zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Korzyści wynikające z zatrudnienia profesjonalnej firmy sprzątającej biuro


Kategorie

Filtrowanie

Suszarka do rąk MISTRAL 1800 W

Suszarka do rąk 1800W GTX168,00 zł133,90 zł brutto108,86 zł netto

Profesjonalny odkurzacz do zbierania wody i suchych zanieczyszczeń

Odkurzacz na mokro i na sucho 30 l895,08 zł790,00 zł brutto642,28 zł netto

Mydło w płynie białe 6 l Royal

Mydło w płynie migdałowe białe 5 L21,40 zł21,40 zł brutto17,40 zł netto

Zestaw do utrzymania czystości dla personelu sprzątającego

Zestaw do sprzątania z wózkiem do mycia podłóg 955,85 zł798,85 zł brutto649,47 zł netto

Wózek do sprzątania z tworzywa sztucznego ABS z mopem kentucky

Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x17L z mopem sznurkowym308,50 zł293,97 zł brutto239,00 zł netto

Elektryczny dozownik zapachów

Automatyczny odświeżacz powietrza + 2 wkłady zapachowe 130,60 zł124,07 zł brutto100,87 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Korzyści wynikające z zatrudnienia profesjonalnej firmy sprzątającej biuro

Data dodania: 13-09-2019

Czyste biuro to nie tylko komfort i bezpieczeństwo pracowników. To również wizytówka firmy, potwierdzenie jej profesjonalizmu oraz szacunku i poważnego podejścia zarówno do pracowników, jak i do klientów. Teoretycznie każdy powinien osobiście dbać o należyty porządek oraz czystość na swoim stanowisku pracy. W praktyce różnie bywa. Dlatego zamiast wymagać od pracowników sprzątania po skończonej pracy, warto zastanowić się nad podjęciem dłuższej współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą.

 

Korzyść nr 1: oszczędność czasu i pieniędzy

Wbrew pozorom zatrudnienie zewnętrznej firmy sprzątającej to także spore odciążenie finansowe. Nie ma konieczności oddelegowania do tych czynności stałych pracowników, co z kolei wiązałoby się ze zmniejszeniem ich wydajności przy wykonywaniu innych zadań. Dzięki temu kadra może skupić się na codziennych obowiązkach i rozwoju firmy, a kwestiami porządkowymi zajmą się specjaliści z zewnątrz. Co więcej, nie trzeba inwestować w profesjonalny sprzęt i drogie urządzenia do specjalistycznego sprzątania.

 

Korzyść nr 2: gwarancja porządku i czystości na co dzień

Wybierając rzetelną firmę sprzątającą, możemy mieć pewność, że biuro będzie lśniące i pachnące na co dzień. Dzięki temu nie będzie straszna ani nagła wizyta ważnego klienta czy kluczowego partnera biznesowego ani kontrola z sanepidu bądź Państwowej Inspekcji Pracy.

 

Korzyść nr 3: lepsze samopoczucie i wydajność pracowników

Bałagan, a także kurz czy roztocza wpływają negatywnie zarówno na nasze samopoczucie, jak i zdrowie. A te z kolei mają ogromny wpływ na naszą wydajność. Czyste i pachnące biuro stwarza doskonale warunki do pracy i zachęca do działania, co przekłada się na osiąganie wyznaczonych celów.

 

Korzyść nr 4: brak konieczności zatrudnienia dodatkowych pracowników

Czasem sprzątanie należy do obowiązków pracowników, którzy po zakończeniu zmiany zobligowani są do przywrócenia należytego porządku oraz czystości w miejscu pracy. Często jednak jest to niemożliwe, by pracownikom biurowym dołożyć dodatkowe obowiązki. Wówczas konieczne staje się zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za sprzątanie – wiąże się to z utworzeniem dodatkowego stanowiska pracy, a tym samym kosztami dla pracodawcy. Pojawia się również problem, gdy ta osoba będzie przebywać na zwolnieniu chorobowym bądź urlopie. Zatrudnienie firmy zewnętrznej powala uniknąć tych problemów.

 

 

Korzyść nr 5: elastyczny grafik

Firmy sprzątające są niesamowicie elastyczne i potrafią dopasować się do potrzeb i oczekiwań klienta. Usługi mogą być wykonywane o każdej porze dnia, a nawet nocy, również w weekendy i inne dni wolne od pracy. Elastyczne podejście dotyczy również zakresu świadczonych usług – w razie potrzeby można w każdej chwili domówić dodatkowe pranie wykładziny czy też gruntowne czyszczenie tapicerki meblowej.

 

Korzyść nr 6: bezpieczeństwo sprzętu biurowego

W skład wyposażenia biur zazwyczaj wchodzą drogie sprzęty. Nawet w przypadku profesjonalnie wykonywanych usług sprzątania może dojść do wypadku w postaci chociażby zalania urządzeń elektrycznych czy też strącenia cennych przedmiotów z biurka bądź regału. Gdyby szkody te były następstwem działań pracownika, mógłby pojawić się problem z wyegzekwowaniem rekompensaty za nie. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, która posiada polisę ubezpieczeniową OC. Daje to pewność, że ewentualne szkody zostaną pokryte.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).