zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości ręczniki papierowe?


Kategorie

Filtrowanie

Metalowy kosz na śmieci 25 litrowy STEEL wykonany ze stali nierdzewnej

Metalowy kosz na śmieci 25 l STEEL351,29 zł337,78 zł brutto274,62 zł netto

Rękawice lateksowe L

Rękawice lateksowe L38,44 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Łazienkowy kosz na śmieci

Kosz na śmieci ze stali nierdzewnej 3 litry połysk44,62 zł36,92 zł brutto30,02 zł netto

Zestaw łazienkowy z uchwytem na papier toaletowy i szczotką WC

Stojak do WC na szczotkę i papier112,46 zł80,01 zł brutto65,05 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE czerwone

Worki na śmieci czerwone 240 l LDPE20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza1 150,75 zł1 052,52 zł brutto855,71 zł netto

Papier toaletowy

Dwuwarstwowy papier toaletowy6,43 zł5,93 zł brutto4,82 zł netto

Koszopopielnica mała 8 L / Kosz na śmieci z popielniczką

Kosz na śmieci z popielniczką 8l93,57 zł74,73 zł brutto60,76 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości ręczniki papierowe?

Data dodania: 11-02-2019 Wyświetleń: 1459

Warto zawsze mieć je pod ręką zarówno w łazience, kuchni, jak i w biurze. Pozwolą szybko osuszyć ręce, wytrzeć rozlane napoje, a nawet osuszyć szklanki i naczynia po umyciu. Sprawdzą się też przy przecieraniu biurka z kurzu. Co istotne – to produkty jednorazowe, dlatego nie ma ryzyka, że będą się na nich gromadzić bakterie tak jak w przypadku materiałowych ściereczek!

Ręczniki papierowe mają wszechstronne zastosowanie. To wyjątkowo higieniczne rozwiązanie – po użyciu ręczniczki od razu lądują w koszu. Warto jednak zauważyć, że ręczniki ręcznikom nierówne. Kierując się jedynie niską ceną a nie jakością, możemy żałować swojej decyzji. Produkty gorszej jakości mogą bowiem gorzej wchłaniać wodę, podrażniać skórę, ulegać rozerwaniu, a nawet pozostawiać na skórze niemiły zapach.

 

Oszczędność

Wbrew pozorom, to na produktach wysokiej jakości (co często idzie w parze z wyższą ceną) możemy zaoszczędzić pieniądze. Produkty gorszej jakości są cienkie, delikatne i ulegają rwaniu podczas użytkowania. A to oznacza konieczność sięgnięcia po kolejne listki. W efekcie wyżywamy kilka razy więcej ręczników niż faktycznie potrzebujemy!

 

Lepsza absorpcja wody

Wysoka jakość ręczników to także lepsza chłonność. Dzięki temu w prosty i ekonomiczny sposób osuszą zarówno ręce, jak i wszelkiego rodzaju powierzchnie. Pozwolą też wytrzeć umyte szklanki i kieliszki bez ryzyka powstania nieestetycznych zacieków oraz smug.

 

Ochrona skóry

Wysokiej jakości ręczniki papierowe zapewniają komfort użytkowania. Produkty wykonane z kilku warstw celulozy są nie tylko wyjątkowo chłonne i wydajne, ale też miłe w dotyku, co ma szczególne znaczenie przy wykorzystywaniu ich do osuszania rąk.

 

Lepsza struktura

Jeśli używamy ręczników do wycierania bądź polerowania powierzchni lub naczyń, musimy pamiętać, że produkty gorszej jakości będą się nie tylko przedzierać i utrudniać pracę. Gorsza struktura powoduje również, że na osuszanej powierzchni mogą pozostać resztki ręczników w formie mikroskopijnych włosków czy pyłków. Używanie produktów wysokiej jakości pozwoli uniknąć nieestetycznych pozostałości na szybie, lustrze bądź kieliszku.

 

Wszechstronne zastosowanie

Wysokiej jakości ręczniki papierowe znajdują szerokie zastosowanie. Nie tylko zadbają o osuszenie skóry bez jej podrażnienia oraz suche i czyste blaty bądź naczynia. Sprawdzą się również w kuchni na przykład do odsączania frytek z oleju, odtłuszczania rosołu czy też sadzenia kiełków. Można ich ponadto użyć do owijania i amortyzacji delikatnych przedmiotów podczas przeprowadzki. Wytrzymałe, kilkuwarstwowe, a przy tym miękkie ręczniki zapewnią skuteczną ochronę!

Ręczniki papierowe stanowią doskonałą alternatywę zarówno dla suszarek do rąk, jak i ściereczek do sprzątania. Zapobiegają namnażaniu się bakterii i pozwalają w prosty sposób utrzymać czystość i porządek, a przede wszystkim higieniczne warunki. Mają praktycznie nieograniczone zastosowanie. Należy jednak pamiętać, że nie można tego powiedzieć o wszystkich gatunkach ręczników. By uniknąć przysłowiowego wyrzucania pieniędzy w błoto, warto wybrać produkty lepszej jakości, które zapewnią ekonomiczne, przyjemne użytkowanie.


(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).