zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Zmywarki do naczyń - podstawy działania i ich rodzaje


Kategorie

Filtrowanie

Stalowy duży pojemnik na papier toaletowy w roli jumbo STEEL MAXI

Dozownik do papieru toaletowego STEEL MAXI171,46 zł129,15 zł brutto105,00 zł netto

Płyn do prania dywanów maszynowo Per Mobil 10 l

Płyn do prania dywanów maszynowo Per Mobil 10 l114,33 zł94,00 zł brutto76,42 zł netto

Mediclean mydło antybakteryjne Vanessa 0,5l z dozownikiem

Antybakteryjne mydło w płynie z pompką Vanessa 0.5l17,97 zł11,82 zł brutto9,61 zł netto

Przewijak dla dzieci do łazienki

Przewijak naścienny / Stanowisko do przewijania dzieci1 094,00 zł959,00 zł brutto779,67 zł netto

Stalowa szczotka do WC - matowa

Szczotka do toalet Roxanne - mat23,04 zł22,09 zł brutto17,96 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U SILVER Bartłomiej Srebro
  Biuro oraz magazyn:
  ul. Kościuszki 38 A
  38-300 Gorlice
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Zmywarki do naczyń - podstawy działania i ich rodzaje

Data dodania: 23-06-2021
Automatyczne zmywarki do naczyń zapewniają ogromną oszczędność czasu i wysiłku; minimalizują pękanie poprzez ograniczenie obsługi naczyń; pomagają utrzymać porządek w kuchni i porządek; a sprzątanie po zabawie jest uproszczone. Są to korzyści, które bardzo przemawiają do konsumentów.

Aby zapewnić utrzymanie standardów zdrowia publicznego, szpitale i wiele innych instytucji gastronomicznych jest prawnie zobowiązanych do mycia naczyń automatycznymi metodami zmywania.

Korzyści płynące z automatycznej zmywarki do naczyń oraz specjalnie opracowanych detergentów i środków do zmywania naczyń można osiągnąć tylko wtedy, gdy są one używane prawidłowo. Dlatego ważne jest, aby użytkownik zrozumiał, jak działa zmywarka, jakie są jej funkcje oraz jak prawidłowo ją ładować i obsługiwać. Informacje te zawierają instrukcje obsługi i opakowania detergentów.

Gastronomiczna zmywarka do mycia naczyń
 

Zmywarka


Zadaniem zmywarki jest zapewnienie działania mechanicznego niezbędnego do rozprowadzenia i skierowania roztworu detergentu oraz spłukiwania wody nad, pod i wokół naczyń w celu poluzowania i usunięcia zabrudzeń. Zmywarka musi również usuwać z maszyny wodę zabrudzoną po każdej fazie cyklu i zapewniać suszenie naczyń po zakończeniu procesu czyszczenia.
 

Systemy myjące


Automatyczne zmywarki różnią się konstrukcją systemów zmywania (lub sposobem rozprowadzania wody). Niektóre mają jedno źródło wody, inne mogą mieć kilka źródeł wody. Rozprowadzanie wody w zmywarkach odbywa się za pomocą ramion natryskowych lub wież natryskowych (lub w przypadku niektórych starszych modeli za pomocą wirnika). Konstrukcja ramion lub wież spryskujących może różnić się wielkością, kształtem i umiejscowieniem w zmywarce, a także liczbą, wielkością i lokalizacją ich portów wodnych (otworów, przez które przepływa woda). Wszystkie systemy zmywające wykonują dobrą robotę, ale te z mniejszą ilością źródeł wody wymagają większej ostrożności podczas ładowania naczyń, aby zapobiec blokowaniu procesu zmywania w różnych częściach zmywarki, zwłaszcza w narożnikach.
 

Woda


Rolą wody jest rozpuszczanie i przenoszenie detergentu, zwilżanie i rozluźnianie zabrudzeń oraz skuteczne spłukiwanie zabrudzeń. Szybkość rozprowadzania wody w zmywarce zapewnia działanie szorujące w celu poluzowania i usunięcia brudu.
 

Ilość


Mycie w zmywarce odbywa się przy użyciu stosunkowo niewielkiej ilości wody. Wbrew temu, co niektórzy sądzą, zmywarka nie napełnia się całkowicie, tak jak pralka. Zmywarka zamiast tego wykorzystuje kilka małych napełnień podczas cyklu, aby wykonać operacje mycia i płukania. Całkowita objętość wody użytej w pełnym cyklu może wahać się od 6 do 10 galonów, w zależności od liczby prań i płukań zawartych w tym konkretnym cyklu.

Ciśnienie wody w domu może czasami być zauważalnie obniżone ze względu na liczne zapotrzebowanie na wodę w gospodarstwie domowym. W rezultacie może wystąpić niewystarczająca ilość wody w zmywarce. Można tego uniknąć, utrzymując kąpiel, pranie i inne czynności wymagające minimalnej ilości wody podczas pracy maszyny.
 
 

Temperatura


Temperatura wody jest ważnym czynnikiem w rozpuszczaniu detergentu, usuwaniu zabrudzeń z jedzenia i prawidłowym suszeniu naczyń. Aby robić te rzeczy najskuteczniej, temperatura wody w zmywarce nie powinna być niższa niż 130 stopni F (54,4 stopni C). Wraz ze spadkiem temperatury usuwanie tłustych i tłustych zabrudzeń staje się trudniejsze; Na naczyniach mogą wystąpić plamy i błonki, a także nieprawidłowe suszenie.
 

Twardość


Przeszkodą jest ilość minerałów twardości i innych rozpuszczonych w wodzie ciał stałych

Zobacz również:
Jaki środek do zmywarki naczyń stosować?

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).