zamówienia na maila
sklep@esilver.com.pl

zamówienia telefoniczne
(18) 354 37 67 / 508 146 278

zamów telefonicznie: (18) 354 37 67 / 508 146 278
zamów na maila: sklep@esilver.com.pl

https://esilver.com.pl/ » FAQ » Jak dbać o szkolne toalety?


Kategorie

Filtrowanie

Papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek Tork Mid-size biały ekstra miękki

Ekstra miękki papier toaletowy do dozownika Tork Mid-size17,92 zł17,04 zł brutto13,85 zł netto

Rękawice nitrylowe L

Rękawice nitrylowe L21,52 zł20,09 zł brutto18,60 zł netto

Koszopopielnica chromowana zewnętrzna

Koszopopielnica stal nierdzewna połysk 12 l124,21 zł112,45 zł brutto91,42 zł netto

Piktogram TOALETA DAMSKA Merida stal matowa

Piktogram TOALETA DAMSKA Merida stal matowa57,72 zł47,80 zł brutto38,86 zł netto

Rękawice winylowe XL

Rękawice winylowe XL21,11 zł17,71 zł brutto16,40 zł netto

KontaktPotrzebujesz pomocy?

Kontakt

Jak dbać o szkolne toalety?

Data dodania: 17-11-2022 Wyświetleń: 200
Aby skutecznie dbać o toalety szkolne i utrzymywać je w czystości, należy wprowadzić odpowiednie procedury i protokoły. Właściwa konserwacja zapewnia użytkownikom bezpieczne środowisko, w którym łatwo utrzymać świeży, czysty i sprawny wygląd. 
 

Jak dbać o szkolne toalety

 
Toalety szkolne są czyszczone w taki sam sposób, jak toalety w domu – choć częściej. Czyszczenie należy przeprowadzać przynajmniej raz dziennie, zmywając pozostałości z porcelany i podając środek czyszczący w misce. Należy zwrócić uwagę na deski sedesowe, miskę, a także na odkażanie elementów sterujących spłukiwaniem.

W świetle COVID-19 większość szkół dezynfekuje całą kabinę za pomocą sprayu i wyciera, zwracając uwagę na zamki, haczyki i inny sprzęt. 

Poza kabiną należy również zdezynfekować krany, umywalki i suszarki do rąk, usuwając wszelkie uporczywe ślady. Należy również wyczyścić włączniki światła i klamki, a także pisuary, usuwając wszelkie śmieci przy otworach odpływowych, takie jak guma do żucia.
 

Jak często należy opróżniać kosze sanitarne?  

 
Kosze sanitarne są niezbędnym elementem toalet szkolnych dla dzieci w wieku ośmiu lat i starszych. Kosze sanitarne muszą być opróżniane, czyszczone i serwisowane w celach komercyjnych co najmniej raz w miesiącu. W większych, bardziej ruchliwych szkołach może to być konieczne częściej.
 

Jak przechowywać środki do czyszczenia toalety

 
Artykuły do ​​toalety szkolnej mogą zajmować sporo miejsca, zwykle wymagając pokaźnej szafki, która może nie znajdować się w pobliżu toalet. Szafki toaletowe w łazienkach mogą służyć do przechowywania niektórych artykułów, takich jak mydło, rolka papieru toaletowego i ręczniki papierowe. Może to być dobry powód, aby zmienić umywalki wolnostojące na szafkę podumywalkową z umywalkami montowanymi na blacie. Zapewnij rotację zapasów wszelkich środków czyszczących, umieszczając najstarsze produkty na pierwszym miejscu. 
 

Rutynowe kontrole

 
Okucia kabin toaletowych należy sprawdzać co tydzień, a najprostszym sposobem na to jest prosta lista kontrolna. Zamki, haki i zawiasy są często pierwszymi rzeczami, które wykazują oznaki niewłaściwego użytkowania lub uszkodzenia. Z tego powodu wiele szkół decyduje się na przechowywanie niewielkich zapasów na potrzeby nieprzewidzianych napraw.

Podłoga jest jednym z najważniejszych elementów łazienki i powinna być codziennie sprawdzana, aby zapobiec potknięciom. Należy również często sprawdzać oświetlenie i ciśnienie wody, a także wentylację, sprawdzając, czy w pomieszczeniu nie ma oznak zimna lub wilgoci.

Oprócz wyposażenia kabin, krany, dozowniki mydła, suszarki do rąk i spłuczki do pisuarów muszą być monitorowane, aby upewnić się, że są w pełni sprawne. Regularne sprawdzanie tych elementów pozwala na wykrycie pojawiających się problemów, co pozwala na dokonanie szybkich wymian, chroniąc łazienki przed przestojami.

 

(c)2003-2024 Sklep internetowy esilver.com.pl prowadzony przez podmiot gospodarczy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silver Bartłomiej Srebro NIP:7381903210. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem toalet publicznych w urządzenia higieniczne, takie jak: suszarki do rąk, dozowniki do mydła, kosze na śmieci, przewijaki dla niemowląt. Oferta sklepu esilver.com.pl zawiera również: profesjonalne środki czystości, mopy do mycia podłóg, wózki do sprzątania. Zakaz kopiowania i powielania treści. Strona korzysta z plików cookies. Sprawdź aktualne opinie. Nasz asortyment zawiera produkty takich marek jak: Kastell, Faneco, Clean Pro, Linea Trade, Eka plast, Dolphin, Royal, Impeco, TTS (w sprzedaży posiadamy zamienniki: Tork, Katrin, Merida). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508146278, 514915082, (018)3543767 lub mailowego: sklep@esilver.com.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).