zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Wszystko co musisz wiedzieć o dozownikach do dezynfekcji rąk


Kategorie

Filtrowanie

Super Crystal 10 l Dolphin płyn na bazie alkoholu

Środek myjący na bazie alkoholu Super Crystal 10 l129,64 zł93,75 zł brutto76,22 zł netto

Kosz na śmieci łazienkowy 3 L stal nierdzewna satynowa

Kosz na śmieci 3 litry stal nierdzewna matowa44,62 zł36,92 zł brutto30,02 zł netto

Metalowy kosz na śmieci 12 litrów stal nierdzewna matowa

Metalowy kosz na śmieci 12 litrów stal nierdzewna matowa100,00 zł96,65 zł brutto78,58 zł netto

Worki na odpady 240 l LDPE żółte

Worki na śmieci LDPE 240 l żółte20,25 zł16,88 zł brutto13,72 zł netto

Koszopopielnica mała 8 L / Kosz na śmieci z popielniczką

Kosz na śmieci z popielniczką 8l93,57 zł74,73 zł brutto60,76 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Wszystko co musisz wiedzieć o dozownikach do dezynfekcji rąk

Patogeny stanowią duże ryzyko dla Twojej firmy i domu. Jeśli bakterie i wirusy rozprzestrzeniają się w niekontrolowany sposób, mogą wystąpić poważne konsekwencje dla Ciebie, Twojego domu i Twoich gości. Posiadamy odpowiednie produkty do dezynfekcji i dbałości o bezpieczeństwo. Nasze środki dezynfekujące są zgodne z zaleceniem dotyczącym biocydów 852/2012, a zatem są zgodne z najnowszymi osiągnięciami. Przemyślane, wielofunkcyjne produkty to nasza zaleta i Twoja korzyść. Znamy potrzeby naszych partnerów.
 

Dezynfekcja dla większej higieny i bezpieczeństwa

Dezynfekcja rąk jest absolutną koniecznością w często uczęszczanych miejscach. Ludzie w tych lub innych strefach krytycznych ze względów higienicznych mają do czynienia z wieloma bakteriami i wpływami. Klienci, pracownicy czy goście tęsknią za możliwością dezynfekcji rąk w takich sytuacjach.

Ale higiena jest ważna nie tylko w często uczęszczanych budynkach lub obiektach higienicznych. Ludzie uważają również, że czystość jest szczególnie ważna, gdy idą na zakupy lub odwiedzają instytucję publiczną lub kulturalną. W końcu ludzie mogą wejść w kontakt z wpływami zewnętrznymi, takimi jak patogeny, we wszelkiego rodzaju życiu publicznym.

Dlatego są tym bardziej wdzięczni, gdy tylko pojawia się okazja do czyszczenia rąk. Różne dozowniki środków do dezynfekcji rąk zapewniają skuteczną dezynfekcję. W porównaniu do mycia, dezynfekcja rąk to nie tylko czyszczenie. Podczas dezynfekcji nacisk kładzie się na dezaktywację bakterii.

Dozownik wyposażony w odpowiedni środek dezynfekujący, usuwa nie tylko bakterie, ale także grzyby, zarazki i wirusy mogą być unieszkodliwione. Wystarczy pewna ilość środka dezynfekującego. Czujnik dozuje odpowiednią ilość, przeważnie jest to ok 3 ml. Dłonie należy zwilżyć płynem do 30 sekund.

Wybierając środek dezynfekujący, pozostajesz niezwiązany i możesz przestawić się na różnych producentów w przypadku niedoboru. Zdecyduj się na testowany dermatologicznie środek dezynfekujący oraz taki który w swym składzie posiada minimum 70% alkoholu. Nadaje się również do skóry wrażliwej i pozostawia przyjemne uczucie na skórze po dezynfekcji. W ten sposób umożliwiasz wszystkim przechodniom idealną dezynfekcję dłoni i pozostawiasz niezatarte wrażenie. Proszę zwrócić uwagę na symbole zagrożeń chemicznych dla różnych środków dezynfekujących.
 

Dozownik na płyn dezynfekujący - możliwość rozbudowy o odpowiednie akcesoria

Informacje o kompatybilności środka dezynfekującego ze skórą można przekazać za pomocą wyświetlacza lub ramki plakatowej. Można również przedstawić inne środki ostrożności w zakresie higieny i dezynfekcji. Wyświetlacze cyfrowe lub analogowe są nie tylko wykorzystywane jako powierzchnia informacyjna, ale także jako nośnik reklamy.

Dozowniki do dezynfekcji rąk zapewniają przechodniom zaufanie do higieny i bezpieczeństwa w Twojej firmie. Szczegółowe i przejrzyste informacje są również częścią długoterminowego i optymalnego zaufania. Aby zapewnić klientom i odwiedzającym jeszcze większe bezpieczeństwo, warto stosować klasyczne standy reklamowe, standy plakatowe czy displaye.

Różne stanowiska do dezynfekcji można uzupełnić różnymi mediami informacyjnymi lub reklamowymi. Stojaki typu L, banery na rolkach i stojaki informacyjne zapewniają stałe wskazanie. Na wyświetlaczu cyfrowym można również prezentować filmy, pokazy slajdów lub różne grafiki.

Szybka wymiana materiałów informacyjnych jest również możliwa w przypadku klasycznych stojaków analogowych. Możesz szybko reagować na zmiany i być na bieżąco z powiadomieniami. Oprócz wyświetlaczy informacyjnych lub reklamowych w Internecie dostępne są inne akcesoria.

Do dozowników do dezynfekcji rąk zalecamy stojaki, inaczej mówiąc stacje dezynfekujące jako wyposażenie dodatkowe. Zawierają praktyczne wkładki higieniczne. Należy je umieścić w tacy zbiorczej stacji higieny. Tam ostrożnie wchłaniają nadmiar płynu.

Dzięki temu stanowisko do dezynfekcji zawsze wygląda schludnie i higienicznie. Z drugiej strony zestaw zawiera również kabel do ładowania i ładowarkę do elementów zasilanych bateryjnie. W zestawie akcesoriów znajduje się również wymienna bateria.

Baterie oryginalne i zamienne są używane naprzemiennie. Jeśli bateria nie jest używana, można ją w tym czasie naładować. W międzyczasie Twoja stacja higieny jest stale w użyciu.

Dzięki odpowiednim akcesoriom możesz zapewnić łatwiejszą obsługę, wysoką jakość działania i lepszą reputację.
 

Automatyczne dozowniki z czujnikiem do dezynfekcji rąk

Dozowniki do dezynfekcji z automatycznym czujnikiem nie tylko zapewniają dobrą obsługę, ale są przede wszystkim szczególnie higieniczne. Wszyscy znają klasyczne pojemniki z urządzeniem pompującym. Często próbuje się jak najmniej nawiązać kontakt z często uczęszczanym dystrybutorem. W zależności od środka dezynfekującego nie ma pewności, które bakterie, wirusy lub grzyby są dezaktywowane. Automatyczne odkażanie reprezentuje higieniczne rozwiązanie. Kontakt osobisty jest ograniczony przez doskonale uczulony dozownik, który posiada wbudowany czujnik ruchu. Przechodnie wkładają dłoń pod czujnik i dozowana jest optymalna ilość płynu dezynfekującego. Wszystko to bez fizycznego kontaktu, a zatem w możliwie najlepszy i najbardziej higieniczny sposób.

Główne zalety używania automatycznych dozowników do dezynfekcji rąk:
  • Prawdziwy komfort, który możesz zaoferować klientom. Stanowisko do dezynfekcji jest dostępne dla wszystkich grup klientów bez obaw. Optymalna wysokość sensora i dozownika gwarantuje wygodne użytkowanie przechodniom o różnym wzroście.
  • Po trzymaniu ręki przed czujnikiem, czujnik reaguje. Jako właściciel możesz z góry ustawić ilość do wydania. Idealna ilość dozowania w połączeniu z miejscem na 1 litr środka dezynfekującego w środku zapewnia zrównoważone i ekonomiczne zużycie.
  • W przypadku niektórych modeli, ilość dozowania można regulować w zakresie od 0,5 do nawet 5 ml. Gdy tylko ilość znajdzie się na dłoni, dłoń można całkowicie pokryć środkiem dezynfekującym. W zależności od środka może działać jako środek bakteriobójczy lub wirusobójczy. Te ostatnie środki dezaktywują nie tylko bakterie, ale także wirusy i grzyby.
  • Nadmiar płynu można zebrać za pomocą wkładek higienicznych na tacy. W zależności od kolumny dezynfekcyjnej możliwe jest również dostarczenie ręczników papierowych bezpośrednio do klientów. Daje to klientom możliwość osuszenia rąk. W takim przypadku nie powinno zabraknąć kosza na śmieci w pobliżu.
 

Szukasz odpowiedniego dozownika środka do dezynfekcji rąk dla swojej firmy?

W naszym sklepie internetowym esilver.com.pl znajdziesz różne artykuły do utrzymania higieny. Produkty oferują dezynfekcję na optymalnej wysokości. W większości przypadków dezynfekcja odbywa się automatycznie. Ponadto stacje higieny mają wysokiej jakości wygląd zewnętrzny.

Dzięki zastosowaniu aluminium stacje dezynfekujące mają prostą konstrukcję. Anodowana na srebrno powierzchnia dopasowuje się do każdego wyposażenia biznesowego lub wyposażenia sklepu. Artykuły mają wysokość 1500 - 1700 mm i zapewniają wygodną obsługę. Cienka podstawa zapewnia stabilne ustawienie stacji.

Oprócz podstawy pewna waga samej stacji gwarantuje stabilność. W zależności od grubości ramy podstawy istnieją modele lżejsze i cięższe. Niemniej jednak stacje higieny są nadal łatwe do przenoszenia.

Dzięki tym cechom przedstawione powyżej dozowniki do dezynfekcji rąk są używane w wielu różnych branżach. Stojaki podłogowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, gości, przechodniów i pracowników. Znajdziemy je w biurach, szkołach, zakładach produkcyjnych i magazynach. Jednocześnie są dostępne w sklepach, instytucjach publicznych i kulturalnych czy na imprezach.

Stojaki do dezynfekcji rąk to wzbogacenie miejsca pracy. Personel, koledzy i pracownicy mają teraz możliwość dezynfekcji rąk w dowolnym momencie. W ten sposób mogą przyczynić się między innymi do poprawy ogólnego stanu zdrowia. Ponieważ duża liczba patogenów może być przenoszona przez ręce.

Kolumna dezynfekcji koncentruje się również na zdrowiu klientów i przechodniów. Wraz z kolumną dają możliwość ponownego poczucia komfortu we własnej skórze. Z pewnością wywrze to pozytywne wrażenie na wielu odwiedzających. Lojalność klientów i reputacja Twojej firmy automatycznie wzrosną.

Ze względu na popularność stacji higienicznej wśród grup klientów czy pracowników, szybko stanie się ona integralną częścią Twojego obiektu. Umieszczony w Twoim sklepie lub firmie jest zawsze dostępny. Dezynfekcję rąk można przeprowadzić szybko i skutecznie za pomocą odpowiedniego stanowiska do dezynfekcji.
 
Stacja do dezynfekcji rąkDozownik automatyczny do dezynfekcji rąkAutomatyczna stacja dezynfekcji rąk - instrukcja dezynfekcji rąkRóżne modele dozowników do skutecznej dezynfekcji rąk

Polecamy dozownik środka dezynfekującego nie tylko ze względów higienicznych. Jak opisano powyżej, wzmacnia się również lojalność klientów i ogólne samopoczucie. Ma to również wpływ na atmosferę zakupów. Ludzie znajdują się w przyjemnej atmosferze, która zapewnia dobre samopoczucie.

Aby osiągnąć ten efekt, zaleca się stosowanie różnych dozowników do dezynfekcji rąk. Różne modele i wyposażenie pozwalają na swobodę w dostosowaniu się do Twojej firmy. Istnieją różnice w konstrukcji i wyposażeniu.

Stanowiska dezynfekcyjne to z pewnością rozwiązanie najwyższej jakości. Dzięki szerokiej rurze stojaka i eleganckiej aluminiowej podstawie dostosowują się do każdego otoczenia. Urządzenie do dezynfekcji rąk zapewnia czystą i przyjemną dezynfekcję. Idealnie regulowana ilość dozowania i duża przestrzeń do przechowywania środka dezynfekującego zapewniają długi okres użytkowania.

W porównaniu z innymi dozownikami środków dezynfekujących modele stojące, mogą wydawać się duże. Są widoczne z daleka. Alternatywnie oferujemy również dozowniki o mniejszej objętości. Rama podstawy i czujnik są produkowane w prostszej formie.

Stacja do dezynfekcji rąk zajmuje mniej miejsca. Stanowiska higieniczne o różnych obwodach można umieścić w różnych miejscach. Klasycznie stacje są używane przy wejściu lub wyjściu. Szczególnie w miejscach, w których dochodzi do wymiany dużej ilości bakterii, należy zapewnić możliwość dezynfekcji.

Takie miejsca znajdują się nie tylko przy wejściu lub wyjściu. Obszarem bliskiego kontaktu osobistego jest strefa kasowa. Podczas wymiany towaru lub środków płatniczych, a także podczas wprowadzania kodu PIN, ludzie mają kontakt z różnymi bakteriami. W tym przypadku odpowiednia jest instalacja dozownika środka dezynfekującego.

Wybór wózków sklepowych, otwieranie drzwi czy podpisywanie to takie sytuacje. Widzisz, stacja higieny jest używana wszędzie. Nieważne gdzie, zapewnia więcej higieny i bezpieczeństwa dezynfekując ręce. Po dezynfekcji życie codzienne może toczyć się normalnie.

Zdecyduj się teraz na dozownik środka dezynfekującego. Stwórz przyjemną atmosferę zakupów, wzmocnij lojalność klientów i oferuj doskonałą obsługę. Różne modele zapewniają dobre samopoczucie gości, pacjentów, klientów, partnerów biznesowych, pracowników i wielu innych.

Nasza firma z przyjemnością doradzi w zakresie dozowników środków dezynfekujących i stacji higieny. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem różnych kanałów. Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdej firmy.
 

Zobacz również:
Dlaczego warto używać dozowników bezdotykowych!


Automatyczne systemy dozowników do higieny rąk

Przejdź do strony głównej

(c)2021 P.H.U Silver Bartłomiej Srebro - Sklep internetowy esilver.com.pl - Urządzenia higieniczne (suszarki do rąk; dozowniki do mydła) oraz profesjonalne środki czystości i sprzęt do sprzątania (wózki serwisowe; wózki na odpady).Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Nasz cennik zawiera produkty takich marek jak Kastell, Faneco, Clean Pro, Tork, Linea Trade, Merida, Eka plast, Dolphin, Royal Impeco, TTS (w ofercie posiadamy również odpowiednie zamienniki). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl Zamówione produkty dostarczymy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin a także w pozostałe miasta gdzie potrzebne jest wyposażenie toaletowe i utrzymanie higieny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).