zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych


Kategorie

Filtrowanie

Ręcznik papierowy składany 4000 szt.

Ręczniki papierowe składane ZZ 4000 szt. zielone44,82 zł42,95 zł brutto34,92 zł netto

Płyn do mycia i dezynfekcji podłóg i ścian Alurox PPS 10 l

Płyn do mycia i dezynfekcji podłóg i ścian Alurox PPS 10 l162,52 zł149,85 zł brutto121,83 zł netto

Szczotka wc ze stali nierdzewnej

Szczotka WC Roxanne WZ2 - połysk23,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Szczotka toaletowa ze stali nierdzewnej

Szczotka WC Roxanne WZ3 - połysk 23,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Podajnik na papier toaletowy w Jumbo roli

Dozownik do papieru toaletowego Jumbo46,83 zł41,96 zł brutto34,11 zł netto

Niebieskie czyściwo przemysłowe w roli Katrin Basic xl blue 445569

Czyściwo papierowe niebieskie Katrin74,60 zł38,52 zł brutto31,32 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Ciekawe i niesamowite zastosowanie ręczników papierowych

Data dodania: 14-08-2019 Domy, biura, pojazdy, restauracje i kawiarnie, dziś papierowe ręczniki w dużej mierze dominują w każdym miejscu. Tak więc, bez względu na to, czy czyścisz stół, czy wycierasz mokre ręce, czy nawet pakujesz kamienie szlachetne i biżuterię, ręczniki papierowe stały się koniecznością dla ludzi, a dzień bez nich jest po prostu trudny do zapamiętania. Czy zastanawiałeś się jednak kiedyś, że towar, którego używamy tak często, jak i skąd się wziął? Pierwszy ręcznik papierowy został wymyślony przez Arthura Scotta na podstawie odrzuconych papierów toaletowych. Wynalazek ręcznika papierowego pokazał drogę do ręczników, głównego sprawcy rozprzestrzeniania się i zarazków w społeczeństwie. Głównym unikalnym punktem sprzedaży ręczników papierowych jest to, że mają one charakter jednorazowy i dlatego nie ma mowy o odmowie lub ryzyku rozprzestrzeniania się choroby. I to tylko wierzchołek góry lodowej.
 

Ciekawe i niesamowite informacje o ręcznikach papierowych

 
 • Ręczniki papierowe zostały po raz pierwszy wykonane przez Arthura Scotta. Perforował papiery toaletowe w małe prześcieradła i sprzedawał je. Te prześcieradła stały się pierwszymi jednorazowymi ręcznikami papierowymi.
 • Po sukcesie ręczników papierowych Scott wprowadził papierowe ręczniki kuchenne w 1931 roku. Miały one szerokość 13 cali i długość 18 cali.
 • Mówi się, że ręcznik papierowy wykonany jest z masy papierniczej, która jest uzyskiwana z roślin drzewnych lub z włókien.
 • Można użyć pierwotnej lub nadającej się do recyklingu pulpy papierowej. Ręcznik papierowy wykonany z przetworzonej masy papierniczej jest dobry nie tylko dlatego, że zmniejsza zużycie energii o połowę, ale także ponieważ prowadzi do zmniejszenia liczby ciętych drzew.
 • Ręczniki papierowe są lekkie i wykonane z wielu warstw dla lepszego wchłaniania. Im więcej warstw, tym lepiej papierowy ręcznik się wchłonie.
 • Zwykle ręczniki papierowe są wykonane z chłonnego papieru, który pomaga im wchłonąć więcej niż szmatkę. Ponieważ są luźno tkane, ręczniki papierowe pozwalają wodzie przepływać między nimi, nawet wbrew grawitacji.
 • Ręczniki papierowe są klasyfikowane na podstawie ich właściwości. Wyróżnia się je i klasyfikuje według linii ich wytrzymałości, chłonności, masy i grubości. Kolorowe ręczniki papierowe są klasyfikowane według tego, czy są przeznaczone do użytku domowego, czy przemysłowego.
 • Ręczniki papierowe pakowane są pojedynczo i sprzedawane w stosach lub w rolkach ciągłych. Te ręczniki papierowe są wytwarzane z dwóch do trzech warstw cienkiego papieru, ale niektóre mogą mieć mniej warstw.
 • Ręczniki papierowe są czasami bielone, aby uzyskać bielszy wygląd. Są również czasami ozdobione kwiatami i innymi wzorami, aby przyciągać wzrok i dobrze wyglądać. Wzory i kształty na ręczniku papierowym są nadrukowane nie tylko po to, aby wyglądał elegancko, ale również w celu maksymalizacji absorpcji.
 • Kolorowe ręczniki papierowe zostały wprowadzone na rynek 30 lat temu i zostały wprowadzone na rynek w dwóch różnych klasach - krajowej i przemysłowej.
 • Wynalezienie ręcznika papierowego oraz jego szeroka dostępność i popyt umożliwiły większości organów legislacyjnych stworzenie ustawy zakazującej używania ręczników papierowych, która rozprzestrzenia wiele chorób.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).