esilver.com.pl sklep internetowy

zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

» » Czy prawidłowo sprzątasz swój dom?


KategorieFiltrowanie

Dozownik ręczników papierowych w listkach ZZ

Podajnik na ręczniki papierowe ZZ GOLD47,59 zł34,32 zł brutto27,90 zł netto

Papier toaletowy w rolkach Tork Advanced biały

Papier toaletowy w rolkach Tork biały2,98 zł2,16 zł brutto1,76 zł netto

Odświeżacz powietrza ręczny Fresh Linen 750 ml

Fresh Linen Odświeżacz powietrza ręczny 750 ml41,34 zł37,72 zł brutto30,67 zł netto

Odświeżacz powietrza ręczny Wild Orchid 750 ml

Wild Orchid Odświeżacz powietrza ręczny 750 ml41,34 zł37,72 zł brutto30,67 zł netto

Szczotka wc ze stali nierdzewnej

Szczotka WC Roxanne WZ223,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Zestaw do sprzątania: wiaderko do mycia podłóg, mop płaski z mikrofibry 40 cm, kij do mopa aluminiowy

Wiadro do mycia podłóg z mopem płaskim 40 cm329,00 zł315,00 zł brutto256,10 zł netto

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

  • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
    Wola Łużańska 203
    38-322 Łużna
  • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
  • Zadzwoń508 146 278
    18 354 37 67
  • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Czy prawidłowo sprzątasz swój dom?

Możesz pomyśleć, że wykonujesz całkiem niezłą robotę: sprzątanie domu, trzymanie naczyń na wierzchu, wycieranie ławek kuchennych codziennie i odkurzanie podłóg raz w tygodniu. Ale są pewne obszary domu, które często można przeoczyć podczas sprzątania - nawet przez najbardziej pracowite gospodynie domowe.

Wiemy, jak ważne jest, aby nie przeoczyć tych miejsc, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwą różnicę w wyglądzie i stylu Twojego domu. Aby Ci pomóc, przedstawiliśmy 3 najczęściej zaniedbywane obszary i jak możesz zacząć dodawać je do swojej procedury czyszczenia.

Środki do sprzątania domu

 

Raz w tygodniu wyczyść mikrofale


Wielu ludzi zakłada, że ​​ich kuchenka mikrofalowa zabije wszelkie bakterie w żywności podczas ogrzewania, ale tak nie jest.

Oznacza to, że ważne jest, aby wnętrze kuchenki było czyste i higieniczne, jak to tylko możliwe, co najmniej raz w tygodniu. Zalecamy stosowanie naturalnego, nie zawierającego środków chemicznych roztworu czyszczącego, aby uniknąć zanieczyszczenia żywności nieprzyjemnymi substancjami chemicznymi i zapachami.

Aby w naturalny sposób oczyścić wnętrze kuchenki mikrofalowej, dodaj pół szklanki białego octu do połowy szklanki wody, używając pojemnika na kuchenkę mikrofalową. Mikrofalówka to rozwiązanie na minutę lub dwie, lub dopóki nie zobaczysz parującego okna. Następnie po prostu wytrzyj wnętrze miękką ściereczką.

 

Czyszczenie lodówki każdego miesiąca


Możesz być trochę zszokowany, gdy usłyszysz, że wnętrze lodówki może być powszechną pożywką dla bakterii. Lodówki są często pomijane podczas czyszczenia, ponieważ wydają się być zabezpieczone przed brudem i kurzem, ale to rzeczy, których nie można zobaczyć, stanowią największe niebezpieczeństwo.

Chipsy warzywne często zawierają 750 razy bezpieczniejszy poziom bakterii, dlatego ważne jest regularne ich czyszczenie. Raz w miesiącu wytrzyj całe wnętrze lodówki za pomocą naturalnego uniwersalnego sprayu do czyszczenia wykonanego z białego octu, sody oczyszczonej i wody. Te naturalne składniki są nietoksyczne i łagodnie dezynfekujące, dzięki czemu idealnie nadają się do wnętrza lodówki.

Umieść małą miskę lub kubek sody oczyszczonej na dolnej półce w swojej lodówce - pozwoli to pozbyć się nieprzyjemnych zapachów w lodówce, nie powodując żadnych uszkodzeń przechowywanych pokarmów lub napojów.

 

Czyść materace co dwa miesiące


Chociaż prawdopodobnie (lub miejmy nadzieję!) Zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie bielizny pościelowej, możesz nie myć swojego materaca tak często, jak powinieneś. Bez regularnego czyszczenia materace mogą stać się żywicielem roztoczy, zarazków i bakterii, a także poplamionych i nieświeżych zapachów.

Dbaj o wszystkie materace w swoim domu, dokładnie czyść co kilka miesięcy. Ponownie zalecamy stosowanie naturalnej mocy sody oczyszczonej, aby materace pachniały świeżo i czysto. Przed odkurzaniem spryskaj trochę sody oczyszczonej na wierzchu materaca - to połączenie pochłonie nieświeże zapachy i zapewni czysty materac.

 

Profesjonalne środki do sprzątania w Twoim domu


Jeśli ciężko Ci będzie utrzymać porządek, przy domowych sposobach, dlaczego nie spojrzeć na użycie profesjonalnych środków do sprzątania ?  Będziesz dokładnie wiedzieć, jak sprawić, by Twój dom był czysty i świeży, zwracając uwagę na te obszary domu, które często mogą być pomijane.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).