zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych


Kategorie

Filtrowanie

Rękawice lateksowe S

Rękawice lateksowe S38,44 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Rękawice lateksowe M

Rękawice lateksowe M38,44 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Ręcznik kuchenny dwie rolki

Ręcznik kuchenny w roli Classic (2 rolki)6,72 zł5,76 zł brutto4,68 zł netto

Stojak łazienkowy na papier toaletowy i szczotkę WC

Chromowany stojak na papier toaletowy ze szczotką do WC98,40 zł67,69 zł brutto55,03 zł netto

Gąbka Vileda do czyszczenia delikatnych powierzchni

Gąbka Vileda z delikatnym padem białym6,11 zł5,31 zł brutto4,32 zł netto

Kosz ze stali nierdzewnej malowany na czarno 12l

Czarny kosz na śmieci 12l stal nierdzewna100,00 zł96,65 zł brutto78,58 zł netto

Maszyna do czyszczenia podłóg

Szorowarka jednotarczowa VIPER LS160HD6 973,73 zł6 212,45 zł brutto5 050,77 zł netto

Papier toaletowy

Dwuwarstwowy papier toaletowy6,43 zł5,93 zł brutto4,82 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych

Data dodania: 14-08-2019 Wyświetleń: 1939 Domy, biura, pojazdy, restauracje i kawiarnie, dziś papierowe ręczniki w dużej mierze dominują w każdym miejscu. Tak więc, bez względu na to, czy czyścisz stół, czy wycierasz mokre ręce, czy nawet pakujesz kamienie szlachetne i biżuterię, ręczniki papierowe stały się koniecznością dla ludzi, a dzień bez nich jest po prostu trudny do zapamiętania. Czy zastanawiałeś się jednak kiedyś, że towar, którego używamy tak często, jak i skąd się wziął? Pierwszy ręcznik papierowy został wymyślony przez Arthura Scotta na podstawie odrzuconych papierów toaletowych. Wynalazek ręcznika papierowego pokazał drogę do ręczników, głównego sprawcy rozprzestrzeniania się i zarazków w społeczeństwie. Głównym unikalnym punktem sprzedaży ręczników papierowych jest to, że mają one charakter jednorazowy i dlatego nie ma mowy o odmowie lub ryzyku rozprzestrzeniania się choroby. I to tylko wierzchołek góry lodowej.
 

Ciekawe i niesamowite informacje o ręcznikach papierowych

 
 • Ręczniki papierowe zostały po raz pierwszy wykonane przez Arthura Scotta. Perforował papiery toaletowe w małe prześcieradła i sprzedawał je. Te prześcieradła stały się pierwszymi jednorazowymi ręcznikami papierowymi.
 • Po sukcesie ręczników papierowych Scott wprowadził papierowe ręczniki kuchenne w 1931 roku. Miały one szerokość 13 cali i długość 18 cali.
 • Mówi się, że ręcznik papierowy wykonany jest z masy papierniczej, która jest uzyskiwana z roślin drzewnych lub z włókien.
 • Można użyć pierwotnej lub nadającej się do recyklingu pulpy papierowej. Ręcznik papierowy wykonany z przetworzonej masy papierniczej jest dobry nie tylko dlatego, że zmniejsza zużycie energii o połowę, ale także ponieważ prowadzi do zmniejszenia liczby ciętych drzew.
 • Ręczniki papierowe są lekkie i wykonane z wielu warstw dla lepszego wchłaniania. Im więcej warstw, tym lepiej papierowy ręcznik się wchłonie.
 • Zwykle ręczniki papierowe są wykonane z chłonnego papieru, który pomaga im wchłonąć więcej niż szmatkę. Ponieważ są luźno tkane, ręczniki papierowe pozwalają wodzie przepływać między nimi, nawet wbrew grawitacji.
 • Ręczniki papierowe są klasyfikowane na podstawie ich właściwości. Wyróżnia się je i klasyfikuje według linii ich wytrzymałości, chłonności, masy i grubości. Kolorowe ręczniki papierowe są klasyfikowane według tego, czy są przeznaczone do użytku domowego, czy przemysłowego.
 • Ręczniki papierowe pakowane są pojedynczo i sprzedawane w stosach lub w rolkach ciągłych. Te ręczniki papierowe są wytwarzane z dwóch do trzech warstw cienkiego papieru, ale niektóre mogą mieć mniej warstw.
 • Ręczniki papierowe są czasami bielone, aby uzyskać bielszy wygląd. Są również czasami ozdobione kwiatami i innymi wzorami, aby przyciągać wzrok i dobrze wyglądać. Wzory i kształty na ręczniku papierowym są nadrukowane nie tylko po to, aby wyglądał elegancko, ale również w celu maksymalizacji absorpcji.
 • Kolorowe ręczniki papierowe zostały wprowadzone na rynek 30 lat temu i zostały wprowadzone na rynek w dwóch różnych klasach - krajowej i przemysłowej.
 • Wynalezienie ręcznika papierowego oraz jego szeroka dostępność i popyt umożliwiły większości organów legislacyjnych stworzenie ustawy zakazującej używania ręczników papierowych, która rozprzestrzenia wiele chorób.

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).