zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Stoliki do przewijania niemowląt do publicznych toalet


Kategorie

Filtrowanie

Rękawice winylowe bezpudrowe M

Rękawice winylowe pudrowane M21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

Papier toaletowy w rolkach Tork Advanced biały

Biały papier toaletowy Tork Advanced3,22 zł3,06 zł brutto2,49 zł netto

Koszopopielnica chromowana zewnętrzna

Koszopopielnica stal nierdzewna połysk 12 l124,21 zł112,45 zł brutto91,42 zł netto

Piktogram TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Merida stal matowa

Oznaczenie TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Merida stal matowa57,72 zł54,82 zł brutto44,57 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB30B ECO z baterią żelową

Maszyna do mycia podłóg - automat czyszcząco-zbierający Zauber EKO17 189,25 zł16 490,78 zł brutto13 407,14 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały celuloza

Papier toaletowy JUMBO z celulozy 100m6,81 zł6,36 zł brutto5,17 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Stoliki do przewijania niemowląt do publicznych toalet

Data dodania: 07-01-2022 Wyświetleń: 262
Stoliki do przewijania niemowląt do publicznych toalet zapewniają rodzicom i opiekunom szybki, bezpieczny i wygodny sposób na zaspokojenie potrzeb dziecka podczas przewijania w podróży.
Stanowiska do przewijania dzieci
Dostępne zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej, z wykończeniem wykonanym z wytrzymałego polietylenu lub stali nierdzewnej , przewijaki dla niemowląt Faneco są korzystnym dodatkiem do każdej publicznej toalety, pozwalając gościom czuć się bardziej komfortowo podczas spędzania czasu w Twojej firmie.

Mając miejsce za dodatkową opłatą i koszty do rozważenia, niektóre firmy kwestionują konieczność przewijania niemowląt . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki nad dziećmi eksperci wyjaśniają, jak ważne jest oferowanie przesiadek w Twojej firmie.
 

Stoliki do przewijania niemowląt, bardziej integracyjne środowisko


Niezależnie od tego, czy masz dzieci, prawdopodobnie widziałeś, jak rodzic biegnie do toalety z krzyczącym dzieckiem, które pilnie potrzebuje zmiany pieluchy. Każdy rodzic powie ci – zmiana pieluch w domu może być wyzwaniem, gdy łzy dziecka płyną i wiją się małe rączki i nogi. Nic dziwnego, że wykonanie tego samego zadania publicznie jest jeszcze większym wyczynem.

Bez dostępnego stanowiska do przewijania rodzice zmuszeni są zmieniać pieluchę przy umywalce, a nawet na ziemi. Niestety, często zdarza się, że rodzice muszą podejmować tego rodzaju drastyczne – i nieco niehigieniczne – środki, aby założyć dziecku czystą pieluchę. Może to być nieprzyjemne doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych osób, w tym opiekuna, niemowlęcia i osób znajdujących się w pobliżu.

Chociaż żadne prawo nie nakłada obowiązku przewijania niemowląt w publicznych toaletach, łatwo zrozumieć, dlaczego są one niezbędne, a firmy powinny rozważyć je zarówno w toaletach damskich, jak i męskich.
 

Zmiana ról


Innym ważnym tematem dyskusji na temat stolików do przewijania niemowląt jest brak jednostek w męskich publicznych toaletach .

Stanowisko przewijania dzieci

W przypadku placówek z przewijakiem najczęściej znajduje się ona w damskiej łazience, co w ostatnich latach staje się coraz większym punktem spornym wielu ojców.

Zmienia się dynamika par i role rodzicielskie. Dawno minęły czasy, gdy jeden z rodziców, zwykle matek, został w domu, aby opiekować się dziećmi. Wiele dzieci jest wychowywanych przez dwoje rodziców pracujących w pełnym wymiarze godzin. Przy większej liczbie rodziców wnoszących równy wkład finansowy, dzielą oni również inne obowiązki, takie jak załatwianie sprawunków, zakupy spożywcze i opieka nad dziećmi.

Niezależnie od tego, czy rodzice wyszli na kolację, czy odhaczają zadania z listy rzeczy do zrobienia, prawdopodobnie zabierają ze sobą swoje dzieci na wycieczkę. Przebieralnie, które są dostępne zarówno w męskich, jak i damskich toaletach, pomagają rodzinom w opiece nad małymi dziećmi, bez względu na to, który z rodziców jest obecny.

Towarzystwo Sanitarne Okolice bardziej niż kiedykolwiek wcześniej troszczy się o ich zdrowie. Od ćwiczeń po zdrowsze nawyki żywieniowe, ludzie koncentrują się na swoim dobrym samopoczuciu. Kolejny powód, dla którego potrzebne są przewijaki dla niemowląt? Zapewnienie wszystkim gościom warunków sanitarnych.

Kiedy rodzice muszą uciekać się do innych metod zmiany brudnej pieluchy, naraża to innych gości na potencjalnie niehigieniczne powierzchnie. Zapewnienie czystych i funkcjonalnych przewijaków dla niemowląt w publicznych toaletach pomaga złagodzić wiele problemów higienicznych.
 

Fundamenty mają Twoje rozwiązanie


Obecnie nie ma krajowych przepisów nakazujących instalowanie przewijaków dla niemowląt we wszystkich publicznych toaletach, ale niektórzy uważają, że może to ulec zmianie w przyszłości.

Jasne jest jednak, że instytucje publiczne nie powinny czekać z tą zmianą. Jako właściciel firmy, jeśli nie zainstalowałeś jeszcze przewijaków dla niemowląt w publicznych toaletach, warto to poważnie przemyśleć, aby móc pomieścić wszystkich gości. Im większy komfort i wygodę oferujesz wszystkim odwiedzającym, tym większy masz potencjał do powtarzania biznesu.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).