zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » FAQ » Jak uzupełnić dozownik ręczników papierowych?


Kategorie

Filtrowanie

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Jak uzupełnić dozownik ręczników papierowych?

Data dodania: 28-12-2022 Wyświetleń: 448
Dozowniki ręczników papierowych to niezbędnik każdej łazienki. Skromny ręcznik papierowy, jedna z najbardziej rozpowszechnionych i popularnych metod suszenia rąk, jest szybka, wydajna i niezawodna. Jeśli jednak dozownik ręczników papierowych zostanie nieprawidłowo napełniony, użytkownicy nie będą mogli prawidłowo uzyskać dostępu do ręczników. Zacięcia papieru i blokady mogą prowadzić do frustracji, przeciągania większej liczby ręczników niż potrzeba, a użytkownicy będą wychodzić z mokrymi rękami – co może być odpowiedzialne za szybsze rozprzestrzenianie się bakterii.


Jak działa dozownik ręczników papierowych?

 
Większość dozowników ręczników papierowych działa na zasadzie ułożenia stosu starannie złożonych jednorazowych ręczników do rąk. Są one umieszczone w dozowniku i dostępne przez szczelinę na dole. Ręczniki papierowe są układane w stos w taki sposób, że podczas przeciągania dolnego ręcznika przez dozownik, złożona krawędź następnego ręcznika papierowego zwisa gotowa dla następnego użytkownika. 

W niektórych przypadkach możesz mieć dozownik ręczników papierowych, który jest podawany z rolki. Zwykle znajduje się na szpuli lub nad dwiema rolkami, z otwartym arkuszem zwisającym przez szczelinę w dozowniku. Dodatkowo możesz mieć dozownik ręczników papierowych, który jest podawany ze środkowej rolki podającej. 
 

Jak napełnić dozownik ręczników papierowych

 
Modele dozowników ręczników papierowych są różne, a najpewniejszym sposobem na prawidłowe ich działanie i uzupełnianie jest zapoznanie się z instrukcją producenta. Jednak większość dozowników ręczników papierowych składanych wymaga zdjęcia obudowy. Może to być składana przednia pokrywa lub metalowa obudowa, którą można zdjąć tylko za pomocą klucza. Może być konieczne przeciągnięcie pierwszego arkusza, aby upewnić się, że jest prawidłowo ułożony. 

Po napełnieniu świeżymi ręcznikami papierowymi obudowę lub pokrywę można założyć z powrotem, a dozownik jest gotowy do użycia. Ręczniki papierowe są prostym, ale bardzo skutecznym środkiem do osuszania rąk i nadal są jedną z najpopularniejszych opcji w komercyjnych toaletach. Uzupełnianie dozowników to szybki i łatwy proces, wymagający niewielkiej konserwacji. 
 
Jeśli potrzebujesz dalszych porad na temat dozowników ręczników papierowych i innych opcji suszenia rąk, skontaktuj się z jednym z członków zespołu pod numerem 508 146 278.

 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).