zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Wskazówki i porady dotyczące wyboru maty wejściowej


Kategorie

Filtrowanie

Stojak łazienkowy

Stojak łazienkowy na szczotkę do WC i papier toaletowy112,46 zł80,01 zł brutto65,05 zł netto

Gąbka Vileda do czyszczenia delikatnych powierzchni

Gąbka Vileda z delikatnym padem białym6,11 zł5,31 zł brutto4,32 zł netto

Rękawice lateksowe XS

Rękawice diagnostyczne lateksowe XS59,92 zł26,46 zł brutto24,50 zł netto

Papier toaletowy Jumbo biały

Papier toaletowy BIG ROLL7,28 zł6,15 zł brutto5,00 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE czerwone

Worki na śmieci czerwone 240 l LDPE20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

Maszyna do czyszczenia podłóg

Szorowarka jednotarczowa VIPER LS160HD6 973,73 zł6 212,45 zł brutto5 050,77 zł netto

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza1 150,75 zł1 052,52 zł brutto855,71 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Wskazówki i porady dotyczące wyboru maty wejściowej

Maty wejściowe nie tylko robią trwałe wrażenie na odwiedzających Twój lokal, ale służą również niezwykle praktycznemu celowi, zmniejszając ilość kurzu, brudu i brudu wnoszonego do budynku.

Przy wyborze mat wejściowych należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, takich jak bezpieczeństwo, ochrona i czystość. Indywidualne maty wejściowe wykonane na zamówienie dla Twojej lokalizacji są również okazją do wzmocnienia Twojej marki i zapewnienia ciepłego powitania.
 

Bezpieczeństwo przede wszystkim


Wybierając matę wejściową, należy przede wszystkim pamiętać o barierce ochronnej, którą muszą zapewnić. Ograniczenie liczby poślizgnięć i upadków napotykanych przez gości i personel ma kluczowe znaczenie.

Maty chłonne ograniczą ilość wody przynoszonej z zewnątrz w te deszczowe dni, minimalizując ryzyko jakichkolwiek wypadków.

Zewnętrzna gumowa skrobaczka , maty z włosia lub o strukturze plastra miodu zapewniają dostępną powierzchnię chroniącą wejście do Twojej posesji, a także są przyjazne dla kół i wózków.

Podobnie, zewnętrzne łapacze brudu i maty barierowe mogą wytrzymać natężenie ruchu, ale nie powodują problemów dla wózków inwalidzkich lub wózków dziecięcych. Warto również pamiętać, że pełna rewolucja wózka inwalidzkiego wymaga około 2,5 m, aby zmyć brud z kół na matę wejściową.
 

Ochrona podłóg


Oprócz ochrony Ciebie i Twoich gości maty wejściowe mogą również chronić Twoje podłogi przed uszkodzeniami.

Zastanów się, ile i jaki rodzaj ruchu napływa do Twojego zakładu. Obiekty handlowe i placówki opieki zdrowotnej powinny priorytetowo traktować ochronę przed ogromną liczbą osób, podobnie jak szkoły, biura i restauracje. Wszystkie te lokalizacje będą obsługiwać duże natężenie ruchu przy wejściu, dlatego należy zastosować trwałe, wytrzymałe maty.

Do 80% kurzu, piasku i brudu jest wnoszonych do budynku z zewnątrz, więc wybierz matę, która pomoże to zmniejszyć. Z pewnością opłaci się na dłuższą metę, zmniejszając koszty czyszczenia i robocizny, jednocześnie chroniąc fizyczną powierzchnię podłogi wokół wejścia do budynku.
 
Wycieraczka wewnętrznawycieraczka wejściowamata podłogowa wewnętrzna
 

Maty higieniczne i zmywalne.


Wielu z nas jest uczulonych na niektóre składniki kurzu, więc ograniczenie ilości wnoszonej do budynku z pewnością ma pewne korzyści zdrowotne. Zanieczyszczenia i zarazki przenoszone do domu przez buty, a następnie wchodzące na dywan w całym budynku mogą być problematyczne, szczególnie w szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej.

Rozważ maty zatrzymujące brud, aby zatrzymać przepływ u źródła, a także wybierz maty, które mogą wytrzymać regularne głębokie czyszczenie ze względu na higienę.
 

Podwójne maty dla podwójnej ochrony.


Każde wejście jest inne, więc musisz wybrać maty odpowiednie dla swoich potrzeb.

Dlaczego nie wybrać niestandardowej opcji podwójnego maty? Połączenie mat zewnętrznych i wewnętrznych zapewni, że obuwie będzie można wyczyścić i wysuszyć z mat zewnętrznych, a następnie w mniejszym stopniu po wejściu do środka.

W tandemie powinno być mniej brudu, błota lub brudu, przepuszczania przez gości oraz ograniczenia poślizgnięć i upadków. Niestandardowe wycieraczki wejściowe zapewnią, że otrzymasz wycieraczki, które będą pasować zarówno do Twojej przestrzeni, jak i budżetu.
 

Wyróżnij się dzięki niestandardowym matom z logo.


Pamiętaj, że maty wejściowe mogą być jedną z pierwszych rzeczy, z którymi ludzie spotykają się po przybyciu do Twojego budynku. Dywaniki z nadrukowanym logo mogą prezentować Twoją markę lub stanowić wiadomość powitalną, a także działać jako trwała i chłonna powierzchnia, na której goście mogą wycierać stopy.

Zastanów się nad dopasowaniem koloru do swojego wystroju i pomyśl o zainwestowaniu w maty z logo, które wzmocnią Twoją markę. Jest rzeczą oczywistą, że maty przyjazne dla kół i wózków powinny być używane, aby każdy odwiedzający miał łatwy dostęp.
 

Wniosek


Nasze wskazówki pomogą Ci wziąć pod uwagę różne aspekty przy wyborze mat wejściowych, które są zarówno praktyczne, jak i robią świetne pierwsze wrażenie. Jeśli potrzebujesz porady na temat tego, które maty są dla Ciebie najlepsze, lub potrzebujesz szybkiej dostawy mat premium, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).