zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

» » Czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej?


KategorieFiltrowanie

Pojemnik ręczników papierowych ZZ USO

Podajnik ręczników papierowych ZZ USO67,65 zł63,99 zł brutto52,02 zł netto

Metalowy kosz na śmieci 30 l otwierany nogą

Kosz na śmieci metalowy 30 l z pedałem169,49 zł145,00 zł brutto117,89 zł netto

Płyn do prania dywanów maszynowo Per Mobil 10 l

Płyn do prania dywanów maszynowo Per Mobil 10 l114,33 zł94,00 zł brutto76,42 zł netto

Elektryczna suszarka do rąk M-165-S/I 1650W

Suszarka do rąk stalowa ECO 1650 W stal polerowana307,50 zł295,00 zł brutto239,84 zł netto

Pojemnik na papier toaletowy Jumbo

Dozownik / Pojemnik na papier toaletowy Jumbo46,83 zł41,00 zł brutto33,33 zł netto

Wózek do sprzątania jednowiadrowy z prasą do mopów

Wiadro na kółkach do mycia podłóg z wyciskarką159,00 zł141,68 zł brutto115,19 zł netto

Katrin Basic L 1200 papierowe czyściwo uniwersalnego zastosowania

Czyściwo papierowe w bardzo dużej roli 1230 m Katrin Basic84,60 zł75,89 zł brutto61,70 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Ankieta

Suszarki do rąk czy ręczniki papierowe - zagłosuj

 • Suszarka do rąk
 • Ręczniki papierowe

Czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej?

Data dodania: 06-09-2019

Utrzymanie czystości i porządku zarówno w domu, jak i w firmie to nie lada wyzwanie. Wiele osób decyduje się na współpracę z profesjonalnymi firmami sprzątającymi. Warto jednak poświęcić nieco więcej czasu, by znaleźć rzetelną ekipę, z której pracy będziemy naprawdę zadowoleni.

 

Na co zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na współpracę?

 

Nie jest tajemnicą, że cena usług to często decydujący czynnik. Jest to błąd, ponieważ przy wyborze firmy sprzątającej należy wziąć pod uwagę wiele innych aspektów, jak na przykład:

 • Opinie i rekomendacje – dobra firma sprzątająca posiada szerokie grono zadowolonych klientów. Jeśli na stronie internetowej firmy znajdują się rekomendacje od znanych przedsiębiorstw, jest to duży plus. Warto też poszukać w internecie opinii o firmie czy też nawet zapytać na forum bądź w mediach społecznościowych o doświadczenia związane z daną firmą bądź polecenia innej ekipy.
 • Terminowość – oczywiście, każda firma szczyci się terminową realizacją usług, choć często określenie „terminowa” bywa bardzo różnie interpretowane. Solidna ekipa działa według harmonogramu ustalonego z klientem – sprzątanie w konkretne dni tygodnia oraz w określonych godzinach. Bez opóźnień i ciągłego przekładania terminów, nawet w gorącym okresie przedświątecznym.
 • Dyspozycyjność – ważne, by firma sprzątająca posiadała wystarczająco liczną ekipę oraz dysponowała sprzętem, który umożliwi dopasowanie się do potrzeb klienta, a nie na odwrót. Warto również sprawdzić kwestię dojazdu, tzn. czy podlega dodatkowym opłatom doliczanym do usługi.
 • Kontakt z klientem – rzetelna, uczciwa firma jest otwarta na kontakt z klientem. Ułatwia to współpracę, a także daje pewność, że usługi zostaną zrealizowane na czas i w razie wątpliwości, problemów bądź konieczności zmian, można od razu te kwestie omówić. Jeśli kontakt ten jest utrudniony, można się spodziewać, że w przypadku pojawienia się problemów, zostaniemy pozostawieni sami sobie.
 • Zakres usług – warto dobrze przeanalizować, jakich konkretnie usług potrzebujemy i czy dana firma jest w stanie zapewnić nam kompleksową obsługę. Zamiast zatrudniać oddzielne ekipy do sprzątania pomieszczeń, sanitariatów, prania wykładzin czy mycia okien, lepiej powierzyć te zadania jednej firmie. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Niektóre firmy oferują korzystne rabaty dla klientów korzystających regularnie z kompleksowej obsługi.
 • Używane preparaty oraz sprzęt – przede wszystkim należy sprawdzić, czy firma zapewnia własny sprzęt oraz środki chemiczne. Bywa, że proponowana cena dotyczy samej realizacji usługi, a sprzęt i preparaty należy zapewnić ekipie we własnym zakresie. To oczywiście generuje dodatkowe koszty po stronie klienta. Profesjonalna firma dysponuje własnymi środkami chemicznymi oraz specjalistycznym sprzętem – warto upewnić się, że są to produkty wysokiej jakości. Użycie nieodpowiednich preparatów czy urządzeń może znacznie obniżyć jakość sprzątania, a w najgorszym przypadku nawet trwale uszkodzić czyszczone powierzchnie.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).