zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych


Kategorie

Filtrowanie

Stalowy duży pojemnik na papier toaletowy w roli jumbo STEEL MAXI

Dozownik do papieru toaletowego STEEL MAXI171,46 zł129,15 zł brutto105,00 zł netto

Stalowa szczotka do WC

Szczotka do toalet Roxanne - połysk 28,06 zł25,77 zł brutto20,95 zł netto

Mediclean mydło antybakteryjne Vanessa 0,5l z dozownikiem

Antybakteryjne mydło w płynie z pompką Vanessa 0.5l17,97 zł11,82 zł brutto9,61 zł netto

Mydło w płynie bananowe Green Banana

Mydło w płynie bananowe 5l37,57 zł31,00 zł brutto25,20 zł netto

Łokciowy dozownik płynów do dezynfekcji 500 ml

Łokciowy dozownik płynów do dezynfekcji 500 ml 196,80 zł181,66 zł brutto147,69 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U SILVER Bartłomiej Srebro
  Biuro oraz magazyn:
  ul. Kościuszki 38 A
  38-300 Gorlice
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych

Data dodania: 14-08-2019 Domy, biura, pojazdy, restauracje i kawiarnie, dziś papierowe ręczniki w dużej mierze dominują w każdym miejscu. Tak więc, bez względu na to, czy czyścisz stół, czy wycierasz mokre ręce, czy nawet pakujesz kamienie szlachetne i biżuterię, ręczniki papierowe stały się koniecznością dla ludzi, a dzień bez nich jest po prostu trudny do zapamiętania. Czy zastanawiałeś się jednak kiedyś, że towar, którego używamy tak często, jak i skąd się wziął? Pierwszy ręcznik papierowy został wymyślony przez Arthura Scotta na podstawie odrzuconych papierów toaletowych. Wynalazek ręcznika papierowego pokazał drogę do ręczników, głównego sprawcy rozprzestrzeniania się i zarazków w społeczeństwie. Głównym unikalnym punktem sprzedaży ręczników papierowych jest to, że mają one charakter jednorazowy i dlatego nie ma mowy o odmowie lub ryzyku rozprzestrzeniania się choroby. I to tylko wierzchołek góry lodowej.
 

Ciekawe i niesamowite informacje o ręcznikach papierowych

 
 • Ręczniki papierowe zostały po raz pierwszy wykonane przez Arthura Scotta. Perforował papiery toaletowe w małe prześcieradła i sprzedawał je. Te prześcieradła stały się pierwszymi jednorazowymi ręcznikami papierowymi.
 • Po sukcesie ręczników papierowych Scott wprowadził papierowe ręczniki kuchenne w 1931 roku. Miały one szerokość 13 cali i długość 18 cali.
 • Mówi się, że ręcznik papierowy wykonany jest z masy papierniczej, która jest uzyskiwana z roślin drzewnych lub z włókien.
 • Można użyć pierwotnej lub nadającej się do recyklingu pulpy papierowej. Ręcznik papierowy wykonany z przetworzonej masy papierniczej jest dobry nie tylko dlatego, że zmniejsza zużycie energii o połowę, ale także ponieważ prowadzi do zmniejszenia liczby ciętych drzew.
 • Ręczniki papierowe są lekkie i wykonane z wielu warstw dla lepszego wchłaniania. Im więcej warstw, tym lepiej papierowy ręcznik się wchłonie.
 • Zwykle ręczniki papierowe są wykonane z chłonnego papieru, który pomaga im wchłonąć więcej niż szmatkę. Ponieważ są luźno tkane, ręczniki papierowe pozwalają wodzie przepływać między nimi, nawet wbrew grawitacji.
 • Ręczniki papierowe są klasyfikowane na podstawie ich właściwości. Wyróżnia się je i klasyfikuje według linii ich wytrzymałości, chłonności, masy i grubości. Kolorowe ręczniki papierowe są klasyfikowane według tego, czy są przeznaczone do użytku domowego, czy przemysłowego.
 • Ręczniki papierowe pakowane są pojedynczo i sprzedawane w stosach lub w rolkach ciągłych. Te ręczniki papierowe są wytwarzane z dwóch do trzech warstw cienkiego papieru, ale niektóre mogą mieć mniej warstw.
 • Ręczniki papierowe są czasami bielone, aby uzyskać bielszy wygląd. Są również czasami ozdobione kwiatami i innymi wzorami, aby przyciągać wzrok i dobrze wyglądać. Wzory i kształty na ręczniku papierowym są nadrukowane nie tylko po to, aby wyglądał elegancko, ale również w celu maksymalizacji absorpcji.
 • Kolorowe ręczniki papierowe zostały wprowadzone na rynek 30 lat temu i zostały wprowadzone na rynek w dwóch różnych klasach - krajowej i przemysłowej.
 • Wynalezienie ręcznika papierowego oraz jego szeroka dostępność i popyt umożliwiły większości organów legislacyjnych stworzenie ustawy zakazującej używania ręczników papierowych, która rozprzestrzenia wiele chorób.

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).