zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Automatyczne systemy dozowników do higieny rąk


Kategorie

Filtrowanie

Kosz na śmieci łazienkowy 5 L stal nierdzewna satyna

Łazienkowy Kosz na śmieci 5 litrów stal nierdzewna satyna51,43 zł48,34 zł brutto39,30 zł netto

Papier toaletowy CleanPRO Jumbo biały

Papier toaletowy biały Jumbo 150m11,32 zł10,50 zł brutto8,54 zł netto

Metalowy kosz na śmieci 12l  stal szlachetna biała

Biały kosz na śmieci 12l stal nierdzewna100,00 zł96,65 zł brutto78,58 zł netto

Szampon do mycia samochodów

Royal Shampoo preparat do mycia samochodów 10L 87,40 zł67,12 zł brutto54,57 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE żółte

Worki na śmieci LDPE 240 l żółte20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

Mydło w pianie 1000 ml - wkład z pompką spieniającą

Mydło w piance Katrin - jednorazowy wkład 1000 ml 29,80 zł26,08 zł brutto21,20 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Automatyczne systemy dozowników do higieny rąk

Udowodniono, że bezdotykowe dozowniki środków dezynfekujących zwiększają zgodność i zmniejszają ryzyko zakażenia krzyżowego. Z tych powodów wytyczne Instytutu Roberta Kocha zalecają automatyczne systemy dozujące do dezynfekcji rąk.


Ponad 80 procent wszystkich infekcji przenoszonych jest przez ręce. Szczególnie w środowisku medycznym staranna higiena rąk ma szczególne znaczenie. Problem: Wiele niezbędnych dezynfekcji rąk nie jest konsekwentnie wykonywanych w codziennej praktyce. Przyczyny tego są wielorakie i sięgają od niedostatecznej dostępności środków dezynfekujących po stale rosnącą koncentrację pracy w pielęgniarstwie i opiece nad pacjentem.

Najskuteczniejszym sposobem poprawy zgodności jest pakiet środków. Ważnym elementem jest tutaj zorientowane na pacjenta rozmieszczenie dozowników środków dezynfekujących. Łatwo dostępne rozmieszczenie dozowników i przyciągające wzrok obudowy w kolorze sygnału to kolejne elementy zapobiegania infekcjom.
 

Praca bezkontaktowa: higieniczna i wygodna


Innym i jak dotąd niedocenianym elementem w tym kontekście jest zastosowanie systemów dozujących sterowanych czujnikami. Bezkontaktowa praca nie tylko zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się mikroorganizmów, ale także zwiększa częstotliwość stosowania.

Kompleksowe badanie w RWTH University Hospital Aachen potwierdza pozytywny wpływ dawców automatycznych na zgodność. Wzrost dezynfekcji rąk o ponad 50 procent zaobserwowano po wdrożeniu dozowników bezdotykowych na oddziale intensywnej terapii. *

Wyniki praktyki znajdują odzwierciedlenie w najnowszych zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Higieny Szpitalnej eV (DGKH) oraz Komisji ds. Zapobiegania Zakażeniom, Komisji ds. Higieny Szpitalnej i Zapobiegania Zakażeniom (KRINKO) w Instytucie Roberta Kocha.

Rekomendacja KRINKO dotycząca higieny rąk w placówkach służby zdrowia opublikowana w 2016 roku w rozdziale 7 dotyczącym wymagań dla dozowników środków do dezynfekcji rąk i środków do mycia rąk stwierdza:

Dlatego urządzenia bezdotykowe mogą być wykorzystywane jako cenny element środków ochrony przed infekcjami, szczególnie w obszarach wrażliwych higienicznie. W odniesieniu do bezpieczeństwa dostaw w przypadku awarii, sprytnie przemyślane cechy produktu mogą wspierać: W ten sposób chowane dźwignie obsługi awaryjnej w dozowniku zapewniają działanie przy niskim poziomie naładowania baterii i trwale poprawiają ochronę pacjenta.

* Scheithauer, S., Haefner, H., Koch, A., Lemmen, S. Zwiększenie wydajności alkoholowej dezynfekcji rąk dzięki nowym bezdotykowym dozownikom. Streszczenia XXI ECCMID / 27

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).