zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» Jaki środek do bezpiecznej dezynfekcji zabawek?


Kategorie

Filtrowanie

Stalowy pojemnik na papier toaletowy INTRO

Pojemnik na papier toaletowy STEEL158,42 zł142,64 zł brutto115,97 zł netto

Płyn do prania dywanów maszynowo Per Mobil 10 l

Płyn do prania dywanów maszynowo Per Mobil 10 l114,33 zł94,00 zł brutto76,42 zł netto

Kieszeniowa suszarka do rąk w kolorze srebrnym

Suszarka do rąk kieszeniowa srebrna 2000 W 1 837,00 zł1 679,44 zł brutto1 365,40 zł netto

Mediclean mydło antybakteryjne Vanessa 0,5l z dozownikiem

Antybakteryjne mydło w płynie z pompką Vanessa 0.5l17,97 zł11,82 zł brutto9,61 zł netto

Antybakteryjne mydło do rąk i całego ciała (Vanessa) 5 L

Antybakteryjne mydło do rąk i całego ciała (Vanessa) 5 L45,98 zł42,56 zł brutto34,60 zł netto

Dol-Sept plyn do higienicznej dezynfekcji rąk

Dol-Sept płyn do dezynfekcji rąk 5L109,36 zł65,63 zł brutto60,77 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U SILVER Bartłomiej Srebro
  Biuro oraz magazyn:
  ul. Kościuszki 38 A
  38-300 Gorlice
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Jaki środek do bezpiecznej dezynfekcji zabawek?

Kiedy należy dezynfekować zabawki?

Małe dzieci mają tendencję wkładania wszystkiego do buzi. Zabawki powinny być regularnie czyszczone, ale niekoniecznie muszą być dezynfekowane tak często. Czyszczenie za pomocą detergentów powinno wystarczyć w większości sytuacji, ale powinno się również dezynfekować zabawki zwłaszcza po chorobie. Powinno się także dezynfekować zabawki, gdy ktoś w domu chorego zajmował się zabawkami, domownicy, opiekunowie.
 

Jak dezynfekować zabawki dla dzieci?

Większość zabawek, które nie mają baterii, można czyścić i myć. Jeśli nie masz pewności, czy zabawka nadaje się do mycia, możesz użyć preparatu do mycia i dezynfekcji powierzchni. Jego podstawowym zadaniem jest dezynfekcja, usunięcie wirusów, grzybów, bakterii, a tak że prątków gruźlicy i wirusów Rota. W skład płynu wchodzi specjalistyczny składni którego zadaniem jest odkażanie powierzchni, oraz jak najszybciej odparowanie środka z powierzchni. Dzięki temu dezynfekcji zabawek przebiega szybko - wystarczy spryskać dezynfekowaną zabawkę i pozostawić do wyschnięcia (na około 10 min. Środek swą "pracę" zaczyna już w 15 sek.
 

Jak dezynfekować wypchane pluszaki dla dzieci?

Większość pluszowych zabawek nadaje się do czyszczenia w pralce i powinna być regularnie prana przez pralkę i suszarkę. Podczas mycia pluszowych zabawek należy ustawić temperaturę wody na gorącą.  Do ręcznego prania wypchanych pluszaków lub innych miękkich zabawek, możesz użyć detergentu do naczyń lub mydła w płynie i czystej szmatki. Aby pozbyć się roztoczy, wypchane zabawki należy umieścić w zamrażarce na kilka godzin lub na noc.
 

Jak dezynfekować meble dziecięce?

Aby zminimalizować ilość drobnoustrojów, które mogą dostać się na meble, należy rutynowo czyścić powierzchnie płynem do mycia dezynfekcji. Roztwór dezynfekujący uzyskujemy poprzez dodanie odpowiedniej ilości koncentratu do wody, pozwoli to na dokładne odkażenie i wyschnięcie powierzchni, przed umożliwieniem dzieciom ich dotknięcia. Można stosować środki dezynfekujące i spraye, ale większość dezynfekujących środków czyszczących wymaga, aby powierzchnie były spłukiwane wodą, zanim ktokolwiek mógłby ich dotknąć. Najlepiej użyć środka do dezynfekcji bez potrzeby spłukiwania. Jeśli wybierzesz środek dezynfekujący, koniecznie przeczytaj etykietę, aby uzyskać instrukcje i środki ostrożności.

Oto niektóre płyny do dezynfekcji które możesz bezpiecznie użyć do zabawek:
 • Medi Spray - płyn do mycia i dezynfekcji małych powierzchni. Środek wykorzystywany w służbie zdrowia. Działa już w 15 sekund na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe, Rota oraz Adeno.
 • Enzim E260 - środek do dezynfekcji bez potrzeby spłukiwania. Idealny do pracy "spryskaj i zostaw". Preparat niszczy bakterie, wirusy, grzyby oraz przetrwalniki. Można przeprowadzać również dezynfekcję poprzez zanurzenie w preparacie.

Służymy radą i zaleceniami odnośnie środków do dezynfekcji, które potrzebujesz w przedszkolu, żłobku, czy domu.
Zapraszamy do kontaktu.
 
Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).