esilver.com.pl sklep internetowy

zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278

» » Środki czystości dla szkół


KategorieFiltrowanie

Tablica ostrzegawcza "Uwaga Ślisko"

Tablica ostrzegawcza Uwaga Ślisko27,54 zł23,99 zł brutto19,50 zł netto

Mop bawełniany 50 cm

Mop kieszeniowy bawełniany 50 cm14,76 zł8,00 zł brutto6,50 zł netto

Pojemnik na papier toaletowy ze stali nierdzewnej Faneco HIT

Pojemnik na papier toaletowy Faneco HIT159,88 zł119,89 zł brutto97,47 zł netto

Czyściwo uniwersalne Katrin Basic XL zielone jednowarstwowe

Uniwersalne czyściwo papierowe Katrin Basic XL zielone39,85 zł36,94 zł brutto30,03 zł netto

Wiaderko z wyciskaczem Vileda

Wiadro z wyciskaczem Vileda Super Mop53,32 zł35,67 zł brutto29,00 zł netto

Zestaw do sprzątania: wiaderko do mycia podłóg, mop płaski z mikrofibry 40 cm, kij do mopa aluminiowy

Wiadro do mycia podłóg z mopem płaskim 40 cm329,00 zł315,00 zł brutto256,10 zł netto

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

  • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
    Wola Łużańska 203
    38-322 Łużna
  • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
  • Zadzwoń508 146 278
    18 354 37 67
  • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Środki czystości dla szkół

BHP w szkołach i placówkach oświatowych


Zdrowie i bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu w każdej branży i w każdej firmie. Z sektorem edukacji staje się jeszcze bardziej istotne ze względu na dużą liczbę pracowników i uczniów oraz różnych i unikalnych wymagań w każdym pomieszczeniu.

 

Higiena w szkole


W placówkach oświatowych przebywa znacznie więcej ludzi niż w domach prywatnych czy innych miejscach pracy. Dlatego też do sprzątania i dezynfekcji powinno się tu podchodzić ze szczególną wagą , biorąc pod uwagę nie tylko czystość ale również zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusów i baterii. Ponieważ wiemy jak trudne jest to zadanie - by posprzątać skutecznie i efektywnie. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę środków czyszczących oraz sprzętu do sprzątania, z informacjami odzwierciadlającymi ich zastosowanie. Proponujemy Państwu koncentraty czyszczące, ekonomiczne w użyciu, najwyższej jakości produkty - żeby utrzymać placówkę w idealnym stanie higienicznym.

 

Środki czyszczące dla szkół

 

Aby dobrać odpowiedni środek czyszczący, powinniśmy wziąć pod uwagę poniższe aspekty:1. Bezpieczeństwo zastosowanych środków - produkty nie mogą powodować podrażnień, czy uczuleń, biorąc pod uwagę coraz większą ilość dzieci i młodzieży z alergiami czy astmą zachowując przy tym właściwości myjące, dezynfekujące czy antypoślizgowe w przypadku podłóg.

 

2. Eleminacja ryzyka związanego z ewentualnym niewłaściwym użyciem sprzętu lub środków higieny przez dzieci.
 Technika sprzątania
(Pobierz: Technika sprzątania PDF) 

3. Dostosowanie zestawów czyszczących zgodnie z planem utrzymania higieny w poszczególnych pomieszczeniach, takich jak: toalety, korytarze, klasy, sale gimnastyczne, świetlice i stołówki.

 
Sprzęt do sprzątania

(Pobierz Plan Utrzymania Higieny w szkole i przedszkolu: PDF)4. Ekonomia stosowania - przestrzeganie odpowiednich stężeń roboczych danego środka, czasu działania, przygotowania odpowiednich ilości roztworów roboczych.
Tabela przeliczeniowa roztworów roboczych środków czyszczących
 
Powyższa tabela przeliczeniowa, przedstawia w prosty sposób odpowiednie stężenie środka.

Np. Dolphin Floor Clean w opakowaniu 10 litrowym , przy zastosowaniu 50 ml na 10 l wody  wystarczy na przygotowanie 200 szt 10 l wiaderek z roztworem do mycia, co daje nam koszt jednego wiaderka ok 0,35 zł

(Pobierz: Tabela przeliczeniowa stężenia środków czyszczących PDF)


 
Chemia do sprzątania znajdująca się w ofercie naszego sklepu od wielu lat stosowana jest w szkołach, przedszkolach, uczelniach wyższych i uniwersytetach na terenie całej Polski. O jej jakości świadczy liczba zadowolonych klientów, 80% z nich wraca na kolejne zakupy, poszerzając systematycznie koszyk o kolejne produkty. 

Powyższe materiały pomocnicze z dziedziny dezynfekcji i utrzymania czystości w danym obiekcie, wspomogą Ci przy wyborze odpowiedniego preparatu, jego zastosowania oraz proporcji dozowania. Można pobrać gotową do wydrukowania i zawieszenia ściągawkę przeliczeniową stężenia środków czyszczących jak i dezynfekujących. Posługiwanie się naszą tabelą pozwoli ograniczyć najczęściej powtarzające się błędy, takie jak: pomylenie środków, błędne ich zastosowanie, niewłaściwa ilość preparatu, co bezpośrednio wiąże się z ponoszeniem niepotrzebnych kosztów oraz zwiększonym zaangażowaniem czasu pracy. Każdy ze środków czyszczących dysponuje kartą charakterystyki, która zawiera informacje o składzie preparatu oraz instrukcje i ostrzeżenia związane z ich użytkowaniem.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).