zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

» » Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych


KategorieFiltrowanie

Kieszeniowa suszarka do rąk HP

Suszarka do rąk kieszeniowa 2000 W HP1 690,00 zł1 469,00 zł brutto1 194,31 zł netto

Mechaniczny dozownik ręczników K8

Mechaniczny pojemnik ręczników w roli209,10 zł182,04 zł brutto148,00 zł netto

Szczotka wc ze stali nierdzewnej

Szczotka WC Roxanne WZ223,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Odświeżacz powietrza Mediclean Zapach pieniędzy 500 ml

Odświeżacz powietrza Zapach Pieniędzy Mediclean 500 ml23,31 zł24,35 zł brutto19,80 zł netto

Metalowy dozownik do mydła w płynie ze stali nierdzewnej

Dozownik ze stali nierdzewnej na mydło w płynie do rąk 0,8l194,34 zł179,00 zł brutto145,53 zł netto

Podajnik na ręczniki papierowe w składce

Pojemnik / Dozownik na ręczniki papierowe Z46,49 zł39,22 zł brutto31,89 zł netto

Wózek do sprzątania z tworzywa sztucznego ABS z mopem kentucky

Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x17L z mopem sznurkowym296,77 zł269,00 zł brutto218,70 zł netto

Mediclean Grill Foam pianka do czyszczenia grilli i piekarników

Grill Foam piana do czyszczenia grilli i piekarników 5L62,96 zł53,00 zł brutto43,09 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych

Data dodania: 14-08-2019 Domy, biura, pojazdy, restauracje i kawiarnie, dziś papierowe ręczniki w dużej mierze dominują w każdym miejscu. Tak więc, bez względu na to, czy czyścisz stół, czy wycierasz mokre ręce, czy nawet pakujesz kamienie szlachetne i biżuterię, ręczniki papierowe stały się koniecznością dla ludzi, a dzień bez nich jest po prostu trudny do zapamiętania. Czy zastanawiałeś się jednak kiedyś, że towar, którego używamy tak często, jak i skąd się wziął? Pierwszy ręcznik papierowy został wymyślony przez Arthura Scotta na podstawie odrzuconych papierów toaletowych. Wynalazek ręcznika papierowego pokazał drogę do ręczników, głównego sprawcy rozprzestrzeniania się i zarazków w społeczeństwie. Głównym unikalnym punktem sprzedaży ręczników papierowych jest to, że mają one charakter jednorazowy i dlatego nie ma mowy o odmowie lub ryzyku rozprzestrzeniania się choroby. I to tylko wierzchołek góry lodowej.
 

Ciekawe i niesamowite informacje o ręcznikach papierowych

 
 • Ręczniki papierowe zostały po raz pierwszy wykonane przez Arthura Scotta. Perforował papiery toaletowe w małe prześcieradła i sprzedawał je. Te prześcieradła stały się pierwszymi jednorazowymi ręcznikami papierowymi.
 • Po sukcesie ręczników papierowych Scott wprowadził papierowe ręczniki kuchenne w 1931 roku. Miały one szerokość 13 cali i długość 18 cali.
 • Mówi się, że ręcznik papierowy wykonany jest z masy papierniczej, która jest uzyskiwana z roślin drzewnych lub z włókien.
 • Można użyć pierwotnej lub nadającej się do recyklingu pulpy papierowej. Ręcznik papierowy wykonany z przetworzonej masy papierniczej jest dobry nie tylko dlatego, że zmniejsza zużycie energii o połowę, ale także ponieważ prowadzi do zmniejszenia liczby ciętych drzew.
 • Ręczniki papierowe są lekkie i wykonane z wielu warstw dla lepszego wchłaniania. Im więcej warstw, tym lepiej papierowy ręcznik się wchłonie.
 • Zwykle ręczniki papierowe są wykonane z chłonnego papieru, który pomaga im wchłonąć więcej niż szmatkę. Ponieważ są luźno tkane, ręczniki papierowe pozwalają wodzie przepływać między nimi, nawet wbrew grawitacji.
 • Ręczniki papierowe są klasyfikowane na podstawie ich właściwości. Wyróżnia się je i klasyfikuje według linii ich wytrzymałości, chłonności, masy i grubości. Kolorowe ręczniki papierowe są klasyfikowane według tego, czy są przeznaczone do użytku domowego, czy przemysłowego.
 • Ręczniki papierowe pakowane są pojedynczo i sprzedawane w stosach lub w rolkach ciągłych. Te ręczniki papierowe są wytwarzane z dwóch do trzech warstw cienkiego papieru, ale niektóre mogą mieć mniej warstw.
 • Ręczniki papierowe są czasami bielone, aby uzyskać bielszy wygląd. Są również czasami ozdobione kwiatami i innymi wzorami, aby przyciągać wzrok i dobrze wyglądać. Wzory i kształty na ręczniku papierowym są nadrukowane nie tylko po to, aby wyglądał elegancko, ale również w celu maksymalizacji absorpcji.
 • Kolorowe ręczniki papierowe zostały wprowadzone na rynek 30 lat temu i zostały wprowadzone na rynek w dwóch różnych klasach - krajowej i przemysłowej.
 • Wynalezienie ręcznika papierowego oraz jego szeroka dostępność i popyt umożliwiły większości organów legislacyjnych stworzenie ustawy zakazującej używania ręczników papierowych, która rozprzestrzenia wiele chorób.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).