zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Przyszłość sprzątania w przemyśle


Kategorie

Filtrowanie

Dozownik do mydła w płynie 1 l

Dozownik mydła w płynie 1 l USO80,48 zł55,35 zł brutto45,00 zł netto

Rękawice nitrylowe L

Rękawice nitrylowe L21,52 zł20,09 zł brutto18,60 zł netto

Znaczek TOALETA MĘSKA stal nierdzewna Merida matowa

Piktogram TOALETA MĘSKA stal nierdzewna Merida matowa57,72 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Piktogram TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Merida stal matowa

Oznaczenie TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Merida stal matowa57,72 zł54,82 zł brutto44,57 zł netto

Tacka

Metalowy okapnik do dozowników Merida Stella 90,20 zł72,16 zł brutto58,67 zł netto

Papier toaletowy Jumbo szary.

Papier toaletowy Jumbo szary 100 m3,97 zł3,80 zł brutto3,09 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Przyszłość sprzątania w przemyśle

Data dodania: 26-04-2019 Wyświetleń: 407

Już od dłuższego czasu firmy sprzątające korzystają z najnowszych technologii, które pozwalają utrzymać czystość nawet w różnego rodzaju obiektach przemysłowych, które wymagają specjalistycznego podejścia. Rzadko już można spotkać ekipę sprzątającą obiekty przemysłowe czy też przestrzenie użytku publicznego wyposażoną w ręczne mopy i szczotki. Coraz częściej wykorzystywane są nowoczesne maszyny, które wyręczają człowieka w wielu pracach. Czy to oznacza, że z czasem automatyczne rozwiązania będą w stanie całkowicie zastąpić człowieka i ekipy sprzątające staną się niepotrzebne?

 

Trendy w sprzątaniu znacznie się zmieniły na przestrzeni kilku ostatnich lat. Widać to chociażby w asortymencie środków do sprzątania. Producenci prześcigają się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dedykowanych konkretnym zastosowaniom. Specjalne linie preparatów do czyszczenia podstawowego, jak i intensywnego, a także zabezpieczające przeznaczone do hal produkcyjnych, placówek medycznych, laboratoriów, biurowców i nie tylko - odchodzi się już od uniwersalnych środków chemicznych na rzecz produktów do konkretnego zastosowania. Indywidualne rozwiązania to rozwiązania skuteczniejsze.

 

Różne gałęzie przemysłu wymagają różnego podejścia do sprzątania. Czystość i dezynfekcja obowiązują jednak każdego – niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Każdy szpital, każda placówka oświatowa czy też galeria handlowa musi spełniać najwyższe standardy. Praca ludzka zapewnia wyjątkową staranność sprzątania, jednak nie da się nie zauważyć, że w przypadku obiektów o dużej powierzchni, ręczne odkurzanie czy też mycie parkietu byłoby wyjątkowo czasochłonnym i męczącym zajęciem.

 

Po co upierać się przy tradycyjnym sprzątaniu, skoro można ułatwić sobie życie? Niesamowite udogodnienie stanowią samojezdne zamiatarki, szorowarki, automaty szorująco-zbierające, polerki, zamgławiacze do dezynfekcji pomieszczeń i nie tylko. Maszyny poradzą sobie nawet z odkurzaniem ruchomych schodów! Urządzenia są stale udoskonalane, by podołać różnym wyzwaniom związanym ze sprzątaniem przemysłowym. Stąd też nasze przekonanie, że z biegiem czasu powstanie jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią sprzątanie w przemyśle. Utrzymanie czystości stanie się jeszcze prostsze!

 

Rozwój technologii budzi czasem obawy firm sprzątających o swoją przyszłość. Jednak – naszym zdaniem – są to obawy bezpodstawne. Inteligentne maszyny mogą znacznie ułatwić prace porządkowe, szczególnie na dużych przestrzeniach, ale nigdy nie zastąpią człowieka. Ktoś w końcu musi je zaprogramować i przydzielić im odpowiednie zadania do wykonania. Ktoś też musi rozplanować harmonogram prac, a także dokonać wyboru odpowiednich preparatów. Nawet najinteligentniejsze roboty nie wybiorą za człowieka środków myjących, pielęgnujących, dezynfekujących czy też ochronnych. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z nowoczesnych rozwiązań, które wspierają ludzką pracę i wyręczają człowieka w trudnych, czasochłonnych czynnościach – bez obaw o przyszłość firm sprzątających.


(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).