zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
508 146 278 / (18) 354 37 67

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» Wskazówki i porady dotyczące wyboru maty wejściowej


Kategorie

Filtrowanie

Kosz na śmieci Ecobin

Kosz na śmieci do segregacji odpadów 50 l ECOBIN98,00 zł90,90 zł brutto73,90 zł netto

Metalowy kosz na śmieci 30 l otwierany nogą

Kosz na śmieci metalowy 30 l z pedałem169,49 zł156,94 zł brutto127,59 zł netto

Profesjonalny odkurzacz do zbierania wody i suchych zanieczyszczeń

Odkurzacz na mokro i na sucho 30 l895,08 zł790,00 zł brutto642,28 zł netto

Przewijak dla dzieci do łazienki

Przewijak naścienny / Stanowisko do przewijania dzieci1 094,00 zł959,00 zł brutto779,67 zł netto

Mediclean Grill Foam pianka do czyszczenia grilli i piekarników

Grill Foam piana do czyszczenia grilli i piekarników 5L62,96 zł53,00 zł brutto43,09 zł netto

Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Medisept Velodes® Silk 250 ml

Płyn do dezynfekcji rąk w spreju Velodes® Silk 250 ml34,93 zł19,08 zł brutto17,67 zł netto

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
  Wola Łużańska 203
  38-322 Łużna
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Wskazówki i porady dotyczące wyboru maty wejściowej

Maty wejściowe nie tylko robią trwałe wrażenie na odwiedzających Twój lokal, ale służą również niezwykle praktycznemu celowi, zmniejszając ilość kurzu, brudu i brudu wnoszonego do budynku.

Przy wyborze mat wejściowych należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, takich jak bezpieczeństwo, ochrona i czystość. Indywidualne maty wejściowe wykonane na zamówienie dla Twojej lokalizacji są również okazją do wzmocnienia Twojej marki i zapewnienia ciepłego powitania.
 

Bezpieczeństwo przede wszystkim


Wybierając matę wejściową, należy przede wszystkim pamiętać o barierce ochronnej, którą muszą zapewnić. Ograniczenie liczby poślizgnięć i upadków napotykanych przez gości i personel ma kluczowe znaczenie.

Maty chłonne ograniczą ilość wody przynoszonej z zewnątrz w te deszczowe dni, minimalizując ryzyko jakichkolwiek wypadków.

Zewnętrzna gumowa skrobaczka , maty z włosia lub o strukturze plastra miodu zapewniają dostępną powierzchnię chroniącą wejście do Twojej posesji, a także są przyjazne dla kół i wózków.

Podobnie, zewnętrzne łapacze brudu i maty barierowe mogą wytrzymać natężenie ruchu, ale nie powodują problemów dla wózków inwalidzkich lub wózków dziecięcych. Warto również pamiętać, że pełna rewolucja wózka inwalidzkiego wymaga około 2,5 m, aby zmyć brud z kół na matę wejściową.
 

Ochrona podłóg


Oprócz ochrony Ciebie i Twoich gości maty wejściowe mogą również chronić Twoje podłogi przed uszkodzeniami.

Zastanów się, ile i jaki rodzaj ruchu napływa do Twojego zakładu. Obiekty handlowe i placówki opieki zdrowotnej powinny priorytetowo traktować ochronę przed ogromną liczbą osób, podobnie jak szkoły, biura i restauracje. Wszystkie te lokalizacje będą obsługiwać duże natężenie ruchu przy wejściu, dlatego należy zastosować trwałe, wytrzymałe maty.

Do 80% kurzu, piasku i brudu jest wnoszonych do budynku z zewnątrz, więc wybierz matę, która pomoże to zmniejszyć. Z pewnością opłaci się na dłuższą metę, zmniejszając koszty czyszczenia i robocizny, jednocześnie chroniąc fizyczną powierzchnię podłogi wokół wejścia do budynku.
 
Wycieraczka wewnętrznawycieraczka wejściowamata podłogowa wewnętrzna
 

Maty higieniczne i zmywalne.


Wielu z nas jest uczulonych na niektóre składniki kurzu, więc ograniczenie ilości wnoszonej do budynku z pewnością ma pewne korzyści zdrowotne. Zanieczyszczenia i zarazki przenoszone do domu przez buty, a następnie wchodzące na dywan w całym budynku mogą być problematyczne, szczególnie w szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej.

Rozważ maty zatrzymujące brud, aby zatrzymać przepływ u źródła, a także wybierz maty, które mogą wytrzymać regularne głębokie czyszczenie ze względu na higienę.
 

Podwójne maty dla podwójnej ochrony.


Każde wejście jest inne, więc musisz wybrać maty odpowiednie dla swoich potrzeb.

Dlaczego nie wybrać niestandardowej opcji podwójnego maty? Połączenie mat zewnętrznych i wewnętrznych zapewni, że obuwie będzie można wyczyścić i wysuszyć z mat zewnętrznych, a następnie w mniejszym stopniu po wejściu do środka.

W tandemie powinno być mniej brudu, błota lub brudu, przepuszczania przez gości oraz ograniczenia poślizgnięć i upadków. Niestandardowe wycieraczki wejściowe zapewnią, że otrzymasz wycieraczki, które będą pasować zarówno do Twojej przestrzeni, jak i budżetu.
 

Wyróżnij się dzięki niestandardowym matom z logo.


Pamiętaj, że maty wejściowe mogą być jedną z pierwszych rzeczy, z którymi ludzie spotykają się po przybyciu do Twojego budynku. Dywaniki z nadrukowanym logo mogą prezentować Twoją markę lub stanowić wiadomość powitalną, a także działać jako trwała i chłonna powierzchnia, na której goście mogą wycierać stopy.

Zastanów się nad dopasowaniem koloru do swojego wystroju i pomyśl o zainwestowaniu w maty z logo, które wzmocnią Twoją markę. Jest rzeczą oczywistą, że maty przyjazne dla kół i wózków powinny być używane, aby każdy odwiedzający miał łatwy dostęp.
 

Wniosek


Nasze wskazówki pomogą Ci wziąć pod uwagę różne aspekty przy wyborze mat wejściowych, które są zarówno praktyczne, jak i robią świetne pierwsze wrażenie. Jeśli potrzebujesz porady na temat tego, które maty są dla Ciebie najlepsze, lub potrzebujesz szybkiej dostawy mat premium, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
-->
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).