Opinia o produkcie Preparat do usuwania lodu i śniegu Zabójca Lodu 20 kg
Data: 18-12-2014
Opinia o produkcie: Bardzo polecam
Kupujący: Ted
Ocena:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 6
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.