zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » FAQ » Jak mogę ograniczyć wandalizm w łazience?


Kategorie

Filtrowanie

Papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza - 2 warstwy

Dwuwarstwowy papier toaletowy Merida TOP 100% celuloza20,53 zł18,56 zł brutto15,09 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały

Papier toaletowy BIG ROLL6,15 zł5,63 zł brutto4,58 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały celuloza

Papier toaletowy JUMBO z celulozy 100m6,81 zł6,36 zł brutto5,17 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB55B

Automat szorująco-zbierający Zauber ZB55B21 998,55 zł20 734,28 zł brutto16 857,14 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Jak mogę ograniczyć wandalizm w łazience?

Data dodania: 17-11-2022 Wyświetleń: 161
Każdy element komercyjnej toalety może zostać uszkodzony i zdewastowany. Dla właścicieli i zarządców nowoczesnych komercyjnych toalet i pryszniców istnieje wiele sposobów, aby to zminimalizować, a tym samym zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć złe wrażenie, jakie mogą wywołać kiepskie łazienki. Poniżej znajduje się krótka lista obszarów w łazience, które są podatne na akty wandalizmu, wraz z naszymi sugestiami, jak można temu zaradzić.

 

Kabiny WC

 
Słabe, gorsze wyposażenie boksów jest głównym problemem, szczególnie w szkołach. Użytkownicy będą huśtać się na drzwiach, a także kopać panele. Wielu producentów kabin dostarcza plastikowe zamki i zawiasy wraz ze swoimi systemami, aby zaoszczędzić pieniądze, ale w rzeczywistości będą one kosztować obiekt więcej w dłuższej perspektywie. Zalecamy, aby kabiny WC były dostarczane z metalowymi okuciami, aby były bardziej wytrzymałe i wydłużyły żywotność kabiny. Użycie odpowiednich materiałów na panele jest również niezbędne przy rozważaniu zastosowania w łazience. Zalecamy użycie laminatu litego (SGL), znanego również jako laminat kompaktowy, jeśli istnieje możliwość wystąpienia wandalizmu.
 

Odsłonięte rurociągi

 
Odsłonięte rury to proszenie się o kłopoty w publicznych toaletach. Nie tylko wygląda nieporządnie i jest miejscem, w którym może zbierać się kurz, ale często jest przedmiotem aktów wandalizmu, co oznacza wysokie rachunki za naprawy i pilne sprzątanie. Najłatwiejszym sposobem walki z tym problemem jest ukrycie jak największej ilości rur za panelami kanałowymi IPS lub pod szafkami pod umywalkę. Zestawy paneli kanałowych i szafek podumywalkowych nadal zapewniają zespołowi konserwacyjnemu łatwy dostęp przez zdejmowane panele dostępowe, ale skutecznie odstraszają wandali. 
 

Pozostawiony uruchomiony kran 


Pozostawione odkręcone krany mogą być kosztowną stratą wody i pieniędzy, ale gdy wandale zablokują umywalkę, sytuacja może się jeszcze pogorszyć i doprowadzić do powodzi. Skutecznym sposobem radzenia sobie z tym problemem jest inwestycja w krany czasowe, które dostarczają tylko określoną ilość wody. Ta metoda sprawia, że ​​sprawcy nie są w stanie opuścić łazienki, pozostawiając ją zalaną. Te krany są dostępne w odmianach ręcznych (niewstrząsowych) i sterowanych czujnikiem. 
 

Ogólne wykończenia materiałów

 
Tańsze tworzywa sztuczne są znacznie łatwiejsze do uszkodzenia, niż wytrzymałe metale. W przypadku łazienek narażonych na wandalizm dobrze jest zatem wybierać produkty, takie jak dozowniki wykonane z metali takich jak stal nierdzewna. Są one przeważnie zamykane na klucz i tym samym zapobiegają dalszym aktom wandalizmu.
 

Wandaloodporne wyroby sanitarne

 
Stosowanie wandaloodpornych wyrobów sanitarnych wykonanych ze stali nierdzewnej lub specjalistycznych wyrobów sanitarnych z żywicy odpornej na stłuczenia w łazienkach narażonych na wandalizm jest również znacznie korzystniejsze w porównaniu z odpowiednikiem z porcelany.
 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).