zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Suszarki do rąk dla szkół - Przewodnik przy wyborze suszarek do rąk dla dzieci


Kategorie

Filtrowanie

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Suszarki do rąk dla szkół - Przewodnik przy wyborze suszarek do rąk dla dzieci

Data dodania: 21-01-2019 Wyświetleń: 2431
Kiedy dzieci nie osuszają rąk, narażają się na możliwe infekcje bakteryjne i inne choroby. Aby wprowadzić je w nawyk, ważne jest, aby dowiedzieli się, że suszarki do rąk są bezpieczne i nie stanowią zagrożenia.
 
Zobacz: Pełną ofertę suszarek do rąk  

 
Wszystkie suszarki do rąk dla szkół muszą być efektywne, energooszczędne, mieć odpowiedni poziom hałasu dla obszaru, na którym się znajdują i być w stanie wytrzymać poziom wykorzystania, jaki otrzymają.

Istnieją jednak inne szczególne uwarunkowania, w zależności od wieku dzieci lub warunków fizycznych / psychicznych, jakie mogą one powodować w związku z hałasem. Odporność na ingerencje, higiena i zaangażowanie są również istotnymi czynnikami.

Ten post poprowadzi Cię we właściwym kierunku, jeśli chodzi o uzyskanie najbardziej odpowiedniej suszarki do rąk dla szkoły lub budynku szkolnictwa wyższego.


 

Suszarki do rąk dla dzieci w szkole


Suszarki do rąk dla szkółJeśli chodzi o małe dzieci, korzystanie z suszarki do rąk o wysokiej prędkości może być nieco przerażające. Wiele suszarek do rąk z dużą prędkością jest po prostu zbyt głośna dla małych dzieci. Suszarka do rąk dla dzieci to doskonała opcja dla miejsc takich jak szkoły podstawowe, przedszkola lub inne obszary, w których większość ruchu w toalecie pochodzi od małych dzieci. Suszarki dla dzieci mają zdolność osuszania rąk w zaledwie 12-15 sekund, prędkość i poziom dźwięku można łatwo dostosować do niższego, mniej zastraszającego poziomu. Kolejną cechą większości suszarek, z którą wiele małych dzieci może sobie poradzić, jest element grzejny. Gorące powietrze jest problemem wielu dorosłych, którzy kupują suszarki do rąk dla młodszych dzieci. Chociaż zwykle nie jest to niebezpieczne, suszarki do rąk z elementami grzewczymi najlepiej nadają się dla starszych dzieci lub dorosłych. Z tego powodu proponujemy suszarkę, z możliwością wyłączenia grzałki.

 

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze suszarki do rąk z myślą o małych dzieciach?

 
1. Wiek dzieci - Przedszkolaki i niemowlęta są bardziej wrażliwe na dźwięki i mogą docenić bardziej przyjazną dziecku suszarkę do rąk.

2.Solidność i niezawodność - Czy sprzęt szkolny cierpi z powodu wandalizmu?

3.Może być wymagane użycie cichych suszarek do rąk - Jak blisko są suszarki do rąk do miejsc zagrożonych hałasem? Biblioteki, sale egzaminacyjne, sale lekcyjne itp.

4.Ograniczanie absencji i poprawa zdrowia - Szkoły skorzystałyby z suszarek do rąk o zwiększonych właściwościach higienicznych, które pomagałyby w utrzymaniu higieny rąk, ponieważ istnieje tak duże ryzyko infekcji krzyżowej, co skutkuje absencją.

5.Szybkie suszenie w celu prawidłowego wykonania pracy - Higiena suszarki do rąk jest związana z wydajnością, ponieważ dzieci nie czekają, aby odpowiednio wysuszyć ręce za pomocą nieefektywnej suszarki do rąk. Mokre ręce są podłożem dla zarazków, dlatego niezbędne jest szybkie suszenie.

6.Efektywność energetyczna - Musimy edukować nasze przyszłe pokolenia o potrzebie bycia świadomym energii i inwestować w nisko emisyjny sprzęt. Energia wydajne suszarki do rąk również oznaczać roczne koszty eksploatacji są niskie, maksymalizacji oszczędności szkolne.

7.Budżet - Musisz być w stanie wykazać dodatni zwrot z inwestycji. Uzyskanie najbardziej odpowiedniej suszarki do rąk przy początkowym budżecie i szybki zwrot z inwestycji w oszczędność energii jest koniecznością.

 
Kieszeniowe suszarki dla szkółInne niż zapewnienie odpowiednio cichych suszarek do rąk dla małych dzieci, korzystanie z suszarki do rąk musi być przyjemnym doświadczeniem. Bez przyjemności małe dzieci nie będą prawidłowo osuszać rąk. Dlatego ważne jest, aby suszarka do rąk pozostała szybka i wydajna, zachowując przy tym uwagę maluchów przez wymagany czas. Małe akcenty, takie jak światła aktywujące promieniowanie UV i atrakcyjne projekty dla dzieci na zewnątrz, mogą pomóc w uczestnictwie.

Higiena jest szczególnie ważna w przypadku suszarek do rąk używanych przez małe dzieci, ponieważ są one bardziej podatne na zakażenie krzyżowe. Dlatego też bezdotykowe działanie jest koniecznością i bardzo skuteczne jest osuszanie, ponieważ wilgoć resztkowa przenosi patogeny i stanowi pożywkę dla bakterii. Niezbędne są również dodatkowe środki, takie jak mrożenie przez zarazki zimnych generatorów plazmy, filtry HEPA, antybakteryjna ochrona powierzchni, temperatura otoczenia i wewnętrzna sterylizacja filtrem UV. Sprawdź nasze suszarki do rąk, aby uzyskać najbardziej higieniczne dostępne opcje. Mają one również niski poziom hałasu i wysoka mniej skuteczne  możliwości.

 

A co z ręcznikami papierowymi?


Dzieci chętniej niż dorośli chwytają dużo ręczników i nie dbają o umieszczanie ich w koszach na śmieci, więc toalety dla dzieci, które nie mają suszarek do rąk, mogą być bałaganiarskie. Ręczniki papierowe to typowe problemy w toaletach szkolnych obejmują blokady i problemy z kanalizacjom.


 

Czy suszarki do rąk są bezpieczne dla dzieci?

 
Dzieci są wrażliwe na nagłe głośne dźwięki - jest to coś, co wiele z potężnych suszarek do rąk dostępnych obecnie na rynku posiada.

Ponieważ brudne ręce stanowią pożywkę dla szkodliwych bakterii, ważne jest, aby dzieci czuły się bezpiecznie i pewnie, aby korzystać z suszarki do rąk. Jeśli dziecko jest zaskoczone przez głośną suszarkę, może zacisnąć dłonie na uszach - lub, co gorsza, całkowicie unikać mycia i suszenia rąk.  

Aby ułatwić korzystanie z suszarek do rąk dla najmłodszych, należy dokładnie sprawdzić informacje o produkcie, aby zapewnić niski poziom hałasu. Poziom hałasu osuszacza wynoszący około 70 dB lub mniej jest tolerowany przez dzieci.

 
 

Czy suszarki do rąk są zdrowe dla dzieci?

 
Suszarki do rąk są tak samo zdrowe i higieniczne, jak ręczniki papierowe - które wielu nadal uważa za bardziej skuteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się zarazków. Wiele nowoczesnych suszarek do rąk jest wyposażonych w wysokowydajny filtr cząstek stałych (HEPA), który usuwa ponad 99% szkodliwych cząstek zawieszonych w powietrzu, zanim wypłynie z suszarki.

Otoczone łatwymi do czyszczenia osłonami wykonanymi z takich materiałów, jak polipropylen i stal nierdzewna, bakterie mają trudności z przyklejeniem się do suszarki do rąk. To sprawia, że ​​suszarka do rąk jest całkowicie zdrowym wyborem dla szkolnych łazienek i innych przyjaznych dzieciom środowisk.


 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).