Darmowa dostawa
od 300,00 zł netto / 369,00 zł brutto
Bezpieczne zakupy
sprawdzone płatności i wygodne zamówienia
Odroczone płatności 14 dni
dla jednostek budżetowych
Faktyczne, niekiedy jest - 20 stopni i jest spoko, a niekiedy jest - 15 i trzeba więcej sypać. Ale to jest faktycznie uzależnione od wwiglotności powietrza. Pozdrawiam
Stosujemy go od lat. Gorąco :) polecam
jak co roku, dwa wiaderka :) Dziękuje. POLECAM produkt
W tamtym roku miałem jakiś inny, ale ten jest o wiele lepsze. Dłużej się trzyma.
Bardzo polecam
Skuteczny, owszem. Ale z tymi minus 20 stopniami to lekka przesada. Tak do minus 15 jest super. POLECAM
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się
na nie, jeżeli nie załóż bezpłatnie konto i napisz recenzję.