zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » 3 zastosowania wózka do sprzątania


Kategorie

Filtrowanie

Wózek do sprzątania dwuwiadrowy chromowany 2x30 l z wyciskarką

Dwuwiaderkowy chromowany wózek do sprzątania 2 x 25 litrów579,06 zł552,50 zł brutto449,19 zł netto

Papier toaletowy szary ORO Maxi

Szary papier toaletowy w rolkach Maxi1,23 zł1,18 zł brutto0,96 zł netto

Rękawice winylowe bezpudrowe S

Rękawice winylowe S21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

Papier toaletowy w rolkach Tork Advanced biały

Biały papier toaletowy Tork Advanced3,22 zł3,06 zł brutto2,49 zł netto

Unitec 5 L Uniwersalny płyn gruntownie czyszczący

Unitec 5 L Uniwersalny płyn gruntownie czyszczący 75,52 zł60,74 zł brutto49,38 zł netto

Papier toaletowy Jumbo szary.

Papier toaletowy Jumbo szary 100 m3,97 zł3,80 zł brutto3,09 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

3 zastosowania wózka do sprzątania

Data dodania: 03-04-2023 Wyświetleń: 128
Wózki  do sprzątania są jednym z najbardziej przydatnych narzędzi pracy dla profesjonalistów w sektorze sprzątania. To dlatego, że to narzędzie pozwala nam w wygodny i prosty sposób przenosić wiadra do sprzątania, miotły, mopy, ściereczki, chemikalia, a także inne narzędzia do sprzątania, ułatwiając tym samym pracę profesjonalistom.

Dlatego, gdy zajmujemy się sprzątaniem dużych powierzchni, takich jak  hotele, centra handlowe, szpitale, szkoły czy instytuty , wózki do sprzątania stają się naszymi najlepszymi sprzymierzeńcami w wykonywaniu wszelkiego rodzaju zadań dezynfekcyjnych i porządkowych, ponieważ pozwalają nam przechowywać  i transportować wszystko, co niezbędne do dezynfekować  różne obszary, wpływając w ten sposób w bardzo pozytywny sposób na naszą produktywność.

Branża sprzątająca wyprodukowała jedne z najbardziej innowacyjnych technologii, gadżetów i akcesoriów, aby poprawić sposób, w jaki sprzątamy i konserwujemy budynki. Większość z tych ulepszeń została zaprojektowana tak, aby były bardziej ergonomiczne dla personelu sprzątającego, zmniejszając zmęczenie i minimalizując obrażenia, zapewniając jednocześnie lepsze wyniki.


Zastosowanie wózków do sprzątania

Wraz z tworzeniem nowoczesnego sprzętu do sprzątania, istnieje jeden klasyczny element, który nadal jest koniecznością na liście woźnych – wózek do sprzątania. Prawdopodobnie widziałeś jeden używany w hotelach, centrach handlowych, salach gimnastycznych lub innych dużych obiektach. Chociaż korzystanie z wózków do sprzątania nie jest niczym nowym, chcemy podkreślić niektóre sposoby, w jakie branże wykorzystują wózki do sprzątania na swoją korzyść.

 

1. Do organizacji służą wózki sprzątające


Jednym z głównych zastosowań wózka dozorcy jest utrzymywanie przedmiotów w porządku i gotowości do użycia. Niektóre duże obiekty używają oddzielnych wózków do organizowania według obszarów – na przykład wózek przeznaczony do sprzątania łazienek, a inny do biur. Pomaga to ograniczyć zanieczyszczenia krzyżowe i umożliwia personelowi sprzątającemu efektywne dzielenie pracy.

Nowoczesne wózki do sprzątania zawierają półki, haki, przegródki, pojemnik na śmieci i dodatkowe akcesoria dla lepszej organizacji. Personel może przemieszczać się po obiekcie, mając pod ręką wszystko, czego potrzebuje, bez konieczności biegania z powrotem do magazynu. Każdy wózek jest wyposażony w odpowiednie materiały eksploatacyjne dla każdego obszaru budynku, dzięki czemu bez względu na to, kto jest na zmianie, może płynnie przechodzić od jednej osoby do drugiej.

 

2. Wózki do sprzątania służą do składowania towarów


Branża hotelarska jest doskonałym przykładem obiektów, które wykorzystują wózki sprzątające do przechowywania przedmiotów, które należy uzupełnić w pokojach, takich jak ręczniki, szampon i mydło. Bardziej znane jako wózki do sprzątania, inne branże, które wykorzystują je do tego celu, to przemysł medyczny, przemysł wytwórczy, niektóre firmy farmaceutyczne, kliniki, restauracje i sklepy detaliczne.
 

3. Wykorzystanie wózków dozorczych dla zwiększenia bezpieczeństwa


Wózki do sprzątania z zamykanymi szafkami i drzwiami to dodatkowe środki bezpieczeństwa dla osób sprzątających, które muszą zostawić swoje wózki w miejscach publicznych. Niestety, są tacy, którzy jeśli tylko nadarzy się okazja, ukradną produkty i drogi sprzęt z wózka. Zamykane wózki zapewniają bezpieczeństwo towarów.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).