oraz usuwać grzyby.

SILVER posiada pełną ofertę produktów dedykowanych obiektom sportowym. Posiada szeroką ofertę płynów antystatycznych i antypoślizgowych idealnie nadających się do zabezpieczania posadzek, preparaty myjąco-dezynfekujące, środki do dezynfekcji, płyny do szyb i luster. W asortymencie znaleźć można również wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne takie jak mydła, ręczniki papierowe, a także szeroką gamę zapachową odświeżaczy powietrza.
W celu usprawnienia  sprzątania oferuje również sprzęt do sprzątania. Wózki do sprzątania i wózki serwisowe nie tylko pozwalają sprawnie sprzątać duże powierzchnie ale w łatwy sposób pozwalają na transportowanie środków czystości. Kolejnym przydatnym sprzętem w tego typu miejscach są profesjonalne mopy oraz ściągacze do podłóg i okien. Sprzątanie miejsc takich hale sportowe czy też sale gimnastyczne niejednokrotnie wymagają ściągania kurzu czy też pajęczyn z dużych wysokości dlatego też proponowane są kije teleskopowe oraz szczotki do pajęczyn. Praca z profesjonalnym sprzętem nie tylko jest bardzo sprawna ale nie sprawia też większego wysiłku.

 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).