zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Niemowlęta i małe dzieci: kiedy bezpieczeństwo i higiena są kluczowe!


Kategorie

Filtrowanie

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Niemowlęta i małe dzieci: kiedy bezpieczeństwo i higiena są kluczowe!

Data dodania: 30-07-2020 Wyświetleń: 99 Jeśli goście przyjeżdżają z niemowlętami i małymi dziećmi, należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i higienę. Ale jakie środki możesz podjąć?

Miejsca, do których przyjeżdżają goście z małymi dziećmi, na przykład duże sklepy, restauracje, hotele, baseny, kryte place zabaw, lotniska i inne miejsca publiczne. Bezpieczeństwo i higiena najmłodszych gości to podstawa. Ale jak tworzy się bezpieczne i higieniczne środowisko?

Wyposażyć pomieszczenia sanitarne w przewijak :

Ma to następujące zalety:
  • Obecność przewijaka sprawia, że ​​odwiedzający nie muszą kłaść dzieci na podłodze, aby je zmienić. Przewijanie dzieci na ziemi może być denerwujące dla innych gości i nie jest higieniczne.
  • Zapewnia rodzicom / opiekunom wygodę i komfort, ponieważ mogą przewijać dziecko na odpowiedniej wysokości i nie muszą się schylać.
  • Zwiedzający mogą zawiesić swoje rzeczy na przewidzianych do tego hakach na przewijaku, dzięki czemu powierzchnia podłogi pozostaje wolna.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).