zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » Blog » Co to jest czyszczenie przemysłowe


Kategorie

Filtrowanie

Dozownik do mydła w płynie 1 l

Dozownik mydła w płynie 1 l USO80,48 zł55,35 zł brutto45,00 zł netto

Kij aluminiowy 140 cm

Kij aluminiowy do stelaży do mopów i ściągaczy do wody34,40 zł24,08 zł brutto19,58 zł netto

Piktogram WC stal matowa Merida

Piktogram WC stal matowa Merida54,12 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Maszyna do mycia podłóg ZAUBER ZB30B ECO z baterią żelową

Maszyna do mycia podłóg - automat czyszcząco-zbierający Zauber EKO17 189,25 zł16 490,78 zł brutto13 407,14 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Co to jest czyszczenie przemysłowe

Data dodania: 23-12-2019 Wyświetleń: 1751
Jeśli szukasz czyszczenia przemysłowego lub odpowiedzi na „Co to jest czyszczenie przemysłowe?”, Ten post powinien pomóc! W tym poście zbadamy, czym jest sprzątanie przemysłowe, rodzaje usług czyszczenia przemysłowego, co robią firmy sprzątające i jaki jest opis pracy sprzątacza przemysłowego.
 

Co to jest czyszczenie przemysłowe?


Czyszczenie przemysłoweMówiąc wprost , czyszczenie przemysłowe to czynność polegająca na czyszczeniu obszarów niebezpiecznych w obiektach przemysłowych, takich jak fabryki, magazyny, elektrownie i inne rodzaje obiektów przemysłowych. Nie ma prostszego sposobu na opisanie zadania czyszczenia fabryk, wytwórni lub innych przemysłowych miejsc pracy, ponieważ w różnych obiektach istnieje taka różnorodność, że może spotkać się z wykonawcą robót budowlanych. Wykonawca czyszczenia przemysłowego może zostać zlecony do czyszczenia dużych obiektów, takich jak fabryki, fabryki, magazyny i różne inne obiekty przemysłowe. Takie stanowisko wymaga odbycia szkolenia zawodowego i poznania wiedzy na temat bezpieczeństwa. Mogą istnieć specjalne urządzenia do czyszczenia przemysłowego lub specjalne chemikalia do wykorzystania w ich pracy.

Praca czyszczenia przemysłowego to brudna robota. Utrzymanie biur terenów przemysłowych jest również bardzo wymagające, ponieważ zanieczyszczenia są stale wyłapywane z zewnętrznych obszarów hal produkcyjnych. Następnie masz wyzwania związane z obchodzeniem ciężkich maszyn i związane z nimi zagrożenia bezpieczeństwa, takie jak farby, smary, wióry metalowe i włókno szklane. Istnieją również maszyny wrażliwe na kurz i brud, a ich czyszczenie będzie niezbędne. Innym dużym problemem podczas czyszczenia terenów przemysłowych są obszary kadrowe. Na przykład pracownicy, którzy sprzątają branże, muszą być w dobrym zdrowiu i być w stanie wykonywać wymagane obowiązki. Przemysłowe środki czyszczące również muszą się troszczyć o skuteczną komunikację.
 

Rodzaje usług czyszczenia przemysłowego


Usługi sprzątania przemysłowego są rodzajem usług sprzątania wykonywanych w obiektach przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych. Usługi sprzątania przemysłowego są zazwyczaj obsługiwane przez firmę sprzątającą przemysłową w porównaniu z firmą sprzątającą mieszkalną lub komercyjną.

Istnieje wiele różnych rodzajów usług czyszczenia przemysłowego, w tym:
 • Podłogi
 • Toalety
 • Powierzchnie
 • Kabiny biurowe
 • Sale konferencyjne
 • Szatnie
 • Ładowanie doków
 • Magazyny
 • Stołówki
 • Powierzchnie magazynowe
 • Urządzenia przemysłowe
 • Układ wydechowy
 • Silosy
Usuwanie azbestu. Usuwanie azbestu jest jednym z najpopularniejszych rodzajów usług czyszczenia przemysłowego, ponieważ wiele starszych budynków jest znanych z posiadania azbestu w ochronie przeciwpożarowej, płyt kartonowo-gipsowych i innych.

Wydmuchiwanie wody. Śrutowanie wodne, znane również jako mycie ciśnieniowe, jest wysokociśnieniową metodą strumieniowo-ścierną stosowaną do usuwania farby i ołowiu. Jest stosowany głównie do dużych projektów usuwania powłok mastyksowych i epoksydowych na powierzchniach pionowych i poziomych. Służy również do usuwania farby na autostradach, parkingach i lotniskach.

Usuwanie i ograniczanie ołowiu. Usuwanie ołowiu obejmuje stosowanie chemikaliów do rozkładania różnych powłok zawierających ołów i pochodne ołowiu. Upewnij się, że wybierasz firmę zajmującą się czyszczeniem przemysłowym, która jest akredytowana przez EPA, do wykonywania produktów ograniczających ołów.

Usuwanie wycieków rtęci. Usuwanie wycieków rtęci służy do eliminacji par rtęci i źródeł pary rtęci. Wspólne obszary, w których przeprowadza się usuwanie wycieków rtęci, znajdują się w obiektach przemysłowych, podłogach magazynowych, podłogach produkcyjnych, podłogach montażowych i innych.

Usuwanie pleśni. Niektóre rodzaje pleśni mogą powodować problemy zdrowotne, w tym pleśń Stachbotrys, Fusarium, Cladosporium, Penicillium i Aspergillus. Potrzebujesz przeszkolonego specjalisty od usuwania pleśni, aby przeprowadzić testy pleśni, testy powietrzne, zabezpieczyć strefę przechowującą i zapewnić usługi usuwania pleśni.

Odkażanie. W przemyśle kosmetycznym lub farmaceutycznym każdy wyciek chemiczny może być niebezpieczny. Chroń siebie, swoich pracowników i swoje produkty, natychmiast zatrudniając i sprzątając. Wielka firma zajmująca się czyszczeniem przemysłowym obejmie profesjonalne usługi odkażania, aby upewnić się, że Twoja faktura jest bezpiecznym miejscem pracy.

Odkurzanie przemysłowe. Podłogi w twoim zakładzie zawierają chemikalia, wióry metalowe, zanieczyszczenia, brud i więcej. Standardowe służby porządkowe nie mogą usunąć tych substancji. Odkurzanie za pomocą przemysłowych środków czyszczących jest jedynym sposobem na usunięcie przedmiotów i substancji ze sprzętu, ścian i podłóg.
 

Co to są usługi czyszczenia instalacji przemysłowych?


Usługi czyszczenia zakładów przemysłowych to rodzaj usług sprzątania wykonywanych w zakładach produkcyjnych. Rodzaje zakładów przemysłowych obejmują: fabryki tworzyw sztucznych, jądrowe, naftowe, chemiczne, nawozowe i metalowe. Usługi czyszczenia instalacji przemysłowych obejmują:
 • Czyszczenie rurki
 • Czyszczenie silosów
 • Czyszczenie rury wodnej
 • Usuwanie powłoki
 • Usuwanie farby
 • Czyszczenie przenośnika
 • Czyszczenie zbiornika
 

Opis i obowiązki związane z czyszczeniem przemysłowym


Środek czyszczący wykonuje zarówno lekkie, jak i ciężkie prace porządkowe dla branż takich jak magazyny, zakłady przetwórcze i producenci. Praca dozorcy przemysłowego różni się od obowiązków porządkowych w punktach sprzedaży detalicznej, budynkach biurowych, szkołach i budynkach mieszkalnych, ponieważ praca w przemyśle jest zwykle wykonywana w niebezpiecznych i niebezpiecznych warunkach i na ogół wymaga specjalistycznych maszyn, a także wyposażenia bezpieczeństwa. Przemysłowe prace porządkowe polegają na utrzymywaniu czystego środowiska, dla bezpieczeństwa wszystkich, a ich praca jest zwykle wykonywana codziennie, aby praca zakładu była ciągła.

Eksperci kładą nacisk na pracę wymagającą intensywnej pracy, która wymaga zdolności obsługi urządzeń myjących zasilanych wysokim ciśnieniem, zdolności do obsługi wózków przemysłowych i wymaganej siły fizycznej. W zależności od miejsca pracy przemysłowe prace porządkowe mogą polegać na usuwaniu niebezpiecznych chemikaliów, czyszczeniu, kontrolowaniu i konserwacji, a także naprawie maszyn i innych urządzeń.

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).