zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

» » Przyszłość sprzątania w przemyśle


KategorieFiltrowanie

Dozownik do papieru toaletowego USO

Pojemnik na papier toaletowy USO73,55 zł60,88 zł brutto49,50 zł netto

Suszarka do rąk MISTRAL 1800 W

Suszarka do rąk 1800W GTX188,00 zł149,00 zł brutto121,14 zł netto

Dozownik mydła w płynie

Pojemnik na mydło ze stali nierdzewnej STEEL 0.8 L157,44 zł143,00 zł brutto116,26 zł netto

Szczotka toaletowa ze stali nierdzewnej

Szczotka WC Roxanne WZ323,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Elektryczna suszarka do rąk M-165-S/S 1650W

Suszarka do rąk metalowa ECO 1650 W327,50 zł295,00 zł brutto239,84 zł netto

Zestaw do utrzymania czystości dla personelu sprzątającego

Zestaw do sprzątania z wózkiem do mycia podłóg 955,85 zł798,85 zł brutto649,47 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Przyszłość sprzątania w przemyśle

Data dodania: 26-04-2019

Już od dłuższego czasu firmy sprzątające korzystają z najnowszych technologii, które pozwalają utrzymać czystość nawet w różnego rodzaju obiektach przemysłowych, które wymagają specjalistycznego podejścia. Rzadko już można spotkać ekipę sprzątającą obiekty przemysłowe czy też przestrzenie użytku publicznego wyposażoną w ręczne mopy i szczotki. Coraz częściej wykorzystywane są nowoczesne maszyny, które wyręczają człowieka w wielu pracach. Czy to oznacza, że z czasem automatyczne rozwiązania będą w stanie całkowicie zastąpić człowieka i ekipy sprzątające staną się niepotrzebne?

 

Trendy w sprzątaniu znacznie się zmieniły na przestrzeni kilku ostatnich lat. Widać to chociażby w asortymencie środków do sprzątania. Producenci prześcigają się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dedykowanych konkretnym zastosowaniom. Specjalne linie preparatów do czyszczenia podstawowego, jak i intensywnego, a także zabezpieczające przeznaczone do hal produkcyjnych, placówek medycznych, laboratoriów, biurowców i nie tylko - odchodzi się już od uniwersalnych środków chemicznych na rzecz produktów do konkretnego zastosowania. Indywidualne rozwiązania to rozwiązania skuteczniejsze.

 

Różne gałęzie przemysłu wymagają różnego podejścia do sprzątania. Czystość i dezynfekcja obowiązują jednak każdego – niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Każdy szpital, każda placówka oświatowa czy też galeria handlowa musi spełniać najwyższe standardy. Praca ludzka zapewnia wyjątkową staranność sprzątania, jednak nie da się nie zauważyć, że w przypadku obiektów o dużej powierzchni, ręczne odkurzanie czy też mycie parkietu byłoby wyjątkowo czasochłonnym i męczącym zajęciem.

 

Po co upierać się przy tradycyjnym sprzątaniu, skoro można ułatwić sobie życie? Niesamowite udogodnienie stanowią samojezdne zamiatarki, szorowarki, automaty szorująco-zbierające, polerki, zamgławiacze do dezynfekcji pomieszczeń i nie tylko. Maszyny poradzą sobie nawet z odkurzaniem ruchomych schodów! Urządzenia są stale udoskonalane, by podołać różnym wyzwaniom związanym ze sprzątaniem przemysłowym. Stąd też nasze przekonanie, że z biegiem czasu powstanie jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią sprzątanie w przemyśle. Utrzymanie czystości stanie się jeszcze prostsze!

 

Rozwój technologii budzi czasem obawy firm sprzątających o swoją przyszłość. Jednak – naszym zdaniem – są to obawy bezpodstawne. Inteligentne maszyny mogą znacznie ułatwić prace porządkowe, szczególnie na dużych przestrzeniach, ale nigdy nie zastąpią człowieka. Ktoś w końcu musi je zaprogramować i przydzielić im odpowiednie zadania do wykonania. Ktoś też musi rozplanować harmonogram prac, a także dokonać wyboru odpowiednich preparatów. Nawet najinteligentniejsze roboty nie wybiorą za człowieka środków myjących, pielęgnujących, dezynfekujących czy też ochronnych. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z nowoczesnych rozwiązań, które wspierają ludzką pracę i wyręczają człowieka w trudnych, czasochłonnych czynnościach – bez obaw o przyszłość firm sprzątających.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).