zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

» Rękawiczki jednorazowe - wszystko co musisz o nich wiedzieć


Kategorie

Filtrowanie

Dozownik łokciowy Dermados Ecolab 0.5 l do płynów dezynfekujących i mydła

Dozownik łokciowy Dermados Ecolab 0.5 l 235,85 zł137,96 zł brutto112,16 zł netto

Dozownik do papieru toaletowego USO

Pojemnik na papier toaletowy USO73,55 zł60,88 zł brutto49,50 zł netto

Stalowy duży pojemnik na papier toaletowy w roli jumbo STEEL MAXI

Dozownik do papieru toaletowego STEEL MAXI171,46 zł168,51 zł brutto137,00 zł netto

Mydło w płynie Olivia 0,5l z dozownikiem Mediclean

Mydło w płynie z dozownikiem Mediclean Olivia 500ml14,96 zł9,07 zł brutto7,37 zł netto

Mediclean mydło antybakteryjne Vanessa 0,5l z dozownikiem

Antybakteryjne mydło w płynie z pompką Vanessa 0.5l17,97 zł11,82 zł brutto9,61 zł netto

Wózek do sprzątania z tworzywa sztucznego ABS z mopem kentucky

Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x17L z mopem sznurkowym338,50 zł312,84 zł brutto254,34 zł netto

Antybakteryjne mydło do rąk i całego ciała (Vanessa) 5 L

Antybakteryjne mydło do rąk i całego ciała (Vanessa) 5 L45,98 zł42,56 zł brutto34,60 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

 • P.H.U SILVER Bartłomiej Srebro
  Biuro oraz magazyn:
  ul. Kościuszki 38 A
  38-300 Gorlice
 • Napisz e-mail:sklep@esilver.com.pl
 • Zadzwoń508 146 278
  514 915 082
  18 354 37 67
 • Godziny pracyOd poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00

Rękawiczki jednorazowe - wszystko co musisz o nich wiedzieć


Chroń siebie i swoich pacjentów za pomocą rękawic. Rękawiczki jednorazowe to skuteczny, ale niedrogi sposób na powstrzymanie rozprzestrzeniania się zarazków, bakterii, płynów ustrojowych i innych zanieczyszczeń z człowieka na człowieka. 

Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe stają się coraz bardziej powszechne w prawie wszystkich branżach. Chociaż niekoniecznie zapewniają wysoki poziom odporności na przecięcia lub przebicia, stały się nieocenione dla pracowników, którzy potrzebują szybkiej i łatwej warstwy ochrony. Widzimy rękawiczki jednorazowe używane w zastosowaniach medycznych, salonach, gastronomii i nie tylko. Istnieje kilka kluczowych powodów, dla których rękawiczki jednorazowe stały się standardem na całym świecie.

Ponieważ rękawiczki jednorazowe są stosunkowo niedrogie i łatwe do zakładania i zmiany, ich użycie jest bardzo łatwe, aby zapobiec wszelkiego rodzaju zakażeniom krzyżowym w każdej sytuacji. Praktycznie w każdym miejscu pracy istnieje ryzyko zakażenia krzyżowego, czy to chemikaliami, żywnością czy płynami ustrojowymi. Używanie jednorazowych rękawiczek do oddzielnych zadań pomoże ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków i bakterii.

Rękawiczki jednorazowe pomagają chronić nasze zdrowie, zapobiegając rozprzestrzenianiu się infekcji. Używaj rękawiczek do ochrony przed takimi płynami ustrojowymi, jak krew, mocz, ślina, krew, tkanki ciała, błony śluzowe i pęknięta skóra.

 

Zalety rękawiczek jednorazowych


W branży medycznej noszenie rękawiczek jednorazowych pomaga chronić personel medyczny przed szeregiem potencjalnych zagrożeń. Wykazano, że używanie jednorazowych rękawiczek i zmienianie ich między zadaniami znacznie zmniejsza rozprzestrzenianie się chorób ze szpitali i innych placówek medycznych. Pamiętaj, aby zdjąć rękawiczki podczas dotykania typowych powierzchni, takich jak telefony, komputery, klamki lub uchwyty w drzwiach, w przeciwnym razie rękawice przeniesie te zarazki na te powierzchnie, a następnie ktoś dotknie przedmiotu bez rękawiczek, a zanieczyszczenie będzie się szybko rozprzestrzeniać.
 

Rodzaje rękawiczek jednorazowych


Przy tak wielu typach jednorazowych rękawiczek dostępnych obecnie na rynku wybór czasami może być zniechęcający. Rękawice lateksowe zwykle zapewniają najlepszą ochronę przed bakteriami i wirusami, o ile pacjent lub osoba nosząca nie ma alergii na lateks. Uważa się, że rękawice syntetyczne zapewniają lepszą ochronę chemiczną. Rękawice nitrylowe nie zawierają lateksu i zapewniają wyższy stopień ochrony przed wirusami, oprócz zapewnianej przez nie ochrony chemicznej. Ostatecznie wybór należy do Ciebie. Jedno jest pewne, rękawiczki jednorazowe są lepsze niż gołe ręce, gdy mamy do czynienia z potencjalnie zakaźnymi zarazkami.
 

Zastosowanie rękawiczek jednorazowych


Jednorazowe rękawiczki są niezbędne w każdej branży i zapewniają pracownikom trwałe okrycia rąk, których potrzebują, aby zapewnić czystość i higienę żywności podczas jej przygotowywania. Pozostaw pudełka z rękawiczkami do przygotowywania żywności na blacie lub stole roboczym, aby personel mógł szybko chwycić parę przed dotknięciem artykułów spożywczych. Te jednorazowe rękawiczki są wygodnie jednorazowe, więc w razie potrzeby można je wyrzucić.

Rękawiczki jednorazowe pomogą chronić przed nieznanymi i niespodziewanymi substancjami, z którymi mogą się zetknąć pracownicy, ponieważ dodają dodatkową warstwę ochronną do skóry. Zapewnia łatwą ochronę, ponieważ większość jednorazowych rękawiczek jest bardzo cienka, więc nie powinna ograniczać zręczności ani wrażliwości dotykowej, która może być potrzebna do wykonania zadania.

Warto wiedzieć:
Używanie jednorazowych rękawiczek i zmienianie ich między zadaniami może znacznie ograniczyć szybkie rozprzestrzenianie się chorób, które występują w szpitalach i gabinetach lekarskich. Jedną z ważnych rzeczy do zapamiętania, szczególnie w przypadku ryzyka groźnych zarazków, jest prawidłowe zdejmowanie rękawic poprzez złożenie ich na sobie, aby szkodliwe wirusy i bakterie pozostały zamknięte.Polecane produkty Dozowniki do rękawic jednorazowych Rękawice foliowe
Może Cię zainteresować

Czy środek do dezynfekcji rąk i mydło na bazie alkoholu zabijają koronawirusa?

Czy środek do dezynfekcji rąk i mydło na bazie alkoholu zabijają koronawirusa?

Epidemia koronawirusa COVID-19 stawia kraj - i świat - w stan najwyższej gotowości. W tej chwili zapobieganie rozprzestrzenianiu się choroby jest tak proste, jak utrzymanie wysokich standardów higieny. Oznacza to, że regularne mycie i odkażanie rąk nigdy nie było ważniejsze. Ale czy zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa jest naprawdę tak proste, jak stosowanie środka do dezynfekcji rąk i mycie rąk?
 

Jakie rękawice ochronne wybrać?

Jakie rękawice ochronne wybrać?

Stojąc przed sklepową półką lub przeglądając oferty w Internecie Klienci często zastanawiają się, czym różnią się poszczególne modele rękawic ochronnych i które z nich powinni wybrać. Poniżej prezentujemy kilka fachowych porad - być może ułatwią one zakup właściwego produktu.
 

Rękawice lateksowe, nitrylowe czy winylowe

Rękawice lateksowe, nitrylowe czy winylowe
Do prac domowych, przygotowywania posiłków, w szpitalach, przychodniach medycznych i innych ośrodkach opieki zdrowotnej, salonach kosmetycznych, sklepach spożywczych - jednorazowe rękawice ochronne używane są w wielu dziedzinach życia, obecnie jeszcze częściej niż zwykle. Na rynku dostępne są wersje lateksowe, nitrylowe oraz winylowe. Które z nich wybrać?
 

Co musisz wiedzieć o środkach do dezynfekcji rąk

Co musisz wiedzieć o środkach do dezynfekcji rąk
Co to jest dezynfekcja rąk? Jaki jest najlepszy sposób na zastosowanie środków dezynfekujących do rąk w celu zabicia zarazków? Czy środek dezynfekujący do rąk zabija wszystkie zarazki, w tym wirus grypy?
 

Jaki wybrać automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk?

Jaki wybrać automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk?
Automatyczne dozowniki używane do dostarczania środków odkażających pracownikom lub personelowi w miejscu pracy są najlepszą opcją. Dzięki automatycznemu dozownikowi środka odkażającego w miejscu pracy wielu pracowników prawdopodobnie poświęca czas na utrzymanie rąk w czystości.
 

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).