zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

» » Profesjonalne utrzymanie czystości na przykładzie produktów Buzil


KategorieFiltrowanie

Plastikowa suszarka do rąk 2500 W ABS biała

Suszarka do rąk 2500W ABS biała380,00 zł319,80 zł brutto260,00 zł netto

Mop płaski bawełniany 40 cm

Mop bawełniany płaski DUO 40 cm19,50 zł17,66 zł brutto14,36 zł netto

Mop do mycia dużych powierzchni

Mop płaski z bawełny 110 cm Dust Mop do dużych powierzchni108,95 zł90,68 zł brutto73,72 zł netto

Maszyna do czyszczenia podłóg

Szorowarka jednotarczowa do czyszczenia3 450,65 zł3 390,00 zł brutto2 756,10 zł netto

Mechaniczny dozownik ręczników K8

Mechaniczny pojemnik ręczników w roli209,10 zł182,04 zł brutto148,00 zł netto

Bezdotykowy pojemnik na ręczniki w roli

Bezdotykowy/Automatyczny podajnik na ręczniki w roli395,41 zł286,64 zł brutto233,04 zł netto

Odświeżacz powietrza Mediclean Zapach pieniędzy 500 ml

Odświeżacz powietrza Zapach Pieniędzy Mediclean 500 ml23,31 zł24,35 zł brutto19,80 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Profesjonalne utrzymanie czystości na przykładzie produktów Buzil

Data dodania: 23-04-2019

Producenci chemii profesjonalnej prześcigają się w dostarczaniu rozwiązań, które pozwolą utrzymać nienaganną czystość oraz sterylność zarówno w obiektach przemysłowych, gastronomicznych, hotelach, jak i szpitalach czy też innych placówkach użyteczności publicznej. Takim producentem jest Buzil, który od wielu lat dostarcza sprawdzone preparaty zarówno do codziennej pielęgnacji, intensywnego czyszczenia, konserwacji, jak i dezynfekcji.

Buzil stosuje ciekawy system znakowania kolorystycznego, co znacznie ułatwia wybór produktów, a tym samym profesjonalne utrzymanie czystości. Produkty podzielone zostały ze względu na zastosowanie, tj.: podłogi, nawierzchnie, sanitariaty, środki pralnicze, dezynfekcja, przemysł spożywczy oraz rozwiązania specjalistyczne. Producent poszedł jeszcze o krok dalej, by ułatwić dopasowanie czynności oraz środków chemicznych do profesjonalnego sprzątania i wprowadził podział swoich produktów na kategorie według czyszczenia. Stąd też zostały one podzielone na:

 • czyszczenie bieżące,
 • czyszczenie intensywne,
 • czyszczenie gruntowne,
 • powłoki zabezpieczające.

Należy zaznaczyć, że profesjonalne utrzymanie czystości między innymi w biurowcach regulowane jest poprzez odpowiednie normy UE. Zakładają one codzienne czyszczenie powierzchni biurka, a także niskich półek i szafek, mycie i odkurzanie posadzek oraz opróżnianie pojemników na odpady. Rzadziej, bo minimum raz na tydzień wymagane jest wycieranie kurzu z wyżej położonych szafek i półek czy też wycieranie stelaży krzeseł, ale nie tylko. Wbrew pozorom, utrzymanie czystości nie jest prostym zadaniem i nie ma tutaj miejsca na swawolę. Trzeba trzymać się ogólnych wytycznych, a także wykorzystywać specjalistyczne preparaty do konkretnego zastosowania.

Buzil proponuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do różnego rodzaju powierzchni – zarówno szklanych, ceramicznych, metalowych, skórzanych, jak i wykonanych z wszelkiego typu tworzyw sztucznych. To produkty skuteczne, ale i bezpieczne. Nie tylko wyczyszczą, ale też zapewnią dodatkową ochronę przed ponownym zabrudzeniem bądź też uszkodzeniami mechanicznymi (np. płynny wosk do podłóg, wypełniacz porów i środek gruntujący, zabezpieczenie posadzek kamiennych i inne). To doskonały patent na renowację posadzek noszących ślady intensywnej eksploatacji chociażby w takich miejscach jak placówki edukacyjne czy tez administracyjne.

Z preparatami Buzil zadbamy zarówno o codzienne czyszczenie mebli oraz posadzek, jak i czyszczenie intensywne (w przypadku większych, trudnych do usunięcia zabrudzeń). Znajdziemy tu również specjalistyczne preparaty do czyszczenia sanitariatów czy pływalni, które pozwolą szybko uporać się z problemem rdzy oraz kamienia. Płynne odkamieniacze mogą być z powodzeniem stosowane również w pomieszczeniach służących do przechowywania żywności.

Nie sposób wymienić i opisać wszystkie rozwiązania Buzil, dzięki którym profesjonalne utrzymanie czystości będzie proste, skuteczne i przyjemne! Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów tej marki.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).