zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» » Co nas czeka w 2021 roku w branży rękawic jednorazowych?


Kategorie

Filtrowanie

Suszarka do rąk MISTRAL 1800 W

Suszarka do rąk 1800W GTX168,00 zł133,90 zł brutto108,86 zł netto

Przewijak dla niemowląt z atestem PZH Faneco LBCTH

Przewijak ścienny, składany dla niemowląt Faneco896,00 zł659,00 zł brutto535,77 zł netto

Szczotka toaletowa ze stali nierdzewnej

Szczotka WC Roxanne WZ3 - połysk 23,04 zł21,48 zł brutto17,46 zł netto

Dozownik łokciowy 0,75l Salamanka

EKA dozownik łokciowy do płynów dezynfekcyjnych 0,75l130,13 zł109,24 zł brutto88,81 zł netto

Mydło w płynie Olivia 0,5l z dozownikiem Mediclean

Mydło w płynie z dozownikiem Mediclean Olivia 500ml14,96 zł9,07 zł brutto7,37 zł netto

Pojemnik na papier toaletowy Jumbo

Dozownik / Pojemnik na papier toaletowy Jumbo46,83 zł41,00 zł brutto33,33 zł netto

Wózek do sprzątania z tworzywa sztucznego ABS z mopem kentucky

Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x17L z mopem sznurkowym338,50 zł312,84 zł brutto254,34 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U SILVER Bartłomiej Srebro
  Biuro oraz magazyn:
  ul. Kościuszki 38 A
  38-300 Gorlice
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Co nas czeka w 2021 roku w branży rękawic jednorazowych?

Data dodania: 16-02-2021
Wiele osób w branży rękawiczek jednorazowych zastanawia się, co przyniesie rok 2021. Przynajmniej na początku będzie wyglądać podobnie jak rok 2020.

Produkcja rękawiczek jednorazowych

W roku, w którym COVID-19 rozpoczął swoją drogę zniszczenia w globalnym społeczeństwie , zmiany, które widzieliśmy w każdej branży i każdym aspekcie życia, są bezprecedensowe. Zarażono dziesiątki milionów ludzi na całym świecie. Ponad 1,6 miliona zmarło, w tym ponad 300 000 w samych Stanach Zjednoczonych. Dewastacja gospodarcza jest powszechna. Wielkie wojny kulturowe o coś tak prostego, jak noszenie maski na twarz , zdominowały nagłówki gazet i spowodowały wysoce wątpliwe zachowanie .

Nikt oczywiście nie wie, co nas czeka. Spodziewamy się, że znaczna część roku 2021 będzie wyglądać bardzo podobnie do tego, co widzieliśmy w 2020 r. Ceny rękawic prawdopodobnie pozostaną wysokie, zwłaszcza w przypadku nitrylu i lateksu , a podaż będzie miała trudności z nadążeniem za popytem. Ogólnie spodziewamy się, że rok 2021 będzie rokiem przejściowym, ponieważ będziemy dążyć do osiągnięcia równowagi między podażą a popytem w branży.

 

Wyzwania roku 2020 trwają nadal


Jak wszyscy na naszej planecie, przemysł rękawiczek jednorazowych spędził 2020 rok walcząc ze skutkami pandemii. Potrzeba rękawiczek i innych form osobistego wyposażenia ochronnego jest nadal duża. Producenci starali się zwiększyć produkcję rękawic, aby sprostać popytowi. Zamówienia na rękawice, które wcześniej były planowane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, są teraz rezerwowane z wyprzedzeniem co najmniej 18 miesięcy. Duże wzrosty produkcji wymagają czasu. Producenci robią wszystko, co w ich mocy, aby przekroczyć obecne ograniczenia. Na krótką metę to po prostu nie wystarczy.
 

Wszechobecność rękawiczek jednorazowych


Jednym z czynników napędzających popyt jest bezprecedensowa świadomość, jaką przywiązuje się do rękawic podczas tej pandemii. Każde zdjęcie lub film z relacji z pandemii przedstawia wiele zdjęć rękawiczek. Oprócz ratowników, zdjęcia pokazują przeciętnych obywateli w rękawiczkach - wszędzie. Widać je w sklepach zarówno dla pracowników, jak i klientów. Społeczeństwo głównego nurtu jest dziś bardziej świadome kwestii higieny rąk niż kiedykolwiek wcześniej.

Podsumowując, rok 2020 był największą kampanią reklamową rękawiczek jednorazowych w historii świata, większą niż ktokolwiek może lub kiedykolwiek kupi. Poza tym rękawiczki jednorazowe nigdy wcześniej nie były produktem z najwyższej półki - zawsze stanowiły element pomocniczy lub mniejszy. W sklepach nigdy nie uznano ich za godnych konkurowania o miejsce przy ladzie frontowej i spadły na przypadkowe półki z tyłu sklepu.

Z niecierpliwością czekamy, rękawiczki jednorazowe nie są już czymś dodatkowym. Mogą nie pozostać przedmiotem najwyższego poziomu, ale ogólny wzrost popytu jest prawdopodobnie trwały. Więcej ludzi jest świadomych higieny i bezpieczeństwa i chce rękawic.

 

Czego się spodziewać w 2021 roku


Spodziewamy się, że rynek rękawiczek jednorazowych ustabilizuje się, gdy przejdziemy do drugiej połowy 2021 roku - głównie i miejmy nadzieję, ze względu na szczepionki pomagające opanować pandemię . Popyt i podaż będą nadal nierównomierne z powodu ciągłego niedoboru zdolności produkcyjnej nitrylu. Ogólnie rzecz biorąc, ceny prawdopodobnie się ustabilizują ze względu na częstsze stosowanie łatwiejszych w produkcji rękawic winylowych (PVC). Jednak chociaż produkcja rękawic winylowych może być łatwiejsza do skalowania, większość klientów woli kupować rękawice nitrylowe ze względu na ich wytrzymałość, wszechstronność i wygodę. Każdy wzrost podaży nitrylu będzie stopniowy.

Początek 2021 roku prawdopodobnie będzie przypominał rok 2020. Ceny rękawic w wielu przypadkach będą rosły, dopóki nie zobaczymy zmniejszenia skali pandemii. Można śmiało powiedzieć, że podaż, popyt i ceny zostaną zresetowane na zupełnie innym poziomie niż COVID-19.

 

Wiele pytań bez odpowiedzi


W miarę zbliżania się do 2021 r. Nadal będzie pojawiać się wiele pytań i niejasności. Jak rozegrają się logistyczne szczegóły dystrybucji szczepionek, zarówno w kraju, jak i poza nim ? Jak szybko możemy zaszczepić dużą część populacji? Jak rozegra się pandemia w biednych i odległych częściach globu? Czy przedwczesne i prawie nieuniknione próby powrotu do „normalności” spowodują wybuchy epidemii? Nikt nie może z całą pewnością odpowiedzieć na te pytania. Naszą najlepszą rekomendacją jest skupienie się na klientach i określenie ich potrzeb, planowanie z wyprzedzeniem i kreatywność.
Polecane rękawiczki jednorazowe Polecane uchwyty na rękawiczki jednorazowe Rękawice foliowe

Może Cię zainteresować

Jakie rękawice ochronne wybrać?

Jakie rękawice ochronne wybrać?

Stojąc przed sklepową półką lub przeglądając oferty w Internecie Klienci często zastanawiają się, czym różnią się poszczególne modele rękawic ochronnych i które z nich powinni wybrać. Poniżej prezentujemy kilka fachowych porad - być może ułatwią one zakup właściwego produktu.
 

Rękawice lateksowe, nitrylowe czy winylowe

Rękawice lateksowe, nitrylowe czy winylowe
Do prac domowych, przygotowywania posiłków, w szpitalach, przychodniach medycznych i innych ośrodkach opieki zdrowotnej, salonach kosmetycznych, sklepach spożywczych - jednorazowe rękawice ochronne używane są w wielu dziedzinach życia, obecnie jeszcze częściej niż zwykle. Na rynku dostępne są wersje lateksowe, nitrylowe oraz winylowe. Które z nich wybrać?
 

Co musisz wiedzieć o środkach do dezynfekcji rąk

Co musisz wiedzieć o środkach do dezynfekcji rąk
Co to jest dezynfekcja rąk? Jaki jest najlepszy sposób na zastosowanie środków dezynfekujących do rąk w celu zabicia zarazków? Czy środek dezynfekujący do rąk zabija wszystkie zarazki, w tym wirus grypy?
 

Jaki wybrać automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk?

Jaki wybrać automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk?
Automatyczne dozowniki używane do dostarczania środków odkażających pracownikom lub personelowi w miejscu pracy są najlepszą opcją. Dzięki automatycznemu dozownikowi środka odkażającego w miejscu pracy wielu pracowników prawdopodobnie poświęca czas na utrzymanie rąk w czystości.
 

Rękawiczki jednorazowe - wszystko co musisz o nich wiedzieć

Rękawiczki jednorazowe - wszystko co musisz o nich wiedzieć
Chroń siebie i swoich pacjentów za pomocą rękawic. Rękawiczki jednorazowe to skuteczny, ale niedrogi sposób na powstrzymanie rozprzestrzeniania się zarazków, bakterii, płynów ustrojowych i innych zanieczyszczeń z człowieka na człowieka.
 

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).