zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Promocyjne czynności związane z higieną rąk dla Twojej firmy


Kategorie

Filtrowanie

Dozownik do mydła w płynie 1 l

Dozownik mydła w płynie 1 l USO80,48 zł55,35 zł brutto45,00 zł netto

Wózek do sprzątania na dwa wiadra 20 l z wyciskaczem na mop i koszem z pokrywą TS20020

Wózek do sprzątania 2 x 20 l z wyciskaczem i koszem768,75 zł658,67 zł brutto535,50 zł netto

Rękawice winylowe bezpudrowe S

Rękawice winylowe S21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

Papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza - 2 warstwy

Dwuwarstwowy papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza20,53 zł18,56 zł brutto15,09 zł netto

Papier toaletowy 2w biały Merida TOP z celulozy

Dwuwarstwowy biały papier toaletowy Merida TOP z celulozy15,18 zł13,78 zł brutto11,20 zł netto

Wiadro 17 litrowe czerwone do wózka sprzątającego

Wiadro 25 litrowe czerwone do wózka sprzątającego93,79 zł78,01 zł brutto63,42 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Promocyjne czynności związane z higieną rąk dla Twojej firmy

Data dodania: 19-05-2020 Wyświetleń: 335
Pomimo nauki od najmłodszych lat, jak myć i suszyć ręce po pójściu do łazienki, wiele osób nie dba o higienę rąk, a jeszcze bardziej nie udaje się skutecznie myć. Firmy muszą zatem wykorzystywać komunikaty promocyjne dotyczące higieny, aby zapewnić higienę swojego personelu i klientów.

higiena w biurze
 

Dlaczego higiena rąk jest ważna?

 
Mówiąc prościej, higiena rąk i dezynfekcja rąk mają zasadnicze znaczenie w ograniczaniu rozprzestrzeniania się zarazków i chorób. Jest to ogólnie dobra praktyka, ale jest szczególnie ważna w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się żywnością lub członków społeczeństwa. Na przykład zła higiena rąk na lotniskach, w szkołach, restauracjach lub szpitalach może spowodować szybkie rozprzestrzenianie się wirusów i chorób.
 

Jakie są komunikaty promocyjne dotyczące higieny?

 
Komunikaty promujące higienę i działania promujące higienę mogą znacznie ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków i chorób. W idealnym świecie ludzie powinni być w stanie odpowiednio myć i dezynfekować ręce, ale w rzeczywistości potrzebują ciągłego podpowiedzi. Komunikaty promocyjne dotyczące higieny służą jako przypomnienie o znaczeniu higieny rąk, a także wskazówki, jak prawidłowo zdezynfekować dłonie.
 

Jakie działania promocyjne dotyczące higieny powinienem stosować?


Szukasz pomysłów na promocję higieny rąk?
 

Podążaj za znakami

Znaki są najbardziej tradycyjną metodą komunikacji, jeśli chodzi o komunikaty promocyjne dotyczące higieny. Ale nie muszą być nudne i suche. Bądź kreatywny! Używaj chwytliwych zwrotów, ciekawych zdjęć i infografik. Spraw, by były zabawne. Użyj statystyk, aby wskazać korzyści zdrowotne lub dobrą higienę rąk (lub okropne konsekwencje złej higieny rąk). Mów bezpośrednio w swoim języku, aby zaangażować czytelnika. Ważne jest również umieszczenie znaku. Tylne drzwi stoiska to świetne miejsce do umieszczenia wciągającego i prowokującego do myślenia znaku, podczas gdy nad zlewem jest inne oczywiste miejsce. Możesz również umieścić znaki na drzwiach wyjściowych, aby służyć jako ostatnie przypomnienie.
 

Miej odpowiednie produkty do toalety

Ludzie są z natury leniwi i zawsze chcą najłatwiejszej opcji. Będą unikać robienia czegoś przy najmniejszej niedogodności, więc upewnij się, że Twoja łazienka działa prawidłowo, aby nie mieli wymówek! Upewnij się, że dozowniki mydła działają i są odpowiednio zaopatrzone. Możesz również dać ludziom dodatkowe opcje, takie jak środki do dezynfekcji rąk w celu promowania higieny. Instalowanie i utrzymywanie skutecznych suszarek do rąk usprawnia również procesy mycia i suszenia rąk, co zwiększa prawdopodobieństwo, że ludzie to zrobią.
 

Bądź konkurencyjny

Promuj higienę rąk, angażując swój personel w konkursie. Możesz przeprowadzać audyty higieny rąk i tworzyć tabele ligowe na podstawie wyników lub poprosić pracowników, aby konkurowali ze sobą, tworząc własne komunikaty promocyjne dotyczące higieny rąk. Spraw, aby stała się ona zabawną i stałą częścią kultury biurowej, dzięki czemu higiena rąk stanie się nie tylko nawykiem, ale też powodem do dumy!


Masz pytanie dotyczące promowania higieny w swojej firmie? Skontaktuj się z nami już dziś.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).