zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Dlaczego warto zainwestować w automatyczny dozownik mydła?


Kategorie

Filtrowanie

Dozownik do mydła w płynie 1 l

Dozownik mydła w płynie 1 l USO80,48 zł55,35 zł brutto45,00 zł netto

Wózek do sprzątania i mycia podłóg jednowiaderkowy 20 l z wyciskarka i mopem sznurkowym

Wózek do sprzątania jednowiaderkowy 20 l z mopem sznurkowym277,86 zł269,48 zł brutto219,09 zł netto

Wiadro na kółkach do mycia podłóg z mopem sznurkowym

Wiadro na kółkach do mycia podłóg z mopem sznurkowym277,86 zł269,48 zł brutto219,09 zł netto

Piktogram TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Merida stal matowa

Oznaczenie TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Merida stal matowa57,72 zł54,82 zł brutto44,57 zł netto

Piktogram WC stal matowa Merida

Piktogram WC stal matowa Merida54,12 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Dlaczego warto zainwestować w automatyczny dozownik mydła?

Data dodania: 02-02-2023 Wyświetleń: 182

Dlaczego warto zainwestować w automatyczny dozownik mydła?

 
W każdej łazience, czy to osobistej, czy publicznej, posiadanie automatycznego dozownika mydła jest bardzo ważne. Dzieje się tak, ponieważ urządzenie to ułatwia użytkownikom wygodny dostęp do mydła bez konieczności dotykania czegokolwiek. Jak sama nazwa wskazuje, automatyczny dozownik mydła działa całkowicie bezdotykowo.  Przyczynia się to do stworzenia bardziej higienicznego i bezpiecznego środowiska. 

Automatyczny dozownik mydła jest korzystny nie tylko dla klientów, ale także dla właścicieli, ponieważ wymaga mniej konserwacji i zapewnia dłuższą żywotność. Zainstalowanie go w publicznej toalecie zdecydowanie ograniczy rozprzestrzenianie się zarazków i stworzy bardziej higieniczne środowisko dla wszystkich użytkowników. Zapewnia również bardzo łatwy i wygodny sposób dezynfekcji rąk. Jest to bardzo wydajny produkt, a ponadto można go łatwo zainstalować w dowolnym miejscu.
 

Co to jest automatyczny dozownik mydła?

 
Automatyczny dozownik do mycia rąk to urządzenie montowane w łazienkach, które napełniane jest roztworem mydła w płynie i nie wymaga żadnej formy kontaktu podczas dozowania. Zamiast tego jest wyposażone w czujniki ruchu, które wykrywają ruch dłoni lub w niektórych przypadkach, energię podczerwieni emitowaną przez ciepło ciała. Po wykryciu ciepła lub ruchu automatycznie rozpraszają ustaloną ilość mydła w płynie.
 
 

Jakie są zalety dozownika z czujnikiem?

 
Chociaż wiadomo, że automatyczny dozownik mydła w płynie pomógłby w utrzymaniu higieny, istnieje kilka innych korzyści, które sprawiają, że warto w niego zainwestować. Oto kilka z nich:
 

Urządzenie sanitarne

 
Automatyczny dozownik mydła to urządzenie bezdotykowe, które pomaga upewnić się, że nie dochodzi do zanieczyszczenia krzyżowego między wielokrotnymi dozowaniami. Jest to powód, dla którego publiczne toalety w takich miejscach jak lotniska i restauracje są wyposażone w automatyczne podajniki. Przy setkach i tysiącach osób korzystających z tych obiektów prawdopodobieństwo infekcji i chorób jest większe. Nie ogranicza się to jednak do sfery publicznej. W każdym gospodarstwie domowym używanie dozowników mydła prowadzi do ciągłego rozprzestrzeniania się zarazków. Automatyczny dozownik mydła zapobiegnie temu i ułatwi utrzymanie higieny.
 

Ekonomiczny

 
W przypadku tradycyjnych dozowników może się czasem zdarzyć, że przypadkowo zużyjemy za dużo mydła. Często sami nie wiemy, ile dokładnie mydła wystarczy, aby odpowiednio umyć ręce. Dozowniki mydła z czujnikiembardziej ekonomiczne, ponieważ każdorazowo dozują tylko określoną ilość roztworu mydła w płynie. Zapobiega to niepotrzebnemu marnowaniu mydła, co na dłuższą metę pomoże zaoszczędzić pieniądze.
 

Łatwy w utrzymaniu

 
Automatyczny dozownik do mycia rąk jest o wiele łatwiejszy w utrzymaniu z wielu powodów. Mydła w kostce mają tendencję do pozostawiania śladów i resztek mydła, a zwykłe dozowniki mydła są podatne na kapanie i rozlewanie. Inaczej jest w przypadku dozownika z czujnikiem. Co więcej, zwykłe butelki dozują nierówne ilości w zależności od stosowanego za każdym razem ciśnienia, co prowadzi do konieczności częstego uzupełniania butelki. Automatyczny dozownik mydła w płynie zwykle mieści więcej mydła naraz, co pomaga zmniejszyć liczbę czynności, które należy wykonać.
 

Stylowy i wszechstronny

 
Automatyczny dozownik do mycia rąk doda stylu do każdej przestrzeni łazienkowej. Projekt jest zawsze elegancki i minimalistyczny. Automatyczny dozownik mydła może być również używany do przechowywania i dozowania środka dezynfekującego do rąk, kremu do rąk lub balsamu do ciała. Zastosowanie bezdotykowego dozownika wykracza poza obszar łazienki, ponieważ można zainstalować go w kuchniach i pralniach, a także dozować detergenty do prania lub płyn do naczyń.


 
Oprócz tych zalet, automatyczne dozowniki do mycia rąk umożliwiają większą mobilność i są łatwiejsze w użyciu dla osób w każdym wieku. Ponieważ zdrowie i higiena stały się kluczowym priorytetem, urządzenia te mogą znacznie ułatwić życie. Sprawdź automatyczne dozowniki mydła, dzięki którym higiena stanie się bezproblemowa.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).